Moderátoři: Tomako, smith

mark70

Uživatel
#22 - 1. 11. 2013, 21:32
pokud si zde přečteš starší debaty na fóru, tak by jsi měl najít odpověď...

Nešlo by nasměrovat alepoň na sekci, Rady začátečníkům, Světová papírová platidla....?

jirka72

Uživatel
#23 - 3. 11. 2013, 10:17
Nešlo by nasměrovat alepoň na sekci, Rady začátečníkům, Světová papírová platidla....?

vzdyt uz tam mas odpoved od numpsziho ... presne tak to je.

mark70

Uživatel
#24 - 3. 11. 2013, 10:47

Čau.
Když se podíváš na hodiny, tak byl prostě rychlejší. Já to až později odeslal.
Ale stejně včera jsem pročítal dost vláken a na toto téma jsem nenarazil.
A na odpověď jestli se s tím dá něco maličko dělat taky ne.
Hezký den.

smith

Moderátor
#25 - 3. 11. 2013, 11:12
Čau. Když se podíváš na hodiny, tak byl prostě rychlejší. Já to až později odeslal. Ale stejně včera jsem pročítal dost vláken a na toto téma jsem nenarazil. A na odpověď jestli se s tím dá něco maličko dělat taky ne. Hezký den.

Nedá sa.....

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

mark70

Uživatel
#26 - 3. 11. 2013, 11:18
Nedá sa.....

Takže šance sehnat tyto bankovky bez tohoto průhybu je nulová nebo se někdy i při ořezávání bankovek zadaří? Protože pásek je přes celou bankovku, ale průhyb je jen na jedné straně.

jirka72

Uživatel
#27 - 3. 11. 2013, 15:37

tak samozrejme, pokud je k dispozici na vyber vice kusu, da se najit takovy, kde to je temer neznatelne. Ale jinak bych se tim nezabyval, je to vlastnost, bankovka je UNC.

mark70

Uživatel
#28 - 10. 11. 2013, 19:27

Čau.
Tak jsem úspěšně provedl už dva nákupy na e-bay. Oba byly z Itálie, zásilky dorazily v pořádku. Chci se zeptat u těchto dvou prodejců byla možnost u jejich aukcí Buy It Now a byla zde možnost volby Add to cart. Též jsem narazil na prodejce, kde tato možnost nakupování do košíku není a nabízí poštovné zdarma od 75 eur. U těch předešlých jsem bankovky dával do košíku a suma se sčítala u jednoho bylo též poštovné zdarma až jsem dosáhl 100 dolarů, tak se poštovné odečetlo. Taky mě zarazilo, že když jsem překročil počet 40 bankovek poštovné znovu naskočilo. Pár bankovek jsem vymazal a poštovné bylo zase Free. Zásilky jsou při používání přihazování do košíku nějak omezené počtem položek? Prodejce se v popisu o něčem takovém nezmiňuje pouze o tom, že poštovné při nákupu nad 100 dolarů je zdarma.
Nevím jak postupovat, když chci od jednoho prodejce koupit více aukcí, ale za jedno poštovné. Jak jsem psal v jeho obchodu není možnost košíku. Neporadil by mi někdo? Platím přes Pay Pal. Výslednou sumu a volbu poštovného se sčítá někde jinde? Přímo u Pay Pal nebo v nějaké záložce na e-bay?
Nechci střílet na slepo, tak se zkouším nejdříve zeptat zkušenějších.
🙄 🙄 🙄

turtleoverhead

Uživatel
#29 - 10. 11. 2013, 20:20

Na toto asi neexistuje jednoznačné pravidlo protože každý prodejce si určuje poštovné podle sebe.
Záleží na tom co a jak si nastaví a také do jaké míry si to umí nastavit.
Já například, při nákupu více předmětů, účtuji jen jedno poštovné ale pouze do určitého množství protože pak se zásilka dostane do vyšší váhové kategorie a to už bych prodělal.
Také se může stát že jeden prodejce bude mít u některých položek “poštovné zdarma” a u jiných ne, buď proto že to zapomněl kliknou nebo prostě jen chytračí.
V případě nejasností nebo pochybností se vyplatí kontaktovat prodejce předem a dohodnout se.

mark70

Uživatel
#30 - 17. 11. 2013, 15:10

Čau.
Ještě bych se rád zeptat na albumy.
Přemýšlím o albech Optima. Je lepší používat Optima Classic nebo větší Optima Gigant. Není už ve výsledku Gigant, kde se má vejít až 80 listů, moc těžký a neobracejí se hůře listy a netrhají se pak dírky v listech?
Dík.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

522-537 - vícepásky v čistém stavu

522-537 - vícepásky v čistém stavu

Cena: 14500,- Kč
Cena po slevě: 12325,- Kč

Přejít na eshop
Klement Gottwald - čistá - č. 721

Klement Gottwald - čistá - č. 721

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Radim Vrbata - 362

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Radim Vrbata - 362

Cena: 25,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Evgeni Malkin - 491

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Evgeni Malkin - 491

Cena: 25,- Kč

Přejít na eshop
NSR - aršík - čistý - block 39

NSR - aršík - čistý - block 39

Cena: 42,- Kč

Přejít na eshop
Lupa textilní - LCH FD50A - D 100

Lupa textilní - LCH FD50A - D 100

Cena: 279,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Jari Kurri - 68

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Jari Kurri - 68

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Mike Vernon - 25

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Mike Vernon - 25

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1569

Rakousko - čistá - č. 1569

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Jhonas Enroth - 79

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Jhonas Enroth - 79

Cena: 20,- Kč

Přejít na eshop