Moderátoři: smith

valhubert

Uživatel
#5801 - 28. 9. 2024, 18:04

valhubert napsal
Tak v pondělí jsem na vydražil medaili a připočítali mně 500 kč - končím s aukrem

a zaco byl ten poplatek, za nákup?


Vydražil jsem medaili za 12.700 kč a k ceně mi najednou byla připočítána částka 500 kč. Možná řeknete, že to je banalita, ale ZA CO?

martinvon

Uživatel
#5802 - 28. 9. 2024, 18:07
rst
Přesně tak, doufám, že zafunguje Lafferova křivka a Áčko zapláče.

Já myslím, že bude stačit když každý přehodí ty nabídky co vystavuje stále dokola a občas prodá někam jinam, já už s tím začínám 😈
Prodeje to trochu zbrzdí, uvidíme co na to áčko

Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb

rektor

Uživatel
#5803 - 29. 9. 2024, 18:16

Můžete prosím někdo zesumarizovat co se po novému na Aukru platí navíc?
Trochu jsem se v té diskuzi ztratil. Při vzájemném využití ochrany kupujících co navíc platí kupující a co navíc prodávající? Děkuju.

amazon

Uživatel
#5804 - 30. 9. 2024, 08:46

U každé nabídky je tento popis.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

OtravnyKomar

Uživatel
#5805 - 1. 10. 2024, 12:10

Soused jak se čerti. Koupil na Aukru pár pětikorun, zaplatil navíc za ochranu kupujícího. Na mince čeká už druhý týden a Aukro mu poslalo už několik upomínek aby potvrdil převzetí s tím že pokud nepotvrdí do 3 dnů budou peníze automaticky připsány. Je to vcelku bizarní.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

numismat

Moderátor
#5806 - 1. 10. 2024, 16:54
U každé nabídky je tento popis. Obrázky: ...

Neni to u vsech nabidek.
Nekdy tam je:
Nelze využít Aukro Ochranu kupujících
Osobne vubec nevim, co tedy plati.

martinvon

Uživatel
#5807 - 1. 10. 2024, 17:34
Neni to u vsech nabidek. Nekdy tam je: Nelze využít Aukro Ochranu kupujících Osobne vubec nevim, co tedy plati.

Já osobně také nevím a protože mám ve výpisu nesmysly, tak jsem všechny aukce dal postupně na bazar a světe div se už jsem dvě prodal 😃
Na můj dotaz ohledně cifry na výpisu nikdo nereaguje 👿 👿

Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb

numismat

Moderátor
#5808 - 1. 10. 2024, 21:52

Dnes me Aukro pobavilo: sledoval jsem moje aukce a po skonceni se objevila hlaska NEPRODANO - Znovu vystavit, i kdyz byly prihozy, viz foto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Petr3

Uživatel
#5809 - 1. 10. 2024, 21:57

numismat: Aukro řídí psychicky nemocní lidé. Říkám to furt

numismat

Moderátor
#5810 - 2. 10. 2024, 11:32
Ten servisní poplatek taky nechápu. V praxi to vypadá jak píše Martin, posílají částky po odečtení %, když je toho víc mám v tom guláš a momentálně mi vždy den po platbě Aukro odeslalo platbu ani jsem to ještě stihnul poslat. Tak nevím jestli to lidi rovnou potvrzují nebo je to tím odmítnutím ochrany kupujícího. No a taky už mi několik lidí rovnou napsalo ať jim pošlu můj účet že nehodlají nic platit Aukru nebo přes ně. Chvilku asi bude trvat než se to ustálí. Změny vždycky chvíli bolí. Jestli to jsou změny k lepsimu nebo horšímu nedokážu zatím zhodnotit.

Informace pro kolegy prodejce:
Dnes mi prisly 4 platby z Aukra, zasilky budu teprve posilat.
Ale v provizich je to pekny gulas - hned po skonceni si provizi strhli jako drive v ramci vyuctovani na Aukru, ale dale ji fyzicky strhli primo z platby a ve vyuctovani tuto castku vratili s oznacenim
Automatická úhrada poplatku za úspěný prodej
(zkopiroval jsem to presne i s preklepem)
Aby to bylo slozitejsi, tak u dvou plateb toto neprovedli, a preposlali je v plne vysi, jak je poslal kupujici.
A kuriozne u jednoho prodeje slozeneho ze 2 polozek u jedne provizi odecetli a u jedne ne.
Pritom vsechny aukce byly stejneho typu a vystavene ve stejnou dobu.
Takze nechapu ty rozdily ve vyuctovani. Skoro to vypada, jako by to delali ručně 🙂
Ucetne je to vse v poradku, takze s Aukrem nemusim nic resit, ale je to extremne neprehledne.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.