Moderátoři: numpszi, smith

Evropa1

Uživatel
#211 - 5. 7. 2018, 13:27
Ano ma praxe, potvrzuje v mém případě muj ovlivněny pohled britských investorů.

Víte, když jsem začal fušovat do tohoto oboru, měl jsem velký teoretický přehled. Měl jsem načtená díla investorů mého srdce nejbližších, ale praktické obchodování je naprosto o něčem jiném. To je o tom, že poznáme jací jsme v konkrétních situacích,víme co nám vyhovuje, který druh obchodování nám vyhovuje atd.

Poznal jsem několik špičkových ekonomů, kterým jejich exaktní přístup k životu vzal šanci, aby byli úspěšní. Naopak jsem poznal několik naprosto obyčejných lidí, kteří měli pro obchodování cit a byli úspěšní.

Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

ferovyobchodnik

Uživatel
#212 - 5. 7. 2018, 13:37
Proč to zkousiš,když je to názor blbce......jdi jsi svou praxi. A neurážej. 🙂

proč jsi tak vztahovačný? já nikoho neoznačil... 😃
já si jdu svou trnitou cestou dál... se slzami v očích a úsměvem na rtech 😆

ferovyobchodnik@seznam.cz

Guldiner

Moderátor
#213 - 5. 7. 2018, 13:42

Ale Já stále nechápu, vaše reakce Já jsem průměrný investor
S investicemi jsem začal na základě doporučení a ovlivněni v Británii.
Zde jsem uvedl názor, po předchozím negativní reakce,po položení otázky NESTRANIKA /člověka co nemá zkušenosti s virtuální měnou,/ abych lépe mapoval reakce člověka co jse pohybuje v investicích a vkládá příspěvky, CHAPETE.
Jak jinak si zjistíte zkusenost a názor. Nejlépe s pohledu nezaujateho!
A dnes jen reagují na příspěvek. 🙂
A je to jedno co si kdo s toho veme, či neveme 🙂

Konzultace a poradenství v oboru numismatiky
https://www.linkedin.com/in/milan-heczko-01291424b
https://pin.it/4kDaagI
milan.heczko@yahoo.com

Pavel_III

Moderátor
#214 - 5. 7. 2018, 18:11
Po dlhsom case opat davam update ceny BTC, 2018 maximum: $17700 2018 minimum: $5800 aktualna cena: $6700 Kedze zaciatkom minuleho roka to bolo cca $1000, stale ide o pekny narast. Predpovede, ze bublina splaskne sa nenaplnili-niektori neprajnici by dodali, ze zatial nie 😉 . ...

A je to tak že kolísá (byť v porovnání s BTC skoro vůbec) cena zlata nebo spíš kolísá $?

Alexander DeLarge

Uživatel
#215 - 5. 7. 2018, 18:20

Ze sme sa odrazili od dna? Tazko povedat, to ukaze az cas. Pri bitcoine je ista len jedna vec, a to ze nic tu nie je iste 😉

Mne to opat trochu pripomina zlato v roku 2011: v aprili prvykrat prekrocilo psych. hranicu $1500 a pomaly dalej stupalo. V nasledujucich mesiacoch clanky sklonovali inflaciu $, vysoky americky dlh a nepokoje na blizkom vychode, pre zlato vyzivny proteinovy koktail. Vsade o nom pisali, hovoril o nom kazdy, aka je to jasna volba oproti atramentom potlacenym papierikom, ako sa na tom da zarobit, ako pojde na $5000... Zlato stupalo dalej, niektori pisali uz aj o bubline, v auguste este prekrocilo cenu $1900, ale ako vieme na $2000 sa nikdy nedostalo.
BTC mal to iste minuly rok, na $20000 sa nedostal. Ak by mal kopirovat zlato, tak by to znamenalo, ze sa budeme dlhu dobu placat okolo ceny $5-10k. Pre mna by to nebol problem, problem by nebol ani koniec bitcoinu, ten by som si predstavoval poklesom ceny pod $100. Kam to az moze vystupat to si netrufam odhadovat, ale kedze kryptomien je dnes ovela viac a ten wow efekt uz ciastocne vyprchal, nebol by som az prehnane optimisticky. Vravi sa, ze ziadny strom nerastie do neba. Obcas si spomeniem na kolegu v praci-ma niekolko desiatok BTC, v dobe ked bitcoin stupal a jeho strop bol v nedohladne ma len nasieral tym, ze nic nerobil, nevnimal a v kuse bud cital clanky alebo sledoval vyvoj cien. Raz s takym nepritomnym pohladom upretym do monitora mi povedal cosi v zmysle "stretneme sa bud pod mostom alebo v blazinci!". Najskor to bude asi cosi medzi tym 😃

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Alexander DeLarge

Uživatel
#216 - 5. 7. 2018, 18:35
A je to tak že kolísá (byť v porovnání s BTC skoro vůbec) cena zlata nebo spíš kolísá $?

