Moderátoři: smith

martinvon

Uživatel
#5811 - 2. 10. 2024, 16:36

Já jsem se poptal na nejasnosti ohledně mého výpisu a stržených 69kč

" Jiný dotaz --- Dobrý den, měl bych dotaz ohledně vyúčtování vašich služeb. Mohu se zeptat co znamená poplatek za využívání produktu v mém vyúčtování. Přikládám prtsc stránky. Děkuji za odpověď, Martin"

a bylo mi odpovězeno

"děkujeme za Vaši zprávu.
jedná se o položku "Úhrada poplatku za Aukro Ochranu kupujících". Nejedná se o poplatek, který ve vyúčtování hradíte. Tento poplatek hradíte v rámci Platby přes Aukro, ale je zahrnutý/zobrazený i ve vyúčtování.
V případě dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat."

Tohle musel odpovídat robot, nebo nevím 👿

Tak jsem je znovu kontaktoval protože toho vím stejně jako předtím 👿

Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb

numismat

Moderátor
#5812 - 2. 10. 2024, 16:59
Já jsem se poptal na nejasnosti ohledně mého výpisu a stržených 69kč " Jiný dotaz --- Dobrý den, měl bych dotaz ohledně vyúčtování vašich služeb. Mohu se zeptat co znamená poplatek za využívání produktu v mém vyúčtování. Přikládám prtsc stránky. Děkuji za odpověď, Martin" a bylo mi odpovězeno ...

Myslim, ze budes potrebovat hodne trpelivosti, abys z nich vyrazil smysluplnou odpoved. Ale nevzdavej to. Jsem zvedavy na vysledek.

numismat

Moderátor
#5813 - 2. 10. 2024, 19:33

martinvon: Kdyz se divam do historie vyuctovani, jde tam filtrovat podle druhu poplatku, viz priloha. Ale tam zadny poplatek za využívání produktu neni. Jak mohou uctovat poplatek, ktery neexistuje?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

OtravnyKomar

Uživatel
#5814 - 2. 10. 2024, 19:50

Mě teď končilo něco na konci měsíce a stalo se mi něco jako tobě numismate. Všechny ok až na jeden. Tam mi poslali celou platbu bez stržení provize a tu mi napočítali do vyúčtování. Mám v tom teď hrozný guláš. Moc nerozumím tomu proč se z ty částky rovnou neodecitaji i poplatky za zvýraznění nabídky. To by pak dávalo smysl. Takhle tím nám prodejcům práci neulehcili. Jen na konci měsíce neplatim i provize ale jen poplatky za zvýraznění a přednostní výpis který když se podívám do kategorie numismatika ne vždy funguje zdá se mi. A především si myslím že větší prodejci nebo možná podnikatelský účty mají přednější příčky než mi malý. Ale to je zase trošku jiná Story.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

martinvon

Uživatel
#5815 - 2. 10. 2024, 20:56
martinvon: Kdyz se divam do historie vyuctovani, jde tam filtrovat podle druhu poplatku, viz priloha. Ale tam zadny poplatek za využívání produktu neni. Jak mohou uctovat poplatek, ktery neexistuje? Obrázky: ...

Já na to koukal. To bude asi další dotaz na robota áčka.
Počkám jak se popasují s dotazem, který jsem jim obratem napsal, když mi přišla ta duchaplná odpověď
Já tam nenašel ani ten "Poplatky za Aukro dopravu", ale to alespoň dává smysl

Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb

martinvon

Uživatel
#5816 - 2. 10. 2024, 21:15

Znovu jsem to prošel pár měsíců nazpět a zjistil jsem, že každý měsíc mám strženu částku která odpovídá částce na podrobném výpisu "Úhrada poplatku za Aukro Ochranu kupujících" do plusu a "Poplatek za Aukro Ochranu kupujících", který je hned pod ním do mínusu.
V případě na pstsc jsou tam v detailu vidět 17kč plus a 17kč minus, v tomto měsíci tam je ještě takhle 59kč, proto cifra -69
Tak mě to začíná zajímat čím dál víc. Jsou měsíce kdy částka přesahuje 200kč a víc
Koukněte se na vyučtování, má to tak taky někdo?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb

numismat

Moderátor
#5817 - 2. 10. 2024, 21:21

martinvon napsal/a:

V případě na pstsc jsou tam v detailu vidět 17kč plus a 17kč minus, v tomto měsíci tam je ještě takhle 59kč, proto cifra -69

Ted uz nerozumim ani Tobě...

numismat

Moderátor
#5818 - 2. 10. 2024, 21:29
Znovu jsem to prošel pár měsíců nazpět a zjistil jsem, že každý měsíc mám strženu částku která odpovídá částce na podrobném výpisu "Úhrada poplatku za Aukro Ochranu kupujících" do plusu a "Poplatek za Aukro Ochranu kupujících", který je hned pod ním do mínusu. V případě na pstsc jsou tam v detailu vidět 17kč plus a 17kč minus, v tomto měsíci tam je ještě takhle 59kč, proto cifra -69 Tak mě to začíná zajímat čím dál víc. Jsou měsíce kdy částka přesahuje 200kč a víc Koukněte se na vyučtování, má to tak taky někdo? ...

Nic takoveho nemam.

martinvon

Uživatel
#5819 - 2. 10. 2024, 21:33
martinvon napsal/a: V případě na pstsc jsou tam v detailu vidět 17kč plus a 17kč minus, v tomto měsíci tam je ještě takhle 59kč, proto cifra -69 ...

😁 😁 😁
Dole na výpisu je vidět cifru 17kč v jednom řádku do plusu a hned v následujícím je to 17kč minus.
Na jiné stránce detailního vypisu je takto i částka 52kč do plusu a další řádek do mínusu.
Dohromady 17+52 =69
Napsal jsem blbě tu částku mělo být 52kč, omlouvám se

Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb

numismat

Moderátor
#5820 - 2. 10. 2024, 21:41
Já na to koukal. To bude asi další dotaz na robota áčka. Počkám jak se popasují s dotazem, který jsem jim obratem napsal, když mi přišla ta duchaplná odpověď Já tam nenašel ani ten "Poplatky za Aukro dopravu", ale to alespoň dává smysl

Je tam Poplatek za sluzbu Balikovna nebo Zasilkovna, celkem 6x, z toho 2x duplicitne. Pricemz ty posledni 3 nefunguji, takze soucet neodpovida.
Kdyz jsem pracoval jako vyvojar SW, muselo byt vse otestovane a teprve pak bylo mozne uvest zmeny do provozu. Za chyby podobneho razu by me vyhodili...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

100. výročí založení Červeného kříže - čistá - č. 1319

100. výročí založení Červeného kříže - čistá - č. 1319

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Den čs. poštovní známky 1974 - čistá - č. 2119

Den čs. poštovní známky 1974 - čistá - č. 2119

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Městská architektura - 5 Kč - č. 15 - 15VV - výrazný posun číslice 5

Městská architektura - 5 Kč - č. 15 - 15VV - výrazný posun číslice 5

Cena: 125,- Kč

Přejít na eshop
NSR - aršík - čistý - block 31

NSR - aršík - čistý - block 31

Cena: 25,- Kč

Přejít na eshop
Umění - č. 2054 - I. typ - čistá

Umění - č. 2054 - I. typ - čistá

Cena: 48,- Kč

Přejít na eshop
1968, Světová výstava poštovních známek PRAGA 68, PT 4

1968, Světová výstava poštovních známek PRAGA 68, PT 4

Cena: 49,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy CONTOUR-S  Česká republika 2013, nezasklené (26 listů), papír 250gr.

Albové listy CONTOUR-S Česká republika 2013, nezasklené (26 listů), papír 250gr.

Cena: 260,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy CONTOUR-S:  Italské království 1861-1946, (73 listů), nezasklené, papír 250gr.

Albové listy CONTOUR-S: Italské království 1861-1946, (73 listů), nezasklené, papír 250gr.

Cena: 949,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 2009

Rakousko - čistá - č. 2009

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1812

Rakousko - čistá - č. 1812

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop