Moderátoři: smith

turtleoverhead

Uživatel
#231 - 19. 5. 2020, 08:26

Je pravda že jsem několikrát četl že z muzea něco záhadně zmizelo, policie to vyšetřuje ale ještě nikdy jsem nečetl že by kvůli tomu někoho zavřeli 👿
Ale třeba nejsem dost pozorný čtenář 🙄

poradnydest

Uživatel
#232 - 19. 5. 2020, 11:37

Pánové , ono je to asi složitější .Představte si , že se potkáváte denně s nádhernou ženou která má pro vás určitou slabost , akorát je vdaná…že náhodou najdete na poli rozoraný depot , na který by jste nikdy finančně nedosáhli a víte , že se to již nebude opakovat…. Možná míchám hrušky s jablky , ale jak by asi pro každého jednoho z nás dopadly tyto dva smyšlené příběhy , ruku na srdce…. ale dělat se to nemá :- ) .Hezký den :- )

alfonsoalois

Uživatel
#233 - 19. 5. 2020, 12:00

Pokud někdo ten rozoraný depot najde a nechá si, je jeden příběh. Pokud někdo najde rozoraný depot a odevzdá, je druhý příběh. Ve třetím příběhu ten odevzdaný depot někdo nechá uležet a pozapomenout na něho, aby se z něho těšil nakonec jen on sám. To je ten nejhorší příběh, na který žádná omluva nesedí.

turtleoverhead

Uživatel
#234 - 19. 5. 2020, 12:10

Není se co divit že málokdo nález odevzdá.

Renegatus Paul

Uživatel
#235 - 19. 5. 2020, 13:00

Já jsem odevzdával..něco mělo bejt i publikovaný..ale ani po urgencích jsem se nedočkal odkazu na článek..
Co si pak myslet..

double

Uživatel
#236 - 19. 5. 2020, 13:25

Kolik je po celý ČR všehovšudy státních muzeí (počet?) že by vláda nemohla nějak solidně (aspoň 30-35K čistýho) zaplatit aspoň jejich ředitele + (aspoň 20K čistýho) jejich nejbližší spolupracovníky??

double

Uživatel
#237 - 19. 5. 2020, 13:33

No hlavně že ta podržtaška Schillerová co odjakživa na slovo poslouchá Babišovy příkazy a rozkazy, přičemž je úplně blbá a neumí ani žblebtnout anglicky, bere 300 000 čistýho měsíčně + dalších cca 400 000 všemožný oficiální odměny - a to všechno ze státního rozpočtu:-(( (můj odhad co má měsíčně bokem je tak 2 miliony).

numismat

Moderátor
#238 - 19. 5. 2020, 15:22
Není se co divit že málokdo nález odevzdá.

Copak nalez, ale obcas nekdo venuje muzeu svou celozivotni sbirku...

Pavel_III

Moderátor
#239 - 19. 5. 2020, 19:54

poradnydest napsal/a:

Pánové , ono je to asi složitější .Představte si , že se potkáváte denně s nádhernou ženou která má pro vás určitou slabost , akorát je vdaná…že náhodou najdete na poli rozoraný depot , na který by jstebyste (!!!) nikdy finančně nedosáhli a víte , že se to již nebude opakovat…. Možná míchám hrušky s jablky , ale jak by asi pro každého jednoho z nás dopadly tyto dva smyšlené příběhy , ruku na srdce…. ale dělat se to nemá :- ) .Hezký den :- )

Co je "nádherná žena, která má pro mne slabost"? Je to jen o kadeřníkovi, make-upu, nebo si mám pod tím představit (i) něco jiného? 😉
Tohle je zrádný. Takový Nečas potkal babu (rozhodně škaredší, než co měl doma), měla pro něj slabost … na co ho vlastně uhnala? Nedokážu pochopit.

Pokud se z "rozoraného depotu" pár mincí "ztratí", není nic, jak by se to dalo prokázat. To si zase řekněme na rovinu. Pro archeology a vědátory má sice cenu depot jako celek. Jedna mince je zajímavá a důležitá na nalezišti v rámci kontextu, tisíc stejných mincí bez kontextu, jestli tam bude jedna víc nebo míň..., pokud to teda nebude ta jediná z Číny, která by všem zamotala hlavu a dokladovala by nějaké česko-čínské styky před 1000 lety. 😉

janicek

Uživatel
#240 - 19. 5. 2020, 20:06
Pánové , ono je to asi složitější .Představte si , že se potkáváte denně s nádhernou ženou která má pro vás určitou slabost , akorát je vdaná…že náhodou najdete na poli rozoraný depot , na který by jste nikdy finančně nedosáhli a víte , že se to již nebude opakovat…. Možná míchám hrušky s jablky , ale jak by asi pro každého jednoho z nás dopadly tyto dva smyšlené příběhy , ruku na srdce…. ale dělat se to nemá :- ) .Hezký den :- )

...mne to pripomenulo jeden starý vtip 😁 :
Doktor mal výčitky svedomia, lebo
mal pohlavný styk s pacientkou.
Na pravom ramene sa mu objavil čert a
hovorí: "nič si z toho nerob, tak to teraz robí každý."
Tak si trošku odfúkol, ale v tom sa mu objaví na ľavom ramene anjel a hovorí: "..ale ty si zverolekár!"

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.