Moderátoři: smith

Renegatus Paul

Uživatel
#732 - 24. 5. 2021, 14:52

To ani nemá smysl komentovat.
Pindy o nádobách, ničím nepodložený..Já to stejný zase slyšel o archeolozích..který se účastnili burz v Německu a Rakousku a prodávali bronz..

Abstinent

Uživatel
#733 - 24. 5. 2021, 17:17

nj auto plný bronz hrnců 😃
Je to blbec no

Renegatus Paul

Uživatel
#734 - 24. 5. 2021, 17:29

Pouštět do novin "pohádky", škoda, že jednou nedaj prostor i protistraně.. Tohle špinění nemá smysl..a je to pořád dokola. Už mě s tím archeologové vážně s..

kacuro

Uživatel
#735 - 24. 5. 2021, 19:19

Sorry chlapy, ale David Vích je zrovna jeden z těch osvícených archeologů, který už léta propaguje spolupráci s detektoráři a má díky tomu výsledky. Pravidelně publikuje nálezy, nálezci jsou často spoluautory těch článků. Za mě je to jeden z nejproduktivnějších archeologů, tak si nechte ty blbé kecy. To, že novináři z rozhovoru vytrhnou z kontextu nějakou senzaci, je jiná věc.

Renegatus Paul

Uživatel
#736 - 24. 5. 2021, 19:38

Za všechno vždy můžou novináři poslední dobou..svět tak jednoduchej nebude.

Abstinent

Uživatel
#737 - 24. 5. 2021, 19:42
Sorry chlapy, ale David Vích je zrovna jeden z těch osvícených archeologů, který už léta propaguje spolupráci s detektoráři a má díky tomu výsledky. Pravidelně publikuje nálezy, nálezci jsou často spoluautory těch článků. Za mě je to jeden z nejproduktivnějších archeologů, tak si nechte ty blbé kecy. To, že novináři z rozhovoru vytrhnou z kontextu nějakou senzaci, je jiná věc.

Tak nemá dávat rozhovory. I křupka z Jílovýho na to přišel dřív,že s novinářema se nemá cenu bavit

Renegatus Paul

Uživatel
#738 - 24. 5. 2021, 19:50

To nafocení se na super tajný lokalitě, to nedělaj dobře..To už tu bylo v Chýšti..a pak nastal Armagedon, nájezdníků víc než Hunů.

Abstinent

Uživatel
#739 - 24. 5. 2021, 19:52

Vercingetorix napsal/a:

To nafocení se na super tajný lokalitě, to nedělaj dobře..To už tu bylo v Chýšti..a pak nastal Armagedon, nájezdníků víc než Hunů.

Jasně.Furt má potřebu někdo žvanit do médií
Pak se zas budou divit

kacuro

Uživatel
#740 - 24. 5. 2021, 19:54

Vercingetorix napsal/a:

Za všechno vždy můžou novináři poslední dobou..svět tak jednoduchej nebude.

Určitě nemůžou za všechno, ale je jich také dost, jejich články musí prodávat noviny, to je pro ně alfou i omegou.

Osobně mám s nimi také špatnou zkušenost, před pěti lety mě spolužačka z VŠ požádala, jestli se mnou může udělat rozhovor o detektoringu a numismatice do novin. Rozhovor byl v pohodě, pěkně jsme si popovídali. Poslala mi ho ve wordu k odsouhlasení, provedl jsem tam nějaké změny, které se jí líbili a pak vyšlo úplně něco jiného, napůl smyšleného. Spolužačka se mi pak omlouvala, že nějaký její nadřízený redaktor řekl, že to není zajímavé, překroutil má slova, aby z toho byla právě nějaká senzace. Když jsem to pak viděl, byl jsem nasraný a zařekl jsem se, že už novinářům nikdy nic neřeknu.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.