Moderátoři: numpszi, smith

Guldiner

Moderátor
#231 - 6. 7. 2018, 22:48

Jako u sankcí na Rusko,kdy Rusko nedobrovolně se snaží být maximalně soběstačné.
Připadá mi,že Američani, respektive trupeta si úmyslně kalí na hlavu a vypadá to, že záměrně ,taky se chce maximálně osamostatnit a uzavřít zemí. Buduje impérium pro vyvolené 🙂 a Čína je jen pomocí jak se k záměru přiblížiti a prodloužená ruka USA Britove to jíž právně učinili.
Sám jsem zvědavý,jestli za těhle okolnosti v blízkem budoucnu,nad Evropu nevzlétne velký čínský 🐉 🙂

Konzultace a poradenství v oboru numismatiky
https://www.linkedin.com/in/milan-heczko-01291424b
https://pin.it/4kDaagI
milan.heczko@yahoo.com

Guldiner

Moderátor
#232 - 6. 7. 2018, 23:07
Jako u sankcí na Rusko,kdy Rusko nedobrovolně se snaží být maximalně soběstačné. Připadá mi,že Američani, respektive trupeta si úmyslně kalí na hlavu a vypadá to, že záměrně ,taky se chce maximálně osamostatnit a uzavřít zemí. Buduje impérium pro vyvolené 🙂 a Čína je jen pomocí jak se k záměru přiblížiti a prodloužená ruka USA Britove to jíž právně učinili. Sám jsem zvědavý,jestli za těhle okolnosti v blízkem budoucnu,nad Evropu nevzlétne velký čínský 🐉 🙂

Omlouvám se ulitlo mi slovo, správně je pan Trump....... 😉

Konzultace a poradenství v oboru numismatiky
https://www.linkedin.com/in/milan-heczko-01291424b
https://pin.it/4kDaagI
milan.heczko@yahoo.com

grofik

Uživatel
#233 - 6. 7. 2018, 23:23
Pánové aktuální americko, čínský ekonomický Konflikt. Jaky dopad to muže mit na naší a evropskou ekonomiku.

Dokopy žiadny , len firmy nebudú značkové veci predávať od 500 do 2000% maržou ...

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Pavel_III

Moderátor
#234 - 10. 7. 2018, 02:01

sorry

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Fidzi

Uživatel
#235 - 11. 9. 2018, 02:20

Zdendo, ty sponzoruješ Zdenda Pohlreicha alebo si si potreboval zarobiť v komparze ? 😁 Skoro som odpadol, keď som ťa videl hodnotiť hamburger v Mamas. Ale Zdenda bol k tebe neskutočne láskavý, keď si cítil v čistom mäse pečienku (játra) 😃

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

mischel13

Uživatel
#236 - 11. 9. 2018, 13:04
Zdendo, ty sponzoruješ Zdenda Pohlreicha alebo si si potreboval zarobiť v komparze ? 😁 Skoro som odpadol, keď som ťa videl hodnotiť hamburger v Mamas. Ale Zdenda bol k tebe neskutočne láskavý, keď si cítil v čistom mäse pečienku (játra) 😃

Ač tento pořad nesleduji, tak jsem se na něj nyní podíval, ale jezdit až do Ostravy na komparz.... 😉 Spíš to vidím na to, že nám asi vykoupil všechny sběratelské obchody v tomto městě! 🙂 Člověk nikdy neví! 😉

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Fidzi

Uživatel
#237 - 11. 9. 2018, 18:35

Ja varím celkom rád, lebo je to veľmi kreatívna zábava. Zdenda sa v tej hambáčovni určite neobjavil len tak náhodou ako náhodný zákazník. Buď sponzoruje Pohlreicha alebo niečo zamýšľa s tými chlapcami z Mamas alebo s oboma naraz. 😉
Tiež to bolo po prvýkrát čo som videl, že Pohlreich niekoho do neba vychvaľoval. Jednoducho bol to úplne iný diel seriálu Áno, šéfe než sme zvyklí.

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Zdenda-Kubik

Uživatel
#238 - 13. 9. 2018, 12:23
Zdendo, ty sponzoruješ Zdenda Pohlreicha alebo si si potreboval zarobiť v komparze ? 😁 Skoro som odpadol, keď som ťa videl hodnotiť hamburger v Mamas. Ale Zdenda bol k tebe neskutočne láskavý, keď si cítil v čistom mäse pečienku (játra) 😃

Sponzoroval jsem reziserovi Klusakovi dokument "Svět podle Daliborka" a tohle byla odmena. Docela zajimavy u toho byt. Spousta legracnich veci tam neni - ruzne obskurni figurky, co se u nataceni nachomejtnou atd.

Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.

Zdenda-Kubik

Uživatel
#239 - 13. 9. 2018, 12:25

Jinak oni komparz nepotrebuji, tam vsichni ti lidi si normalne plati utratu. Ono je to docela low budget, az jsem tomu nemohl ucerit, jak malo jim Prima za ten dil dava.

Nejsem sberatel. Jsem SYSEL.

majkl

Uživatel
#240 - 19. 11. 2018, 23:30
Bitcoin ide krasne dole... Bude dnes pod 5000?

Teď zrovna 5.019 (nákup na xtb.cz). Kdo si počká, ten se dočká... (numpszi: únor 2018 )

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Rakousko - čistá - č. 1690

Rakousko - čistá - č. 1690

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop
Umění 2007  - č. 533 až 535 - razítkované

Umění 2007 - č. 533 až 535 - razítkované

Cena: 65,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Norm Maciver - 50

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Norm Maciver - 50

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Krásy naší vlasti - UNESCO - razítkovaná - č. 39-40

Krásy naší vlasti - UNESCO - razítkovaná - č. 39-40

Cena: 15,- Kč

Přejít na eshop
Černotisk - PT - Blahorečenie Jána Pavla II. - Slovensko č. 496

Černotisk - PT - Blahorečenie Jána Pavla II. - Slovensko č. 496

Cena: 99,- Kč

Přejít na eshop
950. výročí smrti sv. Vojtěcha - čistá - č. 450-452

950. výročí smrti sv. Vojtěcha - čistá - č. 450-452

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Tanzania - Michel č. 281 - 1,50 Sh - lokomotiva

Tanzania - Michel č. 281 - 1,50 Sh - lokomotiva

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Krása květů - maceška - razítkovaná - č. 330

Krása květů - maceška - razítkovaná - č. 330

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Hawidky - SF ochranné kapsy na známky - bílé - průhledné - 70 x 217 mm - 334 941

Hawidky - SF ochranné kapsy na známky - bílé - průhledné - 70 x 217 mm - 334 941

Cena: 212,- Kč

Přejít na eshop
8. kongres Mezinárodní unie architektů - čistá - č. 1622

8. kongres Mezinárodní unie architektů - čistá - č. 1622

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop