Moderátoři: smith, Misak33, tenzor

kacuro

Uživatel
#1661 - 5. 12. 2013, 21:36

to nevím, jen jsem to skopčil ...

martinvangelis

Uživatel
#1662 - 5. 12. 2013, 22:48

Tenzore, a jaká ta kniha je? Trochu o ní uvažuji, ale příjde mi to docela drahé.

tenzor

Moderátor
#1663 - 6. 12. 2013, 01:25

Ja jsem ji kupoval shodou okolnosti vcera, jeste nedorazila 🙂 Ale reference byly dobre, tak snad nezklame. Dam pak vedet.

Schliemann

Uživatel
#1664 - 6. 12. 2013, 13:09

taky by mne zajimala recenze protoze o ni take uvazuji... az dorazi, dej pak prosim vedet... diky!

indyschliemann@seznam.cz

Tovy

Uživatel
#1665 - 9. 12. 2013, 15:18

Mam nejaky masyraci dvouden. Dovrsilo to mincemi od Kunkera - co jsem vydrazil a co mi prislo. Sice muj fotak nema rad bronzove mince a ona neni az tak skareda ve skutecnosti, ale ten rozdil je celkem markatni. A realne barvy mam samozrejme dobre ja, ne oni. Zjevne to projedou pres par filtru.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

oliver

Moderátor
#1666 - 9. 12. 2013, 15:30

no to je celkem sila, to se tvemu rozpolozeni vubec nedivim 😞

jen tak jsem si behem 2-3 minutek zkusil par uprav (bez retuse) a asi tusim, jak tu fotku vyrobili. koser to neni. muj vysledek je mizernej, vychazel jsem z tvy fotky s mizernym rozlisenim a neorezaval jsem pozadi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

tenzor

Moderátor
#1667 - 9. 12. 2013, 15:30

Tak na Allecta to rozhodne neni spatna zachovalost.. ale ta jejich fotka opravdu moc realne nevypada.

martinvangelis

Uživatel
#1668 - 9. 12. 2013, 15:43

Chápu, to naštve. U takovýchto společností bych čekal větší serióznost a ne takové přikrášlování. Alectus holt prošel podobnou úpravou jako Miloš Zeman na oficiálním portrétu nebo na známce.
I tak se ale vsadím, že máš jistě jednoho z nejhezčích Alectů tady na fóru.
PS: čtu teď z antické knihovny „Synové slávy, oběti iluzí“. Jeden z nejlepších zdrojů o Alectovi je oslavná řeč na Constantia Chlora. Natolik caesarovi Constantiovi maže med kolem úst, že se tam o Carausiovi a Alectovi píše jen jako o „pirátovi, kterého odstranil jeho náhončí“ Že by pánové uzurpátoři razili dokonce mince, o tom se autor řeči zmínit ani netroufl:-)

Misak33

Moderátor
#1669 - 24. 12. 2013, 20:05

Tak jsem od Jeziska dostal vyse zminenou knihu od pana Militkeho 🙂.

Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/

Schliemann

Uživatel
#1670 - 25. 12. 2013, 15:43

Tenzor, Misak33-
muzete prosim napsat jaka je ta nova knizka od Militkeho? Uvazuji o ni a moc rad bych slysel nejake info...

Dekuji moc a dodatecne preji vsem hezke svatky a Novy rok!

indyschliemann@seznam.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.