Moderátoři: numismat, smith

wuttke

Uživatel
#141 - 14. 10. 2019, 22:31
Daco pred 50. Možno 45-6? -s-

Podle toho, ze dcera jeste porad komunikuje a nestydi se rict na rovinu: "starnes", tak mozna jeste min 😁 😁 😁

kdyby někdo potřeboval ceník oběžných mincí - tabulku pro své úpravy, vyžádejte na : adorosh@seznam.cz

scinkk

Uživatel
#142 - 26. 11. 2019, 20:16

ahoj, kolega shani fotky slovenskych 1c 2c 5c minci 2019 z rolicky (nebo hadam i z obehu), konkretne stranu s hodnotou. Obehove mince nesbiram, tak nevim k cemu je to dobre (je vice variant?), ale pokud by byl nekdo ochoten, mozna staci i jedna z tech minci. Diky moc

stani

Uživatel
#143 - 26. 11. 2019, 23:32

Zajtra naskenujem a dám sem.Sken je vernejší ako moje foto. Netuším čo hľadá, mohol by nám to prezradiť... 😉 Ale len mince z obehu. Sú vlastne skoro UNC. Ja po tých rolkách nejako
nebažím. Nevidím dôvod. Dúfam, že som hodil do krabice všetky tri nominály..
-s-

stani

Uživatel
#144 - 27. 11. 2019, 10:36

-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

scinkk

Uživatel
#145 - 28. 11. 2019, 20:04

stani: diky a hlavne moc dekuje neznamo jak velka sberatelska komunita 🙂
pry opravdu existuji drobne rozdily, kdy prave v sade 2019 je jina varianta, nez mince ktere miri do obehu
vice informaci k precteni zde
https://www.starshop-forum.de/viewtopic.php?f=115&t=8670
nestudoval jsem to, ale u 1c jde o vzdalenost hvezd od okraje

A z toho duvodu jsem byl pozadan, zda bych zkusil zprostrdkovat prodej 1c minci nebo nejakou vymenu, pry by potrebovali 20 ks ale hadam, ze by byl mozna zajem i o celou rulicku, pokud by nekdo mel, musel bych se jeste zeptat, zda maji zajem i o mince z obehu.
Tak pokud by nekdo mel zajem na tom nechat nejaky cas, spis nez obchod to asi bude dobry skutek pripadne ta vymena. Predal bych nejaky kontakt.

tomi

Uživatel
#146 - 28. 11. 2019, 20:14

Mám dojem, že v ruličkách nie sú, iba v sačkoch...

joeolahfamily@azet.sk

stani

Uživatel
#147 - 28. 11. 2019, 21:41

Už som to kedysi zháňal pre jedného Francúza. Museli mi to (banka) zohnať
v Žiline, bolo toho pár kg, mince boli v sáčkoch a niekde sa to na colnici vo Francúzku zamotalo, cestovalo to viac ako mesiac.. Viac problémov ako zábavy.
Tiež nešlo o zisk. Koľko ich chcel a zaplatil, toľko som mu ich poslal. Plus poštovné.
Nebolo to málo.. Tak neviem, či chcem byť aktívny. Nabehal som sa na poštu, kde v prdeli to je.. Nakoniec to vypátral on.
-s-

tomi

Uživatel
#148 - 28. 11. 2019, 22:17

Ak ide o 20 ks jednocentov a nevadí z obehu (vyberiem pekne) tak mi do mejlu pošli adresu... Skúsim cez týždeň pozháňať.

joeolahfamily@azet.sk

scinkk

Uživatel
#149 - 8. 12. 2019, 11:28

stani: chapu
tomi: diky, poslal bych mu adresu co mas v podpisu, aby se s tebou domluvil (uzivatel meilot z linkovaneho fora)

Diwous

Uživatel
#150 - 23. 1. 2020, 11:26

Dobry den,

Mam dotaz: Kamarad nekde vystrachal Kyperske 2€ ktere se hodnotou udajne pohybuje nekde kolem €200.

Je to tak? Co s nim? Je lepsi aby na nem sedel ci jej nekde prodal? Bohuzel nevim v jakem je stavu, ja sbiram Bohemiku tak ocenim jakoukoli radu.

Predem diky! 🙂
DWS

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.