Ja si myslim, ze kolisa cena zlata, podla ponuky/dopytu. To, ci je dolar o trochu lacnejsi/drahsi ma minimalny vplyv. Zlato ma tu nevyhodu, ktora sa nikdy neodstrani, ze drviva vacsina zlata obchodovana na burzach je vo forme papierovych certifikatov. A tych je ovela viac nez je zlata v skutocnosti, takze ak by chceli vsetci vlastnici dostat fyzicke zlato, nebolo by ho dost. Ale to sa nestane-skus odniekial tahat par ton zlata, este k tomu cez hranice, logistika, poistenie, potom uschovanie, strazenie atd.

ferovyobchodnik

Uživatel
#217 - 5. 7. 2018, 18:45

pokud se nepletu, tak cca 80% objemu spekulací/investicí je na derivátech ne? takže to, že nejde o fyzické zlato (a jiné) by mělo být spíš marginální.
naopak si myslím, že cena zlata do jisté míry odráží dolar a podobně. u zlata možná, historicky, ještě víc než jinde. vše souvisí se vším... dolar klesá, stoupá jen/frank a zlato... samozřejmě nic neplatí na 100%
já kryptoměny neobchoduji, ale jednu dobu jsem uvažoval, rozdělit 100tis na 10 nových a děj se vůle ... možná se k tomu raz dokopu 😃

ferovyobchodnik@seznam.cz

Alexander DeLarge

Uživatel
#218 - 5. 7. 2018, 19:10
pokud se nepletu, tak cca 80% objemu spekulací/investicí je na derivátech ne? takže to, že nejde o fyzické zlato (a jiné) by mělo být spíš marginální. naopak si myslím, že cena zlata do jisté míry odráží dolar a podobně. u zlata možná, historicky, ještě víc než jinde. vše souvisí se vším... dolar klesá, stoupá jen/frank a zlato... samozřejmě nic neplatí na 100% já kryptoměny neobchoduji, ale jednu dobu jsem uvažoval, rozdělit 100tis na 10 nových a děj se vůle ... možná se k tomu raz dokopu 😃

Moze to tak byt, o zlato sa zaujimam v ramci vseobecneho rozhladu, ale expert nie som. Len viem, ze ako ho sklonuju ako bezpecny pristav v casoch krizy, tak ze to tak uplne neplatilo. Asi ako pisete, nic nie je na 100%. Najviac na zlate zarabaju obchodnici, ktori si tam nahodia svoju marzu a cenu neriesia, stale sa najde niekto kto im to kupi. Bezny clovek si moze akurat kupit mincu a cakat, ze sa zopakuje mania z roku 2011.
A americky dlh bol v roku 2011 vo vyske cca 15 bilionov $, dnes je to 21,2 biliona $ a momentalne s tym ziadny vacsi problem nie je. Ked FED zac. juna opat oznamil, ze bude zvysovat sadzby, investori zacali viac kupovat dolar, aj ceska koruna kvoli tomu oslabila.

Mimochodom, ohladom tej investicie do krypto-29.6. mali skoro vsetky meny zaujimavy pokles, aj btc bol na tohtorocnom minime. Taka chvila este moze prist.

ferovyobchodnik

Uživatel
#219 - 5. 7. 2018, 19:30

koupil bych to "dlouhodoběji" nebo jako start-up risk, takže bod vstupu až tak důležitý nebude 🙂

ferovyobchodnik@seznam.cz

Evropa1

Uživatel
#220 - 5. 7. 2018, 19:43
Ja si myslim, ze kolisa cena zlata, podla ponuky/dopytu. To, ci je dolar o trochu lacnejsi/drahsi ma minimalny vplyv. Zlato ma tu nevyhodu, ktora sa nikdy neodstrani, ze drviva vacsina zlata obchodovana na burzach je vo forme papierovych certifikatov. A tych je ovela viac nez je zlata v skutocnosti, takze ak by chceli vsetci vlastnici dostat fyzicke zlato, nebolo by ho dost. Ale to sa nestane-skus odniekial tahat par ton zlata, este k tomu cez hranice, logistika, poistenie, potom uschovanie, strazenie atd.

Převážný objem zlata se obchoduje pomocí futures kontraktů a ty jsou vystaveny na množství podkladového aktiva. Pouze investoři obchodují přes páku a v den vyrovnání, majitelé kontraktů vyplácejí cenu podkladového aktiva. Tedy futures kontrakty na zlato přesně odpovídají množství zlata.

Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Albové listy POMfila SR - ročník 2010, A4, papír 160 g, zákl. verze - (5), vč. zesílených obalů

Albové listy POMfila SR - ročník 2010, A4, papír 160 g, zákl. verze - (5), vč. zesílených obalů

Cena: 52,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Glenn Anderson - 185

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Glenn Anderson - 185

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Ron Hextall - 129

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Ron Hextall - 129

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop
Mezinárodní politické události - čistá - č. 996-998

Mezinárodní politické události - čistá - č. 996-998

Cena: 11,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Alexei Gusarov - 147

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Alexei Gusarov - 147

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1990

Rakousko - čistá - č. 1990

Cena: 13,- Kč

Přejít na eshop
Květiny - Flóra Olomouc a Flóra Bratislava - čistá - č. 2445-2448

Květiny - Flóra Olomouc a Flóra Bratislava - čistá - č. 2445-2448

Cena: 14,- Kč

Přejít na eshop
XVIII. letní OH Tokio 1964 - čistá - č. 1394-1399

XVIII. letní OH Tokio 1964 - čistá - č. 1394-1399

Cena: 99,- Kč

Přejít na eshop
Svitkové výplatní známky - 1 Kčs - č. 2399yc - černohnědá - čistá

Svitkové výplatní známky - 1 Kčs - č. 2399yc - černohnědá - čistá

Cena: 70,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1582

Rakousko - čistá - č. 1582

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop