Moderátoři: smith

Abstinent

Uživatel
#491 - 31. 1. 2021, 12:57

Regulérně okraden státem

Guldiner

Moderátor
#492 - 31. 1. 2021, 13:13

S takovým přístupem se případné další depoty nikdy nedostanou na světlo veřejnosti, ale skončej tradičně rozebraný po celým světě a bude hůř díky aktuální pandemii.Začnou rozpočtové škrty a už tak finančně slabě dotovaní archeo a památkáři, půjdou zřejmě stranou, tím víc to nahrává korupci a začnou se ještě více strácet věci s národního depozitu a černej trch nám začne sílit...

Konzultace a poradenství v oboru numismatiky
https://www.linkedin.com/in/milan-heczko-01291424b
https://pin.it/4kDaagI
milan.heczko@yahoo.com

ferovyobchodnik

Uživatel
#493 - 31. 1. 2021, 16:35

Paul napsal/a:

Nj..dalo se to ale čekat.

přijde mi to trošku utažené za vlasy, ale tak dobře, pohled jedné strany. tohle není finančák, tady se člověk může úspěšně soudit... pokud

ferovyobchodnik@seznam.cz

kacuro

Uživatel
#494 - 31. 1. 2021, 18:57

Sledoval jsem tuto kauzu od začátku, nálezce se na LP hned chvástal, že první brakteáty nalezl detektorem a mě okamžitě bylo jasné, že se to provalí a nedostane nic. On to teď hraje na náhodný nález při procházce se psem a diví se, že mu to úředníci nebaští. On ale doplatil na svou hloupost a to chvástání.

Neříkám, že schvaluji přístup úřadů, poctivý nálezce by měl svou odměnu dostat. Úřední idiocie v akci ...

PetrPal

Uživatel
#495 - 31. 1. 2021, 19:00

Jde o to, ve kterém kraji to našel. Třeba Pardubický kraj, tam jsou, co jsem četl ve v různých zprávách vstřícní.
Na jihu Čech je to holt asi jiná liga. Stejně by ho odbyli jenom cenou stříbra, tak by moc nedostal.
Každopádně tohle je od Kraje, potažmo Státu chybný krok, že i ty největší poctivci nakonec nebudou nic hlásit.
Možná, kdyby nevolal Elmarovi a ošéfoval si to sám a hned se s tím nechlubil na Internetu, tak by to takhle nedopadlo, protože by nikdo nezjstil, že má vazby na detektoráře. Holt lepší je držet hubu a nikde nic neroztrubovat, než je vyplaceno nálezné.

Abstinent

Uživatel
#496 - 31. 1. 2021, 20:21

Kdyby šoupl sem tam jeden na Aukro tak byl vysmátej 🙂

ramires

Uživatel
#497 - 31. 1. 2021, 21:11

😉 😉 😃

Renegatus Paul

Uživatel
#500 - 11. 2. 2021, 13:32

Otázkou je, k čemu by jim byla kost s runama...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.