Moderátoři: smith

Pavel_III

Moderátor
#201 - 7. 1. 2013, 20:36

V tom případku by mi asi stačily bonusové materiály a mohou je přidat ke klasičtějšímu (i fakticky přesnějšímu/správnějšímu) zpracování.
Co bych ale chtěl někdy vidět by byl kreslený film o potopení Lusitanie.

maci

Uživatel
#202 - 7. 1. 2013, 21:24

Na Titanik mám tiež dobré spomineky. Bol som na ňom v kine u nás v dedine a ku konci ma tak z tých sedačiek bolel zadok, že na to do konca života nezabudnem 🙂 .

Mňa oslovil výpravný velkofilm "Válečník Musa".
Zaujímavé spracovanie a pekný príbeh.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Hanz

Uživatel
#203 - 31. 1. 2013, 05:19

Méně známý film Laurel a Hardy - Jitterbugs, r.43 :
( v portugalštině 😞 )
http://www.youtube.com/watch?v=4ydvbxHHNPg&feature=youtu.be

Tovy

Uživatel
#204 - 15. 4. 2014, 18:22

Uz dlouho hledam jeden film, tak jestli nahodou nekdo nezna, i kdyz muj popis asi moc nenapovi, nebot si jej skoro nepamatuji 🙂 Pred asi 10 lety jsem prepnul televizi a jak jezdily na CT2 v noci nejake zvlastni filmy, tak tam jel film, ktery byl o cloveku, ktery se v noci ztratil (chciplo mu auto? Prisel o doklady?) v nejake pochybne mestke ctvrti jako je Bronx a pod. Cely film mi dost pripominal pojetim Millerovu krizovatku (nebo z novejsich treba Sbal prachy a vypadni), kdy se hlavni hrdina zapleta do nekolika zdanlive nezavislych zapletek, aby se ty nakonec spojily a hlavni hrdina vse vyresil, i kdyz to s nim vypadalo dost nahnute.

Napadne nekoho neco z tak divokeho popisu? 🙂 Asi to byla nejaka nezavisla klasika.

jano7B9

Uživatel
#205 - 15. 4. 2014, 19:42

nenapadne , ale asi som to vtedy pozeral tiez 😃
nic ma nenapadlo ani ked som presiel filmovy klub ct2 😃

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Tovy

Uživatel
#206 - 16. 4. 2014, 02:16

Hehe, no treba nam nekdo pomuze, kdo to bude znat. Ja jen vim, ze jsem to nahodou prepnul a pak musel dokoukat do konce, nebot byl super 🙂

Pavel_III

Moderátor
#207 - 16. 4. 2014, 02:54

Nějaký další detaily by nebyly? I když, mně to teda neříká nic. Aspoň jsem (se) v tom teda nepoznal.

Serge Nubret

Uživatel
#208 - 16. 4. 2014, 09:37

Máte někdo rád horory? Já jo. Zkuste dát tip na nějaký opravdu strašidelný. Už jsem dlouho žádný neviděl.

Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

turtleoverhead

Uživatel
#209 - 16. 4. 2014, 10:23
Máte někdo rád horory? Já jo. Zkuste dát tip na nějaký opravdu strašidelný. Už jsem dlouho žádný neviděl.

Jen namátkou:
Vstanou noví bojovníci (1950) či Rudá záře nad Kladnem (1955)....

Jaa-chym

Uživatel
#210 - 16. 4. 2014, 10:51
Máte někdo rád horory? Já jo. Zkuste dát tip na nějaký opravdu strašidelný. Už jsem dlouho žádný neviděl.

záleží, čemu říkáš horor a čeho se bojíš🙂 nemám rád takový ty klasický lekačky. Napadá mě třeba "Ti druzí", na to se dá kouknout víckrát, Šestej smysl taky není špatnej, svýho času mě bavily ty japonský Kruhy a Oči a tak, nevím, kdybych se podíval dnes... horor je třeba i Psycho, ale u toho už se dneska člověk moc bát nebude, i když to neznamená, že to není bezva film🙂 Taky jsem kdysi viděl v telce kus filmu Temnota (Darkness), bylo to hodně dobrý, ale nedokážu to sehnat...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.