Moderátoři: smith

kacuro

Uživatel
#121 - 2. 4. 2012, 10:26

také se mi líbí staré české komedie typu Čtyři vraždy stačí drahoušku (to jsem viděl nejméně 50x), Zítra vstanu, opařím se čajem atd., ty nemají chybu !!

xjert01

Uživatel
#122 - 2. 4. 2012, 10:57

Ja bych ze starsich komedii jmenoval Svetaky. Ti urcite stoji za to...

turtleoverhead

Uživatel
#123 - 2. 4. 2012, 11:07

A co Rozmarné léto, film filmů 😋

xjert01

Uživatel
#124 - 2. 4. 2012, 11:19

Kvalitnich komedii je cela rada. Je to mozna trochu mimo, ale na hodne kvalitni urovni byly drive i detske serialy (namatkou Arabela, Pan Tau, Letajici cestmir, Krecek v nocni kosili, Navstevnici) - ty davali snad v celem tehdejsim vychodnim bloku ale i zap. Nemecku, ktere to i spolufinancovalo. Nedavno na nejakem firemnim setkani na to kolegove z Madarska a Rumunska s nostalgii vzpominali🙂...

turtleoverhead

Uživatel
#125 - 2. 4. 2012, 11:29

Já jsem potkal Angličana který si pamatoval z dětství Ferdu mravence. Akorát u nich se to nejmenovalo Ferda ale “Black ant”. 🙂

babygulka

Moderátor
#126 - 2. 4. 2012, 15:33

nemozem si pomoct moj oblubeny cs. serial je Nemocnica na okraji mesta s Kopeckym, dobre filmy tak namatkovo Marecku podejte mi pero, Ako vytrhnut velrybe stolicku, Ako dostat otecka do polepsovne, Cierny baroni, Kolja, Tmavomodry svet, ale celkom ujde aj 30. pripadov majora Zemana :-)

turtleoverhead

Uživatel
#127 - 2. 4. 2012, 15:40
nemozem si pomoct moj oblubeny cs. serial je Nemocnica na okraji mesta s Kopeckym, dobre filmy tak namatkovo Marecku podejte mi pero, Ako vytrhnut velrybe stolicku, Ako dostat otecka do polepsovne, Cierny baroni, Kolja, Tmavomodry svet, ale celkom ujde aj 30. pripadov majora Zemana :-)

😁 Jako komedie ano 😁

babygulka

Moderátor
#128 - 2. 4. 2012, 15:53

to ano...

jano7B9

Uživatel
#129 - 2. 4. 2012, 18:44

nahodou major zeman patri k tym lepsim krimi serialom co sa natocili 😉
( za 15-20 rokov bude patrit do zlateho fondu )
sa cudujem ze zelezny pokial -bol na nove riaditel ho nechcel ani za nic pustit...
Arabela, (Pan Tau-toho som dodnes nepochopil 😃 ), Letajici cestmir, Krecek v nocni kosili, Navstevnici = super klasika. teraz pozeram na ct1 Dobrodruzstvi kriminalistiky. sto krat videne a stale sa da pozerat 🙂

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Fidzi

Uživatel
#130 - 2. 4. 2012, 21:01
  1. prípadov majora Zemana nebude čakať na zaradenie do zlatého fondu ani minútu. Je to kultový seriál už v súčasnosti! Kukni na net - fan kluby, štýlové krčmy, stretnutia s režisérom a hercami, ... Minulý mesiac som bol chorý, tak som si to naplno vychutnal. Točili ho 5 rokov. To nie je žiadny grc typu NCIS. Koľko napätia bez litrov krvy... 🙂
    Hlavne pár príbehov je inšpirovaných skutočnými prípadmi. Studňa - prvý skutočný horor v ČST, Mimikry - protest song Bič boží, ... To sa nedá zabudnúť.

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.