Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

MikyM

Uživatel
#221 - 10. 3. 2024, 17:12

A jaký to tam bylo dnes...?
Prima.
Ve Svitavách umí tu burzu udělat prostě pohodově. Čisté, světlé prostorné....příjemní pořadatelé i obsluha u minibaru. Škoda, že neměli točené pivko, ale lahvová plznička a kávička bylo také dobrá.

Převaha filatelie, ale našly by se i pohlednice a mince.

Lidí moc nebylo, žádné návaly, ani ze strany kupujících a ani prodejců, dokonce pár prázdný prodejních stolů...

Ale aspoň mi nikdo nedýchal na záda a nepřetahoval se se mnou o židličku, Měl jsem čas si vše v klidu projít, prohlédnout, pokecat s o tom co hledám a chci s prodávajícím, navíc potkal jsme tu pár známých... 😉

Pár fotek, ať si uděláte obrázek sami...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#222 - 10. 3. 2024, 17:14

Mé oblíbené "hrabošky"... 😁

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#223 - 10. 3. 2024, 17:19

A moje dnešní úlovky...paráda! Takže stoprocentní spokojenost!

Vážně, Svitavy a její burzu ve zdejší "Fabrice" vřele doporučuji. Tak přijďte v říjnu a ve větším počtu! Vy nakupující i vy prodávající!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#224 - 10. 3. 2024, 17:22

Nezapomeňte příští týden je burza v Jihlavě (viz zdejší příspěvek 213) a pak za pár dní (před Jarním Sběratelem) se můžete přijít mrknou ještě i do KD Barikádníků v Práglu...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#225 - 16. 3. 2024, 20:46

A jaké to dnes v Jihlavě bylo?

V nových, čistých, větších a lépe osvětlených prostorách. Účast prodejců trochu slabší, návštěvníci se tak nějak pravidelně trousili dovnitř a ven...
Překvapilo mě zde velké procento prodejců kapesních kalendáříků, dost pohlednic i té klasické filatelie, tedy alba se známkami, na jednom ze stolů bankovky, jinde jsem viděl mince.
Málo celistvostí... teda pro mě...nakonec jsem si odvezl jen jedno svoje Brno 2... 😉

Kolem jedenácté, když jsem odcházel, to vypadalo, že to už končí...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#226 - 16. 3. 2024, 20:48

Taková blbůstka, ale potěší...moc pěkně udělaný kapesní kalendářík pořádajícího KF...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#227 - 16. 3. 2024, 20:59

Na vstupních dveřích plakát se všemi letošními termíny zdejších burz a jeden letáček burzy odjinud, tak to sem dávám, ať taky víte...

Hele, příjemné dopoledne, pohodoví lidi, nikdo se nedohadoval, tak proč sem zase příště nepřijet... Letos tu měli navíc i kliku v tom, že o patro výš byla velká burza modelů (letadla, autíčka apod.) kam zavítala opravdu spousta la spousta idí a tam měli bufet s pivkem, kávičkou...Když jste ukecali pořadatele, vpustil Vás tam k bufetu i bez zaplacení vstupného...Takže mně dnes nechybělo nic... 😃

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#228 - 5. 4. 2024, 15:15

Já jen, aby se vědělo... 😉

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

MikyM

Uživatel
#229 - 9. 4. 2024, 18:59
Jak se dočtete na našich klubových stránkách - https://www.filabrno.net/kfam.htm měníme formát Veletržního setkání sběratelů. Ceny rostou, příjmy klesají. Původně dvoudenní setkání (pátek a sobota) se z ekonomických důvodů před několika lety změnilo v jednodenní (preferován byl pátek). Po zhodnocení výsledků posledních veletržních setkání se ukázala nutnost opět něco změnit. Výbor klubu rozhodl, že změníme místo, změníme název a změníme termín. Od r. 2024 budou pokračovat sběratelská setkání pod názvem Sběratelské setkání pod Petrovem - bude se jednat o 17. sběratelské setkání. Místem konání budou prostory restaurace Bogota u nádraží a skutečně také pod Petrovem. Průzkumem bylo zjištěno, že aktuálně je preferovaným dnem sobota. Termínem 17. setkání sběratelů je sobota 13. dubna 2024. ...

Jen připomínám....

MikyM

Uživatel
#230 - 14. 4. 2024, 12:41

Tak je to zá námi....
Nebylo to jednoduché, opustit veletržní prostory, s minimálními náklady, pár dnů po úmrtí předsedy našeho klubu.
Ale myslím, že jsme mu ostudu neudělali...

Změna na sobotu prospěla. Přišla spousta lidí, všechny stoly obsazené, občerstvení přímo v hospodě, před hospodou na čerstvém vzduchu zahrádka na oběd a pivko...neslyšel jsem žádnou výraznou námitku... Co prodejci přivezli, to si mohli návštěvníci koupit...

Víc pro to nelze udělat...

Něco přece:

  • osvětlení v sále nic moc, bohužel budova hospody je stará světel minimálně, snažili jsme se přisvítit, ale zase to pak svítilo moc do očí... musíme něco vymyslet...
  • naplánováno zbytečně dlouhé, od 9-17 je moc. Po 12 hod už téměř nikdo nechodil a prodejci balili...V 15,00 bylo uklizeno
  • překvapilo mně jak moc prodejcům vadily 2 schody bez "sjezdu" při nastěhování prodejního materiálu do sálu. Musím se zeptat v Jihlavě nebo Svitavách, jak to vysvětlují nebo zařizují prodejcům tam... mají tam do sálů schodů spousty...

Pokud tam někdo z Vás byl a máte jakoukoliv připomínku (aby to příště bylo lepší) sem s ní.... 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Francouzská zóna 1945-1949, A4, papír 160 g (19 listů)  - bez obalů

Francouzská zóna 1945-1949, A4, papír 160 g (19 listů) - bez obalů

Cena: 200,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Tony Granato - 74

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Tony Granato - 74

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Výzkum vesmíru - čistá - č. 2020-2025

Výzkum vesmíru - čistá - č. 2020-2025

Cena: 19,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1466-1467

Rakousko - čistá - č. 1466-1467

Cena: 9,- Kč

Přejít na eshop
Prezident ČR - Václav Havel - razítkovaná - č. 72

Prezident ČR - Václav Havel - razítkovaná - č. 72

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 390

NSR - čistá - č. 390

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 782-785

NSR - čistá - č. 782-785

Cena: 32,- Kč

Přejít na eshop
Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - nezasklené

Československo 1918-1939, komplet - 1x desky, 1x archivní box, vč.zesílených obalů - nezasklené

Cena: 1470,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1679

Rakousko - čistá - č. 1679

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy A4, ČR 1993-2023, rozšíř.verze - 11x desky, 11x archivní box, vč.zesíl.obalů - zasklené, papír 160g/m2

Albové listy A4, ČR 1993-2023, rozšíř.verze - 11x desky, 11x archivní box, vč.zesíl.obalů - zasklené, papír 160g/m2

Cena: 39060,- Kč

Přejít na eshop