Moderátoři: smith

tocomabyt

Uživatel
#4651 - 28. 5. 2016, 00:33

sigur napsal/a:

Zbierka mincí sigura juniora s motívmi vodných živočíchov.

velmi pekne.
snazite sa obaja.
myslim si, ze az tie vodne svety vyzbiera,
(predsa len, je toho obmedzene mnozstvo, a je uz na hrane )
tak by mohol pokracovat v zbierani vsetkych ostatnych zivocichov.
mozes mu skusit par kuskov podhodit.
afriku, tam je spusta slonov, a j.ameriku, tam je tiez hodne vselijakych potvor.
a tiez sa daju najst atraktivne tvary, rozne x-hrany, mince s dierkou, atd ..
to by dozbieral tak do puberty : )

a po nevyhnutnej +/- 10rocnej prestavke bud to znova objavi,
alebo zavesi na klinec.

drzim vam obom palce.

jacisin76@yahoo.com

m1234

Uživatel
#4652 - 28. 5. 2016, 07:47

sigur napsal/a:

Zbierka mincí sigura juniora s motívmi vodných živočíchov. V prípade, že máte v prebytkoch niečo podobné a nie je to na tejto fotke, tak určite máme záujem

Už som ti davnejšie poslal zopar na ukažku v prispevku /1997/UNC stav pošli adresu ,to bude pre mladeho male sponzorske.
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/poptavka-minci-1204x80

mamabc1234@gmail.com

___

Uživatel
#4653 - 28. 5. 2016, 08:45

Na to som úplne zabudol. Vopred ďakujem a píšem e-mail.

stani

Uživatel
#4654 - 28. 5. 2016, 16:04
sigur napsal/a: Zbierka mincí sigura juniora s motívmi vodných živočíchov. ...

Podľa Colnect mu ich chýba celkom dosť.Tam ich uvádzajú asi 700.
V puberte/keď vyzbiera živočíchov) by ho asi najskôr zaujali mince s "holými babami",tých nebude moc.Vtedy si možno dá zberateľskú pauzu.Nepoznáte to ? 😁
Sigur,túto mu kúp.Je tam aj on,aj ty.Alebo je to jeho veľký kamarát,či inštruktor,ak ty ryby nechytáš.Tú by som ti asi ako sponzorské neposlal,keby som ju mal. Prepáč. 😋
http://colnect.com/cs/coins/list/country/922-Austrálie/theme/2996-Rybaření

___

Uživatel
#4655 - 28. 5. 2016, 18:15
sigur napsal/a: Zbierka mincí sigura juniora s motívmi vodných živočíchov. V prípade, že máte v prebytkoch niečo podobné a nie je to na tejto fotke, tak určite máme záujem o kúpu alebo výmenu. 🙂 Vďaka ...

Jaj, až teraz som si všimol, že ste reagovali viacerí....vtákopysk určite pasuje. Máš na predaj alebo výmenu?

___

Uživatel
#4656 - 28. 5. 2016, 18:21
sigur napsal/a: Zbierka mincí sigura juniora s motívmi vodných živočíchov. ...

Vďaka. Chcem to robiť presne ako píšeš. Teraz je prvák a už si uvedomuje aký je rozdiel v číslach. Takže na 500 ročný denár vyvaľoval oči a nad 1700 ročným rímanom mu padla sánka. Pre mňa to bol pohľad za milión a flashback tak 30 rokov späť do mojich numizmatických začiatkov. 😃

___

Uživatel
#4657 - 28. 5. 2016, 18:25
Podľa Colnect mu ich chýba celkom dosť.Tam ich uvádzajú asi 700. V puberte/keď vyzbiera živočíchov) by ho asi najskôr zaujali mince s "holými babami",tých nebude moc.Vtedy si možno dá zberateľskú pauzu.Nepoznáte to ? 😁 Sigur,túto mu kúp.Je tam aj on,aj ty.Alebo je to jeho veľký kamarát,či inštruktor,ak ty ryby nechytáš.Tú by som ti asi ako sponzorské neposlal,keby som ju mal. Prepáč. 😋 http://colnect.com/cs/coins/list/country/922-Austrálie/theme/2996-Rybaření

Heh, to určite, ja a rybár 😁 Ja sa vždy modlím, aby nechytil žiadneho mierového kapra. Minule mi kamoš poradil, aby som ho neomračoval ale rovno odrezal hlavu...som potom 2 dni nemohol zaspať 😆

btw. sorry za offtopiky, urobil som z chlubírny tlachárnu...

tomi

Uživatel
#4658 - 28. 5. 2016, 19:18

sigur napsal/a:

Jaj, až teraz som si všimol, že ste reagovali viacerí....vtákopysk určite pasuje. Máš na predaj alebo výmenu?

Na venovanie...z dulom77 sa stretavas?

joeolahfamily@azet.sk

___

Uživatel
#4659 - 28. 5. 2016, 21:04

Rád by som, ale zatiaľ sa nezadarilo...nechaj zatiaľ tak, teraz bude mať niečo od m1234, tak časom by som sa ozval.

m1234

Uživatel
#4660 - 2. 6. 2016, 15:28

Pozdrav juniora,Ked mi niekto napiše dakujem ujo 🙂 tak aspon vidim ako starneme.Asi mu navrhnem nech my tyká.

mamabc1234@gmail.com

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.