Moderátoři: Jaromir, smith, ikanek

zakoukanyhonza

Uživatel
#1071 - 19. 1. 2014, 21:32

taky to mám jako smith .... sledovat za kolik se prodá - rozdíly oproti katalogu jsou někdy zajímavé oběma směry a mít přehled za co popřípadně prodat přebytky ..... což ne vždy funguje 🙂 síla trhu je nevyzpytatelná a někdy uplně chaotická 🙂 co se prodá za 1000 se o týden později prodá za 400 a naopak 🙂

raje

Uživatel
#1072 - 19. 1. 2014, 21:33

smith
Dělám to samé. Sleduji hodně aukcí ,abych měl přehled o cenách. Pak se dá i odhadnout kam až cena půjde a podle toho přihazovat.

Pavel_III

Moderátor
#1073 - 19. 1. 2014, 22:12

No jo, ale vývoj cen lze sledovat tam, kde se má co vyvíjet a je s čím srovnatelně porovnávat. Pokouším se prodávat přebytky které jinak nikdo nenabízí. Musím mít vždycky něco extra... 😉

Když to sledujete, přijde vám nakonec nějaký přípis?

smith

Moderátor
#1074 - 19. 1. 2014, 22:22
No jo, ale vývoj cen lze sledovat tam, kde se má co vyvíjet a je s čím srovnatelně porovnávat. Pokouším se prodávat přebytky které jinak nikdo nenabízí. Musím mít vždycky něco extra... 😉 Když to sledujete, přijde vám nakonec nějaký přípis?

Ak mám niečo v sledovaní, tak zaklieknem, aby 20 minút pred ukončením mi došiel mail s upozornením.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Jaa-chym

Uživatel
#1075 - 19. 1. 2014, 22:27

někdy sem taky mimo dosah katalogů a zásobníků, tak dám sledování a doma pak kouknu , jestli to vůbec chci a za kolik. Jinak totéž co kolegové, sledování "trhu"

a jinak já nemám nastaveno to co smith, takže někdy zjistím, že jsem něco sledoval, třeba to i chtěl a ono to už skončilo🙂 ale jsem línej to změnit😉 jinak myslím že nejde udělat, aby ti přišel výsledek sledované aukce (pokud i to pavle myslel takhle)

Jaa-chym

Uživatel
#1076 - 19. 1. 2014, 22:30
ono to ještě týden běží, tipuji tak 20.000?

tak vedle, šlo to za 50.000, to bych nečekal... inu - Aukro

Arsen

Uživatel
#1077 - 20. 1. 2014, 11:48

U aukcí od 1 Kč přihodím hned ze začátku nejmín co jde a výsledek aukce pak pošlou.

zakoukanyhonza

Uživatel
#1078 - 20. 1. 2014, 11:53
někdy sem taky mimo dosah katalogů a zásobníků, tak dám sledování a doma pak kouknu , jestli to vůbec chci a za kolik. Jinak totéž co kolegové, sledování "trhu" a jinak já nemám nastaveno to co smith, takže někdy zjistím, že jsem něco sledoval, třeba to i chtěl a ono to už skončilo🙂 ale jsem línej to změnit😉 jinak myslím že nejde udělat, aby ti přišel výsledek sledované aukce (pokud i to pavle myslel takhle)

výsledky najdete na aukru v kolonce ´´sledovaní´´ - skončeno .... myslím že je to jednoduší než si zasírat email 😉

raje

Uživatel
#1079 - 20. 1. 2014, 13:07

zakoukanyhonza

Správně díš hochu i já to tam hledám 😉

Jaa-chym

Uživatel
#1080 - 20. 1. 2014, 17:40
výsledky najdete na aukru v kolonce ´´sledovaní´´ - skončeno .... myslím že je to jednoduší než si zasírat email 😉

takto to dělám samozřejmě taky🙂 jen pavel psal, přijde-li po skončení sledování nějaký přípis.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.