Moderátoři: smith

babygulka

Moderátor
#11 - 11. 12. 2011, 13:24

dracku mozes mi napisat kolko ma stran? aky papier? rad by som si ho zobral ale najprv sa chcem informovat, pripadne mozes dat sken obalky?

numismatik-fji

Uživatel
#12 - 11. 12. 2011, 13:37

36 stran, papír křídový.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

babygulka

Moderátor
#13 - 11. 12. 2011, 13:42

archy ved u nas ziaden casopis o zberatelstve nevychadzal nepocitam Zberatel, ktory zanikol v 2009.
Aj tak sme odkazany na literaturu z CR.

grofik

Uživatel
#14 - 11. 12. 2011, 14:10

časopis môže vychádzať aj u nás ,ale potrebuje odberateľov ,alebo každé číslo zasponzorovať , iná varianta neexistuje. 😕

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

babygulka

Moderátor
#15 - 11. 12. 2011, 14:31

grofik mas pravdu ked nie su odberatelia stoji to za figu, pripadne nejaka reklama by bodlal... ale vsetko je to len o financiach

numizmatikagal

Uživatel
#16 - 11. 12. 2011, 18:02

Je zaujímavé čítať reakcie na časopis - cítim určitú iróniu v tom čo napísal pán "dracek" - ja by som rád vydal aj 4 čísla do roka - ale nedá sa - ja osobne kupujem takmer všetko čo vyjde na našej aj českej numizmatickej scéne a popro tom všetko možné čo vyjde vo svete - lebo ma numizmatika zaujíma (mám viac ako 1000 kusov odbornej numizmatickej literatúry a to ešte nerátam časopisy) - stačí sa pozrieť na moju stránku www.numizmatika-gal.blogspot.com - tam ponúkam veľké množtsvo litratúry - ale vrátim sa k numizmatikom na slovensku - robia sa že sú veľký zberateľia a rozumejú takmer všetkému a sú ochotný zaplatiť veľa peňazí za špičkové mince ale 2,80 za odborný numizmatický časopis už nedajú - takže ako je to teraz?!?! Asi tak že ten kopec mudrlantov by len rada rozumela numizmatike za špičkové mince by radi dali veľa peňazí ale nemajú na to a to aby podporili niečo zaujímavé, tak to ich vôbec nezaujíma. Denarius som ponúkal už hádam všade od búrz až po internet všade.

numizmatikagal

Uživatel
#17 - 11. 12. 2011, 18:06

Najviac ma dojal istý pán z bratislavskej pobočky SNS na zberateľských dňoch na inchebe v BA. Počas dvoch dní sa u mojich stoloch zastavil asi každú hodinu a čítal Denarius - nepovedal som mu na to nič - za dva dni si to prečítal celé ale kúpiť to už nekúpil. Zo všetkých pobočiek SNS, ktorým som samozrejme napísal a ponúkol zľavnenú cenu pre členov, sa mi ozvala iba pobočka z Považskej Bystrice - VšETKA ČESŤ!!!! Oni si objednali asi 12 kusov, niečo sa predalo v Nitrianskej a Bratislavskej pobočke - ale ostatné pobočky sa mi ani neozvaly!!!! Hlavne že tu každý plače že SNS nefunguje a sme strašne ďaleko od pobočiek ČNS ako Šumperk. Brno či Praha - ale nič nespravíme preto aby to tu fungovalo. Za túto kritiku som si už raz dostal poriadne vynadané od čelných predstaviteľov SNS - ALE NIČ SA NEZMENILO!!!!

babygulka

Moderátor
#18 - 11. 12. 2011, 18:07

ja ho p. Gal zoberiem i ked niesom numizmatik ale filatelista. priratajte mi to k tomu zborniku, tesim sa na citanie.

numizmatikagal

Uživatel
#19 - 11. 12. 2011, 18:09

prosím Vás napíšte mi to do mailu - aby som vedel o koho sa jedná - dakujem

babygulka

Moderátor
#20 - 11. 12. 2011, 18:10

ok

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Rakousko - čistá - č. 1485

Rakousko - čistá - č. 1485

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Alois Jirásek - čistá - č. 608-611

Alois Jirásek - čistá - č. 608-611

Cena: 28,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1035

Rakousko - čistá - č. 1035

Cena: 14,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 965

Rakousko - čistá - č. 965

Cena: 56,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 740

NSR - čistá - č. 740

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
NSR - aršík - čistý - block 5

NSR - aršík - čistý - block 5

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop
Náhradní listy na mince, bankovky, pohlednice NUMIS NH02

Náhradní listy na mince, bankovky, pohlednice NUMIS NH02

Cena: 205,- Kč

Přejít na eshop
XX. Zimní olympijské hry Turín - č. 460 - razítkovaná

XX. Zimní olympijské hry Turín - č. 460 - razítkovaná

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Poštovní banka - čistá - č. 3021

Poštovní banka - čistá - č. 3021

Cena: 14,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1814

Rakousko - čistá - č. 1814

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop