Moderátoři: numpszi, smith

Nazired

Uživatel
#281 - 22. 5. 2021, 22:54

barbar napsal/a:

Koukám, že si se s toho nevyspal.
Vykašli se na pleveleni dalšího vlákna.. Respektuj pravidla fóra

Pravidla tohoto fóra v první řadě respektuj ty sám, bolševickej ksindle, nebo odtud odtáhneš jako jsi sem před pár lety přitáhnul..

Keby blbosť nadnášala, tak bude grofik lietať ako aeroplán.

Pavel_III

Moderátor
#282 - 14. 7. 2021, 01:07

https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/věda-a-technika/na-ukrajině-zavřeli-nelegální-farmu-na-těžbu-kryptoměn-její-provoz-stál-přes-5-milionů-korun-měsíčně/ar-AAM3ReM?ocid=msedgntp

Já tomu nerozumím - v podstatě to je k hovnu a ještě to stojí tolika peněz a energie to spotřebuje tolik, že by se dal postavit výtah k Měsíci.

ferovyobchodnik

Uživatel
#283 - 14. 7. 2021, 08:42

No je to děs, prachy vs ekologie.. i proto mě krypto nebere

ferovyobchodnik@seznam.cz

poradnydest

Uživatel
#284 - 18. 7. 2021, 18:51

Pánové , doporučuji si pustit YouTube kanál Kryptomates- viz odkaz dole, kde student finanční školy vysvětluje na pár desítkách krátkých videí zcela srozumitelně problematiku Bitcoinu .Člověk samozřejmě nemůže rozumět všemu , ale současně nemusí přijímat všecky nesmysly, kterými ho tisk a televize krmí. Kdybych vycházel z novinových zpráv , nebo bulvárních deníků , musel bych se bát vyjít ven a myslet si, že se lidé vraždí , okrádají a znásilňují na potkání ….což samozřejmě pravda není .Každý akvarista se sebemenším akváriem má větší spotřebu energie než student , který si těží na svém počítači a tak si přivydělá ke svému kapesnému třeba 1500 korun měsíčně/ale současně si výrazně zkracuje životnost počítače/ a mi , co nevytahujeme kabel od televize a jiných elektrospotřebičů ze zásuvky a celou noc na nich ta malá světýlka červeně svítí a informují nás , že je přístroj tak trochu „vypnutý „ jsme na tom ohledně spotřeby energie sice lépe , ale zase ne tak moc :- )… V mém vnímání světa má , zvláště Bitcoin do budoucna víc než perspektivu… :-)
https://www.youtube.com/watch?v=4RlfbwCvykM&list=PLFY-zXk8VuuqR36fTXT6G0oQrwpZnYtYO

stani

Uživatel
#285 - 20. 7. 2021, 23:04

Tak dnes počúvam, že si ten kryptovirtuál, virtuóz..., pomýlil smer...
Možno mnohých bolí hlava.. 😋
-s-

ferovyobchodnik

Uživatel
#286 - 20. 7. 2021, 23:32

pokud je neboleli v květnu, tak teď to ani nezaregistrovali 🙂

ferovyobchodnik@seznam.cz

stani

Uživatel
#287 - 20. 7. 2021, 23:37

No, možno. Nesledujem to.
Toto sa mi páči. Dnes v noci vyhodím peňaženku a papírové lóve z balkóna.
Ach jaj. Už som starý.. 🙄

https://www.youtube.com/watch?v=yBoQzRtTI1I&list=PLFY-zXk8VuuqR36fTXT6G0oQrwpZnYtYO&index=6

Aké jednoduché.. 😋
-s-

ferovyobchodnik

Uživatel
#288 - 21. 7. 2021, 00:09

Stani, ale ono vydělávat peníze, navíc na trzích, je technicky děsně jednoduché... a s rozvojem internetu, aplikací a např. i toho revolutu (nepoužívám, ale zvažuji), to dokáže už i opice.

problém obchodování a vydělávání je úplně jiný, a to hlava/psychologie. cest jak vydělat je hodně, baví mě je objevovat a strategii mám několik. to nejpodstatnější ale je - držet se (svých) pravidel a mít správný risk management.
a nebát se prohrávat, i s 50% úspěšnou strategii můžeš být boháč, moje se pohybují kolem 70-80% např. ale třeba vydělávám méně než někdo kdo má úspěšnost jen 40%. to je zase můj problém 😃

ferovyobchodnik@seznam.cz

ferovyobchodnik

Uživatel
#289 - 22. 7. 2021, 00:16

tak bc jen za dnes +6% ...

ferovyobchodnik@seznam.cz

stani

Uživatel
#290 - 22. 7. 2021, 00:21
Stani, ale ono vydělávat peníze, navíc na trzích, je technicky děsně jednoduché... a s rozvojem internetu, aplikací a např. i toho revolutu (nepoužívám, ale zvažuji), to dokáže už i opice. problém obchodování a vydělávání je úplně jiný, a to hlava/psychologie. cest jak vydělat je hodně, baví mě je objevovat a strategii mám několik. to nejpodstatnější ale je - držet se (svých) pravidel a mít správný risk management. a nebát se prohrávat, i s 50% úspěšnou strategii můžeš být boháč, moje se pohybují kolem 70-80% např. ale třeba vydělávám méně než někdo kdo má úspěšnost jen 40%. to je zase můj problém 😃

Aspoň viem, že nie som opica. Dobrá správa. 🙂
Predpokladám, že máš rodičov. Aj Tvoj otec by sa v tom tak bravúrne pohyboval, pohybuje, ako ten chlapec?
-s-

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Katalog poštovních známek – Rakousko (1918-1938) - World Philately 2016 na CD-ROM médiu

Katalog poštovních známek – Rakousko (1918-1938) - World Philately 2016 na CD-ROM médiu

Cena: 389,- Kč

Přejít na eshop
NSR - aršík - čistý - block 32

NSR - aršík - čistý - block 32

Cena: 14,- Kč

Přejít na eshop
OPTIMA ZWL - černé mezilisty

OPTIMA ZWL - černé mezilisty

Cena: 129,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Vladimír Růžička - 5

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Vladimír Růžička - 5

Cena: 12,- Kč

Přejít na eshop
Cirkusy a varieté - čistá - č. 2768-2771

Cirkusy a varieté - čistá - č. 2768-2771

Cena: 28,- Kč

Přejít na eshop
Den poštovní známky: Karol Ondreička - Slovensko č. 488

Den poštovní známky: Karol Ondreička - Slovensko č. 488

Cena: 24,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1931

Rakousko - čistá - č. 1931

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Německá obsazená území 1939-1945, A4, papír 160 g (83 listů)  - bez obalů

Německá obsazená území 1939-1945, A4, papír 160 g (83 listů) - bez obalů

Cena: 872,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1542

Rakousko - čistá - č. 1542

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
60 let Slovenského národního divadla - čistá - č. 2427

60 let Slovenského národního divadla - čistá - č. 2427

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop