Moderátoři: smith

Renegatus Paul

Uživatel
#811 - 22. 7. 2021, 22:59

😆

Pavel_III

Moderátor
#812 - 22. 7. 2021, 23:28

Já jednou zapomněl v Prešpurku na smyčce tramvají u Hlavnej stanice objektiv. V tom betonovým květináču. A tak jsem se vrátil z Rusovců ... a byl tam!

ferovyobchodnik

Uživatel
#813 - 22. 7. 2021, 23:31

Kluci kluci, když už, tak se někde, kde je fajn, zapomenu sám

ferovyobchodnik@seznam.cz

___

Uživatel
#814 - 23. 7. 2021, 10:46

Ja som raz na služobke v Miláne na hoteli zabudol občaňák. Staral som sa o všetkých z výpravy, ale na seba som zabudol. Ani tete na recepcii nebolo divné, že jej tam ostal jeden ležať. Bolo to ako z b-čkového filmu, lebo som na to prišiel na check-ine na letisku. Nenápadne som tete podal vodičák, chvíľu ho skúmala a potom zakrútila hlavou. Na tom som ju začal presviedčať, že letím v rámci Schengenu, takže by to mohlo stačiť. Potom zvolali kolokvium a nakoniec ma pustili aj na vodičák. 😃 Občaňák mi poslali z hotela doporučene.

ferovyobchodnik

Uživatel
#815 - 23. 7. 2021, 10:50

Tebe by měli pustit i na dobrý slovo :-D

ferovyobchodnik@seznam.cz

___

Uživatel
#816 - 23. 7. 2021, 11:33

😆
...na dobré slovo...no, do Milána sme prileteli z Bukurešti, čo je mimo Schengen, takže ujo na kontrole si z celej výpravy vybral kolegu (vyzeral trochu ako Indián) a mňa a začal sa ma pýtať záludné otázky, na ktoré nebolo ľahké odpovedať:
"What´s your name?"
"B... B..."
"Are you from Slovakia?"
"Yes, I am."
Chvíľu ticho a potom prišla kardinálna otázka:
"Are you an engineer?"
"Yes, I am."
Asi mu došli nápady, lebo ma poslal ďalej a nsledne išiel po Indiánovi... 😃

ferovyobchodnik

Uživatel
#817 - 23. 7. 2021, 13:01

Důležité je neodporovat :-D já teď čekám tady na služebně, to zase bude

ferovyobchodnik@seznam.cz

opal

Uživatel
#818 - 24. 8. 2021, 16:52

Naštěstí pro detektoráře vládne zelená mafie.
Ti co se zajímají o přírodu jsou na tom hůř. Do domu může vtrhnout komando, protože člověk má v krabičce torzo chráněného živočicha. Třeba roháče, kterého sebral děda v roce 1921, když chráněný nebyl! A pokud rektora univerzity napadne utrhnout na Novém Zélandu kytičku v příkopu u silnice.... 😲

opal

Uživatel
#819 - 24. 8. 2021, 17:49

Oprava. Byl to děkan a už není.

Renegatus Paul

Uživatel
#820 - 25. 8. 2021, 08:55

https://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/stedre-chorvatsko-274158/

Čech jede na dovolenou a jako bonus jim tam prohledá archeolokality, to je naturel.. 😃
Stejně dementní jako Češi, co jeli hledat na ten Slovenskej hrad..a dostali klepeta..

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.