Moderátoři: Šenfi, acme2000, smith

dolfi

Uživatel
#2071 - 25. 2. 2022, 19:26

Tohle byla myšlenka

Dobrý den,

jistě jste zaregistroval novinku, kterou jsme spustili - Kolekce aukcí. Tento týden proběhla naše první Prémiová numismatická aukce a další tematické aukce budou následovat.

Následující kolekci chceme věnovat Bankovkám. A protože jste v této kategorii pro Aukro významným zákazníkem, nabízíme Vám exkluzivně možnost prostřednictvím této novinky nabídnout v aukci zajímavou položku či položky.

Kolekcím dáváme velkou prioritu a jsou pro Aukro velice důležité. Budou takovou výkladní skříní, kde se objeví sběratelsky i investičně zajímavé položky - díky tomu dostanou také nadstandardní propagaci.

Pokud byste tedy ze své sbírky či zásob vybral nějaký zajímavý kousek na prodej, nachystejte ho prosím do svých aukcí Ke zveřejnění s dobou vystavení např. na 28.2.2022 a napište nám. Z došlých reakcí vybereme ty nejzajímavější a do kolekcí je po dohodě s Vámi zařadíme. Vyvolávací cenu doporučujeme dát atraktivní pro zájemce.

Čím dříve Vaši odpověď dostaneme, tím lépe samozřejmě. Přednost mají nabídky, které ještě na Aukru nebyly vystaveny.

mischel13

Uživatel
#2072 - 25. 2. 2022, 19:38
Ano, to je ten pan nikdo o kterém krásně mluvil už pan rada Vacátko. Děkuji za poskytnutí objektivního důkazu o tom, že Aukro nevydělává. Něco podobného jsem od Vás čekal. Jinak tomu "stav viz foto". Pokud je tam série kvalitních fotek z různých úhlů, proti světlu atd., tedy takových fotek, které přiznají všechny nedostatky té bankovky, tak je problém v čem? Pro mě je to třeba lepší, než když mi tam někdo dá dvě fotky a napíše mi, že je to nula. Raději si z kvalitních fotek udělám úsudek a přeberu tím pádem odpovědnost.

Vážený pane, s vámi nehodlám komunikovat, vaše rýpání nechám bez odezvy. Co bych byl povinen vám poskytovat, nakupte si ty ležáky od prověřených prodejců. Tato aukrácká šaškárna je dělané právě pro vás.

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Vincenzo

Uživatel
#2073 - 25. 2. 2022, 20:17
Moc fotek prot světlu ani z boku tam není. Líc, rub a detaily ?? Ale jestli Vám to stačí, tak Vám nikdo nebrání dražit. Ten popis stavu slouží hlavně jako ochrana kupujícího, když je tam napsaná NULKA, a je to třeba Dvojka, mohu reklamovat. Když stav je popsán pěkná - tak již reklamovat nelze. Toto se tady probírá !!

Neobhajoval jsem tu konkrétní aukci se Zairovkou. Pokud někdo zaplatí ty peníze na základě tří nevypovídajících fotek, tak nemá rozum. Myslel jsem obecně, že pokud mám k dispozici sérii kvalitních fotek z různých úhlů a za různých světelných podmínek, tak mě osobně poznámka "stav viz foto" nepobuřuje.

Vincenzo

Uživatel
#2074 - 25. 2. 2022, 20:21
Vážený pane, s vámi nehodlám komunikovat, vaše rýpání nechám bez odezvy. Co bych byl povinen vám poskytovat, nakupte si ty ležáky od prověřených prodejců. Tato aukrácká šaškárna je dělané právě pro vás.

Koho mi ten Váš přístup jenom připomíná. Vypustíte dezinformaci a když jste výzván, abyste ji podložil, tak se kroutíte, protože ji nemáte podložit čím. Ba co víc ještě tradičně kopete kolem sebe.

MMER3

Uživatel
#2075 - 25. 2. 2022, 20:26

Pokud chcete v této jistě plodné diskuzi pokračovat, založte si na to prosím vlastní vlákno, s českými sériemi už to nemá nic společného.

Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.

mischel13

Uživatel
#2076 - 25. 2. 2022, 23:44
Koho mi ten Váš přístup jenom připomíná. Vypustíte dezinformaci a když jste výzván, abyste ji podložil, tak se kroutíte, protože ji nemáte podložit čím. Ba co víc ještě tradičně kopete kolem sebe.

Dezinformace? Chlape, s vámi nemá cenu vůbec komunikovat! Vyzývejte si koho chcete, vám nebudu něco dokládat!
Zatím jsem kolem sebe nekopal, jen vy se snažíte vyvolat rozepři, ale to máte smůlu! 😁

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

MikyM

Uživatel
#2077 - 1. 3. 2022, 08:49
Pánové a dámy.. brzy se objeví Zaire na Aukru! Vyvolávačka 250 000. https://aukro.cz/200-kc-vzacna-varianta-prouzek-zaire-7005720381

Bankovky nesbírám, nechci se Vám tu plést, ale ať víte... už je to vydražené...cenu posuďte sami... 😉
https://aukro.cz/200-kc-vzacna-varianta-prouzek-zaire-7005720381

Poutnik1552

Uživatel
#2078 - 1. 3. 2022, 14:12

To bude falešný prodej, tohle nikdo normální nemůže koupit, obzvlášť od prodejce, o kterém se moc dobře ví, že upravuje bankovky....

Frantig

Uživatel
#2079 - 1. 3. 2022, 15:32

jojo, čtyři přihazující mám, když prodávám od koruny nějakou moderní mongolskou bankovku v konečné ceně 12 Kč. Je to komedie, aby mohl příští aukci tvrdit "prodáno v březnu 2021 za 800kKč!"

trava

Uživatel
#2080 - 1. 3. 2022, 15:42

A podle získaných informací byla tato bankovka prodávána v roce 2017 / cenu neuvádím, na té nezáleží / ve stavu 2-3. Takže aktuální cenu bych viděl vzhledem k jejímu stavu někde u vyvolávačky !!! Je neuvěřitelné, že na to někdo přihazoval / bez popisu stavu / či bez fotky proti světlu. Ale všichni jsme svépravní a každý je strůjcem svého štěstí. Jako investice do budoucna - VELKÝ PŘEŠLAP .

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.