Evropa1

Uživatel
#101 - 26. 4. 2020, 15:50
Cituji Evropa 1: "Přestaňte se chovat jako starý soudruh z dob minulých, který kádruje druhého za napsané." Evropa 1- tohle už jste skutečně přehnal. Vzhledem k tomu, jak jsem si všiml v této diskusi, že máte snahu ostatním podsouvat co neřekli, či překrucovat co napsali, tak jsem se podíval do jiných diskusí a zjistil, že máte řadu konfliktů s diskutujícími v jiných diskusích a v jiných tématech. ...

Takže, když píši ve slušné rovině určité názory, na které mám právo a za tyto názory jsem zesměšňován-to je zcela v pořádku a mlčíte. Pokud se ozvu již příkřejší formou, pak to podle Vás nelze tolerovat. Zajímavý metr.

A pokud jsem použil termín soudruh, pak to mělo jeden velký důvod starý více než třicet let, kdy názory jednoho pisatele mně tuto dobu velmi připomněli.

Nikomu jsem nic nepodsouval, pouze jsem dal odkazy, které jsou zcela výmluvné. Ale to ať posoudí každý jednotlivec.

Ano spory jsem měl, ale také s lidmi, kteří mně obvinili z podvodu, po následném očištění se neprojevili ani náznak omluvy a ve své nenávisti pokračovali i nadále. Někteří začátečníci nebyli schopni připustit svoje začátečnické omyly, protože jim to jejich ješitnost nedovolila. A to je také pravda.

Ale abyste měl klid, já zde končím a již nebudu do témat kolem filatelie přispívat.

Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

kolo101

Moderátor
#102 - 26. 4. 2020, 15:54

Musel jsem se z obyvaku vratit pro starou, soudruzskou pinzetu a ejhe, zase neco od Evropy1. ..."vecna rovina" ... to me vzdy dostane do uzkych. Nevim kudy kam....

takze trosku jinak a polopatisticky: nechovejte se jako nadrizeny k podrizenemu, jako ucitel k zackovi, jako ten chytry k tomu nahlouplemu. Tim odstranite cca 90% vasich osobnich problemu s komunikaci. Pokud teto vete porozumite, tak mame nejen vy ale i my ( nekteri ) asi vyhrano. Ostatni prijde samo.

pinzetu jsem uz nasel a odchazim jako uplny tupec do obyvaku :-D

Guldiner

Moderátor
#103 - 26. 4. 2020, 16:28

A pak, že filatelie je nudná. Stačí si jen pročíst zdejší příspěvky... 😉

Konzultace a poradenství v oboru numismatiky
https://www.linkedin.com/in/milan-heczko-01291424b
https://pin.it/4kDaagI
milan.heczko@yahoo.com

kolo101

Moderátor
#104 - 26. 4. 2020, 16:29

ja cetl ty vase, a take jsem se smal ....

Jaromir

Moderátor
#105 - 26. 4. 2020, 16:44
A pak, že filatelie je nudná. Stačí si jen pročíst zdejší příspěvky... 😉

No jo, občas to jiskří všude, ale mělo by to být bez osobních urážek.
Pokud by nebylo osobního napadání, tak ta diskuse je rozhodně zajímavá a zajímavé jsou i příspěvky pana Evropa 1.

Guldiner

Moderátor
#106 - 26. 4. 2020, 16:56
ja cetl ty vase, a take jsem se smal ....

🙂 😉

Konzultace a poradenství v oboru numismatiky
https://www.linkedin.com/in/milan-heczko-01291424b
https://pin.it/4kDaagI
milan.heczko@yahoo.com

MikyM

Uživatel
#107 - 26. 4. 2020, 17:05

Vzpomínáte si o čem to bylo na začátku? Jak se jednomu z nás sběratelů, podařilo získat jednu mimořádnou cenou kvalitní známku za mimořádné peníze, popsal nám to jak to prběhlo, situaci a pocity, které asi mnozí z nás nikdy nezažijí, chtěl s epochlubit a to mohlis dílet s ním, každý z nás mohl popsat nějaký svůj podobný zážitěk, svůj aukčín vrchol, mwtodu a způsob získání třeba toho nej nej ve sbírce a zatím jsem sklouzli zase k soudruhům a panu Pytlíčkovi... Tisíckrát omílané pořád dokola ... škoda, mohlo to být tak prima vlákno!

Guldiner

Moderátor
#108 - 26. 4. 2020, 17:12
No jo, občas to jiskří všude, ale mělo by to být bez osobních urážek. Pokud by nebylo osobního napadání, tak ta diskuse je rozhodně zajímavá a zajímavé jsou i příspěvky pana Evropa 1.

Za sebe jsem si docela jistý, že kolega Evropa patří mezi zdejší velmi sečtele a zkušené sběratele, nebojí se prosadit svůj názor a následně ho také obhájit, sám mám tu zkušenost. Rád si přečtu jeho prispěvky, ikdyž ve zdejší sekci filatelie, které vůbec nerozumím je to pro mne,, indiánská vesnice,,..
Pánové važme si takových lidí a buďme rádi za jejich zkušenosti,, skousněme,, onu důležitost. Přeci jen v určitém věku si to pánové zaslouží....

Konzultace a poradenství v oboru numismatiky
https://www.linkedin.com/in/milan-heczko-01291424b
https://pin.it/4kDaagI
milan.heczko@yahoo.com

Pavel_III

Moderátor
#109 - 26. 4. 2020, 17:37
Vzpomínáte si o čem to bylo na začátku? Jak se jednomu z nás sběratelů, podařilo získat jednu mimořádnou cenou kvalitní známku za mimořádné peníze, popsal nám to jak to prběhlo, situaci a pocity, které asi mnozí z nás nikdy nezažijí, chtěl s epochlubit a to mohlis dílet s ním, každý z nás mohl popsat nějaký svůj podobný zážitěk, svůj aukčín vrchol, mwtodu a způsob získání třeba toho nej nej ve sbírce a zatím jsem sklouzli zase k soudruhům a panu Pytlíčkovi... Tisíckrát omílané pořád dokola ... škoda, mohlo to být tak prima vlákno!

Jo, je to zvláštní pocit získat něco co buď nepochybně nemá nikdo jiný nebo není znám žádný jiný kus (a co není znám, nebylo známo ani to, co člověk získal!). A přitom to ani nemusí stát milióny.

Zdenda-Kubik

Uživatel
#110 - 26. 4. 2020, 20:32
Vzpomínáte si o čem to bylo na začátku? Jak se jednomu z nás sběratelů, podařilo získat jednu mimořádnou cenou kvalitní známku za mimořádné peníze, popsal nám to jak to prběhlo, situaci a pocity, které asi mnozí z nás nikdy nezažijí, chtěl s epochlubit a to mohlis dílet s ním, každý z nás mohl popsat nějaký svůj podobný zážitěk, svůj aukčín vrchol, mwtodu a způsob získání třeba toho nej nej ve sbírce a zatím jsem sklouzli zase k soudruhům a panu Pytlíčkovi... Tisíckrát omílané pořád dokola ... škoda, mohlo to být tak prima vlákno!

Ja se spis bavim, tresnicka na dortu!

Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Dostihy - čistá - č. 2340-2345

Dostihy - čistá - č. 2340-2345

Cena: 12,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy A4 POMfila ČR - ročník 2010, rozšířená verze - (34), vč. zesílených obalů, papír 160gr.

Albové listy A4 POMfila ČR - ročník 2010, rozšířená verze - (34), vč. zesílených obalů, papír 160gr.

Cena: 350,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Joe Reekie - 179

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Joe Reekie - 179

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Ochranné plastové obaly na albové listy BSH 1 - 303 753

Ochranné plastové obaly na albové listy BSH 1 - 303 753

Cena: 259,- Kč

Přejít na eshop
Sportovní události - čistá - č. 1409-1413

Sportovní události - čistá - č. 1409-1413

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 947

NSR - čistá - č. 947

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 946

Rakousko - čistá - č. 946

Cena: 28,- Kč

Přejít na eshop
Protektorát ČaM (1939-1945), komplet, základní verze - (45), vč.obalů - zasklené

Protektorát ČaM (1939-1945), komplet, základní verze - (45), vč.obalů - zasklené

Cena: 1800,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 670-673

NSR - čistá - č. 670-673

Cena: 15,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy POMfila SR - ročník 2017, A4, papír 160 g, zákl. verze - (5), bez obalů

Albové listy POMfila SR - ročník 2017, A4, papír 160 g, zákl. verze - (5), bez obalů

Cena: 40,- Kč

Přejít na eshop