Moderátoři: smith

Archypov

Moderátor
#61 - 30. 12. 2011, 14:39

Neviem čo sa tu vlastne rieši. Denarius je dobrý časopis a pripravuje sa druhé vydanie, ktoré si opäť nájde viac čitateľov ako ten prvý a dúfam, že to bude pravidlom. Kto čítal prvé číslo vidí, že sa jedná o odborný časopis a žiaden bulvár, teda je samozrejmé že sa to hneď nebude predávať ako teplé rožky. Tento časopis má perspektívu hlavne z toho dôvodu, že na Slovensku nič podobné nevychádza (ak nerátam Slov. numizmatiku ktorá vychádza cca každé štyri roky ako olympiáda... 🙂). Myslím si, že časopis Denarius naplní očakávania do budúcnosti u slovenských numizmatikov aj českých kolegov a nebude treba trepať o stratégiách, nutnosti štúdia marketingu a trhu. Ja Gála uznávam že sa púšťa do vydávania niečoho, čo tu bytostne chýbalo a tým sa spúšťa možnosť publikovať nové nálezy mincí a materiály bez toho, aby sme dlho čakali na vyjdenie Slov. numizmatiky. Že sa to hneď nepredáva po tisíckach? To sa ani nedalo čakať, numizmatická základňa na Slovensku je oproti Čechám naozaj oveľa menšia; treba aby aj páni bratia podporili tento časopis - ak už nie publikovaním v ňom, tak aspoň kúpou.

Gál hovoril, že rieši spolupracovníka v ČR. Netreba sa chytať za hlavu a pranierovať ho za to, že tak neurobil skôr, treba mu len držať palce nech to vyjde. No a pokiaľ tá spolupráca ešte nefunguje, tak hádam nebudú páni bratia pozerať na nejakých 60 korún poštovné, alebo aj viac. Aj ja kupujem veľa literatúry z Čiech ktorá sa u nás získať nedá a veľmi nenadskakujem ohľadom poštovného, buď beriem, alebo neberiem.

Myslím že táto diskusia je zbytočná a niekedy aj trápna. Do nikoho sa nenavážam, len všetkých prosím - klídek a držte tomu časopisu palce. Ešte by ma zaujímalo či časopis Denarius prispievatelia Dracek a turtleoverhead čítali a ak áno, čo hovoria na jeho úroveň. Či neuráža a tak... 😉

grofik

Uživatel
#62 - 30. 12. 2011, 14:43

Dokopy sa nerieši nič , je veľa volného času na písanie
Nakoniec je to hobby Gála a peniaze .

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

babygulka

Moderátor
#63 - 30. 12. 2011, 17:48

Archy s tym s tebou suhlasim
"Aj ja kupujem veľa literatúry z Čiech ktorá sa u nás získať nedá a veľmi nenadskakujem ohľadom poštovného, buď beriem, alebo neberiem."

ja som vsetku literaturu o znamkach, ako prirucky, katalogy ziskal z CR a musel som platit postovne aj 200-300Kc a vobec mi toho luto nie je...
preto casopis aj ja chvalim lebo na Slovensku s vydavanim periodik pre zberatelov je bieda cize skoro nic... Zberatel zial zanikol, ked som sa chcel niecomu venovat musel som sa stat clenov v CR.

numizmatikagal

Uživatel
#64 - 1. 1. 2011, 09:44

PRAJEM VAM STASTNY NOVY ROK, VELA ZDRAVIA, POHODY A USPECHOV.....

Jozino89

Uživatel
#65 - 12. 1. 2012, 21:04

vyslo uz druhe cislo casopisu Denarius?

Dracek

Uživatel
#66 - 12. 1. 2012, 21:20

Trochu naivní dotaz... ne 🙄

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

babygulka

Moderátor
#67 - 12. 1. 2012, 21:43

jozino este nie vraj v marci...

Jozino89

Uživatel
#68 - 12. 1. 2012, 23:51
jozino este nie vraj v marci...

Ok. Tesim sa 🙂

numizmatikagal

Uživatel
#69 - 13. 1. 2012, 09:09

Druhe cislo sa dokoncuje. Budem Vas informovat ked to vyjde.

babygulka

Moderátor
#70 - 13. 1. 2012, 16:54

tesim sa na dalsie cislo...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Nicklas Lidstrom - 177

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Nicklas Lidstrom - 177

Cena: 22,- Kč

Přejít na eshop
Den čs. poštovní známky 1970 - čistá - č. 1868

Den čs. poštovní známky 1970 - čistá - č. 1868

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
LINDNER - šipky - 802 020

LINDNER - šipky - 802 020

Cena: 247,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1392

Rakousko - čistá - č. 1392

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1291

Rakousko - čistá - č. 1291

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Dětem - Mezinárodní den dětí - razítkovaná - č. 41

Dětem - Mezinárodní den dětí - razítkovaná - č. 41

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy A4 POMfila - Lombardsko a Benátsko, Kréta, Levante 1850-1914 nezasklené, (12 listů), vč. obalů

Albové listy A4 POMfila - Lombardsko a Benátsko, Kréta, Levante 1850-1914 nezasklené, (12 listů), vč. obalů

Cena: 154,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1290

Rakousko - čistá - č. 1290

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Helsinské občanské shromáždění - čistá - č. 2959

Helsinské občanské shromáždění - čistá - č. 2959

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1583

Rakousko - čistá - č. 1583

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop