Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith

sas

Uživatel
#1 - 1. 7. 2014, 23:56

Tak jsem asi uhodil hřebíček na hlavičku, a dotkl se ega moderátora, který přispíval jako obyčejný žvanil, a diskuzi smazal, protože jsem přispíval slušně a nikoho jsem na rozdíl od jiných neurážel.
Vzhledem k tomu, že dělám moderátora na jednom foru již 7 let, setkal jsem se s různými lidmi, a povahami. Občas někdo zapomíná na co forum je a píše tady v anonymitě to, co by asi jinak nikde neřekl. Forum není na to aby si lidi napravovali svoje ego.

tenzor

Moderátor
#2 - 2. 7. 2014, 01:10

Co to? 😲
Vzhledem k tomu, ze z vaseho vylevu neni naprosto jasne o koho se jedna a co a proc se stalo a krom toho pravidlo fora c. 12 (pokud delate moderatora 7 let, tak byste snad mel vedet, ze se maji dodrzovat, nebo snad moderujete anarchisticke forum doutnak.cz?), nechapu proc se neobratite na admina, pokud mate pocit, ze nektery z moderatoru dela svou praci spatne. 🙄

xjert01

Uživatel
#3 - 2. 7. 2014, 02:10

Pokud jste daval k diskuzi tu chladnou zbran o niz se nasledne rozvinula diskuze, tak se nedivim, ze vas moderator smazal. Vase postrehy o tom, jak se zvani o vsem jinem nez na co jste se ptal a podobne komentare byly ponekud mimo misu...

Dracek

Uživatel
#4 - 2. 7. 2014, 03:16

mám podobný názor jako xjert01...

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

turtleoverhead

Uživatel
#5 - 2. 7. 2014, 15:44

Neviděl jsem to téma těsně před smazáním, proto nemohu posoudit ale pokud to smazal Grofik tak určitě měl důvod. 😉

sas

Uživatel
#6 - 2. 7. 2014, 18:00
Co to? 😲 Vzhledem k tomu, ze z vaseho vylevu neni naprosto jasne o koho se jedna a co a proc se stalo a krom toho pravidlo fora c. 12 (pokud delate moderatora 7 let, tak byste snad mel vedet, ze se maji dodrzovat, nebo snad moderujete anarchisticke forum doutnak.cz?), nechapu proc se neobratite na admina, pokud mate pocit, ze nektery z moderatoru dela svou praci spatne. 🙄

Pokud vím tak můj dotaz nebyl proti pravidlům a upozornění, že jsem se ptal na něco jiného než bylo diskutováno, taky neporušovalo, žádné ustanovení.

sas

Uživatel
#7 - 2. 7. 2014, 18:05
mám podobný názor jako xjert01...

Napsal jsem jen to, že ta diskuze byla mimo mísu, ptal jsem se na něco úplně jiného a pokud to dotyčný nepochopil tak se měl zdržet komentářů, to se zřejmě někoho dotklo.

xjert01

Uživatel
#8 - 2. 7. 2014, 18:57

Jde predevsim o to, jakym stylem jste to napsal. Pokud zadate zadarmo o nejakou sluzbu, navic diskuzujici, kteri maji sva zamestnani a nesedi zde 24 hodin denne, tak tomu bohuzel musite prizpusobit vas pristup a vyjadrovani. Tot vse.

tenzor

Moderátor
#9 - 2. 7. 2014, 20:20

sas: ach jo, tak si to aspon prectete - pravidlo 12 rika, ze
12) Uživatelé ani moderátor nesmí veřejně kritizovat práci jiného moderátora. Veškerá pochybení lze hlásit na emailu administrátora.

grofik

Uživatel
#10 - 2. 7. 2014, 20:47
sas
Napsal jsem jen to, že ta diskuze byla mimo mísu, ptal jsem se na něco úplně jiného a pokud to dotyčný nepochopil tak se měl zdržet komentářů, to se zřejmě někoho dotklo.

pán kolega sas ; nemal som jeden príspevok ku Vám - celé som zmazal z dôvodu Vami prebiehajúcej bezdôvodne postupne zhusťujúcej diskusie. 😉

Pokiaľ ste moderátor na nejakom fóre ako tvrdíte - určite v rámci svojej kompetencie by ste to urobil tiež a možno ďaleko rýchlejšie ako ja? 🙄

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Lupa kapesní v pouzdře - LCH 8850A - D 090

Lupa kapesní v pouzdře - LCH 8850A - D 090

Cena: 190,- Kč

Přejít na eshop
Jaderná energetika v ČSSR - čistá - č. 2789

Jaderná energetika v ČSSR - čistá - č. 2789

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Velikonoce - razítkovaná - č. 172

Velikonoce - razítkovaná - č. 172

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 922

NSR - čistá - č. 922

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Kapesní album ROUTE pro 40 bankovek - Euro Souvenir - 349 259

Kapesní album ROUTE pro 40 bankovek - Euro Souvenir - 349 259

Cena: 224,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy A4, ČR 1993-2023, komplet, základní verze - (276 listů) – zasklené, vč.zesíl.obalů, papír 160gr.

Albové listy A4, ČR 1993-2023, komplet, základní verze - (276 listů) – zasklené, vč.zesíl.obalů, papír 160gr.

Cena: 11040,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 346

NSR - čistá - č. 346

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Bernie Parent - 6

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Bernie Parent - 6

Cena: 28,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Steve Duchesne - 137

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Steve Duchesne - 137

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Akrylové barvy pro malování set 6 x 75ml

Akrylové barvy pro malování set 6 x 75ml

Cena: 245,- Kč

Přejít na eshop