Moderátoři: smith

kacuro

Uživatel
#551 - 5. 3. 2021, 08:50

To jsem pochopil, že ho má ten druhý hledač, i když, kdo ví, třeba je jeho a jen to z obavy hraje na druhou osobu.

Nicméně Jirka Militký nikomu mince nezabírá, jakožto vědec chce jen informace, mince těm lidem nechává, když je nechtějí odevzdat, tady problém nevidím.

Práce Honzy Videmana si vážím, tak nevím, proč ho takto napadáš.

Abstinent

Uživatel
#552 - 5. 3. 2021, 08:53

Napadám? To ne. Kdybys slyšel Videmana v tlf když mi volal....to bylo napadání 😃
Práce si člověk jistě vážit může ale chování mnohé napoví

maros

Uživatel
#553 - 5. 3. 2021, 09:59

Kacuro, a netvrdil si kedysi žes hľadanie povesil na klinec? Alebo sa pletiem?

Renegatus Paul

Uživatel
#554 - 5. 3. 2021, 10:20

S hledáním je to těžký..člověk se za to stydí..už to není koníček srdcařů..Dřív potkakt detektoráře, rovnalo se jít k němu a pokecat..Pak to začla bejt móda, hledaj celý rodiny. lidi který k tomu nemaj vztah, komerční záležitost, mainstream.
Milion lidí začlo točit videa na YT, vymyšlený nálezy atd., vše za vidinou dalšího sekundárního výdělku..
Stal se z toho cirkus. Deziluze, jaký dementi se v tomhle koníčku pohybujou.. (metrový nezahrabaný díry v zemi, bronzy leštěný smirkem atd.)

Člověk se pak k tomu koníčku moc veřejně nehlásí.

U mě ještě zklamání z práce archeologů a jejich chování...

maros

Uživatel
#555 - 5. 3. 2021, 10:48

jj, tých idiotov, čo sa teraz vyrojilo posledný rok na lovcovi a toho bordelu.... už tam zavítam iba sporadicky

kacuro

Uživatel
#556 - 5. 3. 2021, 11:21

Ano, pověsil jsem hledání na hřebíček na cca 8 let. Loni jsem si koupil nový detektor a zase jsem začal.

PetrPal

Uživatel
#557 - 5. 3. 2021, 12:36

Paul napsal/a:

S hledáním je to těžký..člověk se za to stydí..už to není koníček srdcařů..Dřív potkakt detektoráře, rovnalo se jít k němu a pokecat..Pak to začla bejt móda, hledaj celý rodiny. lidi který k tomu nemaj vztah, komerční záležitost, mainstream.
Milion lidí začlo točit videa na YT, vymyšlený nálezy atd., vše za vidinou dalšího sekundárního výdělku..
Stal se z toho cirkus. Deziluze, jaký dementi se v tomhle koníčku pohybujou.. (metrový nezahrabaný díry v zemi, bronzy leštěný smirkem atd.)

Přesně tak.

Za všechny bych asi "vyzdvihnul" borečka Prospektora:
https://www.youtube.com/channel/UCteOLX349kFxL4IHri8Qcuw

a jeho nohsleda Carpathiana:
https://www.youtube.com/channel/UCSDJvDUMmM-Sx1CFjEugcZw

Renegatus Paul

Uživatel
#558 - 5. 3. 2021, 13:33

Nechci nikoho natírat. Sám jsem taky udělal na YT desítky videí. Ale jak pak začla točit ta paní s růžovejma nehtama, která o tom věděla kulový, nebo kauza gnomů...tak jsem kanál a videa dal pryč. Cirkus.

Renegatus Paul

Uživatel
#559 - 14. 3. 2021, 19:08

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/archeologove-v-praze-objevili-hrob-urozene-divky-dle-expertu/r~0dc7c498825911ebaedf0cc47ab5f122/

hmm

Snad jí znovu nechaj odpočívat a nebude někde v tašce v depozitu, nebo za sklem.

PetrPal

Uživatel
#560 - 15. 3. 2021, 12:49

Koukám, že nebyla moc hluboko. Detektor by to zachytil. Škoda.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.