Moderátoři: smith

Renegatus Paul

Uživatel
#741 - 24. 5. 2021, 20:00

kacuro hele já proti p. Víchovi nic nemám, mám v těch věcech stejnej názor, o nepoužívání detektrorů archáčema mi říkal někdy před x lety mladej archáč v Kutný Hoře. Pěkně ho to sra..
Ale ty povídačky o bronzech, co se nevejdou do auta..to je takovej kolorit hledačskej, bájný příběhy..ale tu komunitu to poškozuje, protože obecně lidi tomu klidně uvěřej. Asi tak.

A nafocení lokality je strašná chyba...tam budou nájezdy ihned.

Renegatus Paul

Uživatel
#742 - 24. 5. 2021, 20:01

Pamatuju si ten rozhovor..to bylo myslim v idnes. 😃

ferovyobchodnik

Uživatel
#743 - 24. 5. 2021, 20:58
Vercingetorix napsal/a: Za všechno vždy můžou novináři poslední dobou..svět tak jednoduchej nebude. ...

Žaloba?

ferovyobchodnik@seznam.cz

kacuro

Uživatel
#744 - 24. 5. 2021, 21:45

Nejsem Helena Vondráčková, abych se s každým soudil. Holt jsem si udělal nepříjemnou zkušenost a tím jsem s novináři skončil.

kacuro

Uživatel
#745 - 24. 5. 2021, 21:50

Vercingetorix napsal/a:

Pamatuju si ten rozhovor..to bylo myslim v idnes. 😃

Už ani nevím, jsem ten zážitek vytěsnil 😆

Tak to víš, že každá taková prezentace ty vztahy poškozuje. Ale co se dá dělat, jak se něčeho chytnou média, zavání to problémem. Nevím, jak se to stalo, že David svolil s jejich účastí na výzkumu. Určitě to myslel dobře, ale holt se to opět zvrhlo. Na druhou stranu, až na ty "báchorky" z toho článku vyšla ta spolupráce celkem dobře.

ferovyobchodnik

Uživatel
#746 - 24. 5. 2021, 21:51
Nejsem Helena Vondráčková, abych se s každým soudil. Holt jsem si udělal nepříjemnou zkušenost a tím jsem s novináři skončil.

Super, tak jim to projde i příště...

ferovyobchodnik@seznam.cz

Abstinent

Uživatel
#747 - 24. 5. 2021, 21:54

Žaloba? To jako fakt? 😁

kacuro

Uživatel
#748 - 24. 5. 2021, 22:01

Celebrity se s novinami soudí o miliony a stejně se to děje dál, pořád dokola. Moje kauzička to nezmění. A na lítání po soudech opravdu nemám čas, ani náladu. Jediný, kdo by na tom vydělal, by byl nějaký JUDr. příživník.

ferovyobchodnik

Uživatel
#749 - 24. 5. 2021, 22:01
Žaloba? To jako fakt? 😁

Jasnezene nechám si srat svými slovy v médiích na hlavu

ferovyobchodnik@seznam.cz

Abstinent

Uživatel
#750 - 24. 5. 2021, 22:06
Jasnezene nechám si srat svými slovy v médiích na hlavu

No ty ne. Pro tebe není problém vůbec nic 😃 víme 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.