Moderátoři: smith

Fidzi

Uživatel
#271 - 7. 12. 2014, 11:46
Fidzi: ja mam Lynchovu Dunu rad, podle me je vyborna. Skvela atmosfera a ty kulisy - defacto skoro stredoveke kulisy spojit se scifi tak, aby to ladilo, je super. Dej mozna je trochu tahly, ale je ho tam dost. On to byl na svou dobu docela dlouhy film. Jsou dve verze, prvni - klasicka - je sviznejsi. Druha je pro fandy, takze delsi. Uvedom si taky, ze jsou to snad ranna 80ta leta. Je ale fakt, ze se asi nebude libit kazdemu, manzelka mu taky nedala sanci 🙂 Koukni se na Duna 2000, ten je 2x tahlejsi nez Lynchova verze. Mimochodem tocil se u nas.

Tovy tvoja naivita je nekonečná. Atmosféra? Kulisy? Kde? V roku 1984 (v tom istom roku) natočil James Cameron s rozpočtom 6,4 mio USD Terminatora. Lynch minul na tento vrchol nudy a chaosu 40 mio USD!

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

babygulka

Moderátor
#272 - 7. 12. 2014, 12:48

sigur napsal/a:

Nedávno sme s kamošmi debatovali o klubovkách a tiež prišlo na filmy, čo sme dopozerali so sebazaprením...jednoznačne zvíťazil Pasoliniho "Saló alebo 120 dní sodomy"...niektoré scény z hlavy zrejme do smrti nedostanem a to som to videl tak pred 20 rokmi 🙄

toto som nevidel...

Tovy

Uživatel
#273 - 7. 12. 2014, 13:08

Fidzi: V posledni dobe je to tu fakt divne. Ja napisu, ze se mi libi film, ktery se nelibi nekomu jinemu a hned se tu pokrikuje, ze jsem naivni a kdesi cosi. To se fakt uz nemuze nekomu libit neco jineho nez jinemu?

Kazdy ma jiny vkus a ja se kvuli tomu nechci hadat. Terminator je samozrejme spicka, ale pokud kritizujes dej v Dune, tak mam pocit, ze je ho tam 3x vice jak v Terminatorovi. Tam je navic spousta akce. Kulisy prakticky zadne az na par vterinovych zaberu. Rozpocet komentovat nebudu, Terminator by byl urcite jeste levnejsi, kdyby nevyplytvali tolik penez na retusovani ventilku na bicepsech Schwarzeneggera 😉

sigur: jo, tak ten film jsem nezvladl vubec, snad 15 minut 🙂

tenzor

Moderátor
#274 - 7. 12. 2014, 15:52

sigur: nazory na ten film stejne jako na celou tvorbu Pasoliniho se ruzni, ale rozhodne bych u jeho filmu neusnul 😃

tenzor

Moderátor
#275 - 7. 12. 2014, 15:54

Tovy: A.S. byl ve sve dobe jeden z nejosvalenejsich jedincu na Zemi (jak jeho cetne tituly x kulturistiky dokazuji, byt to bylo uz par let zpet), takze nafouknout svaly asi nepotreboval.. to se kdysi vykladalo jako vtip o Stallonovi 😉

Tovy

Uživatel
#276 - 7. 12. 2014, 16:10

tenzor: ja si delal samozrejme srandu, abych odlehcil tema. Arnold a i Stallone jsou porad jedni z mych nejoblibenejsich hercu. Je zajimave, jak dobre jsou ty jejich filmy i po tolika letech a i jejich vykony, defacto nehercu, jsou vyborne viz Total Recall, prvni Rocky atd. Dokonce i prvni Rambo je skoro oscarovske drama z dnesniho pohledu 🙂

jano7B9

Uživatel
#277 - 7. 12. 2014, 17:35

Okolo polnoci som nahodou prepol na tento film, tusim na ct2 a uz som ho dopozeral
http://www.csfd.cz/film/29188-hrac/
A zistil som , ze by sa oplatila precitat aj ta Dostojevskeho kniha ...

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Jaa-chym

Uživatel
#278 - 7. 12. 2014, 17:51
Fidzi: V posledni dobe je to tu fakt divne. Ja napisu, ze se mi libi film, ktery se nelibi nekomu jinemu a hned se tu pokrikuje, ze jsem naivni a kdesi cosi. To se fakt uz nemuze nekomu libit neco jineho nez jinemu? Kazdy ma jiny vkus a ja se kvuli tomu nechci hadat. Terminator je samozrejme spicka, ale pokud kritizujes dej v Dune, tak mam pocit, ze je ho tam 3x vice jak v Terminatorovi. Tam je navic spousta akce. Kulisy prakticky zadne az na par vterinovych zaberu. Rozpocet komentovat nebudu, Terminator by byl urcite jeste levnejsi, kdyby nevyplytvali tolik penez na retusovani ventilku na bicepsech Schwarzeneggera 😉 sigur: jo, tak ten film jsem nezvladl vubec, snad 15 minut 🙂

klid tovy, mně se duna taky líbila😉 Knížku sem nedočet, filmy sem viděl i lepší, ale špatný to nebylo. Myslím, že problémem je tedy spíš Lynch...Vzhledem k faktu, že jsem stejně jako on praktikující magor, mám jeho filmy rád. Ale absolutně chápu, že ze sta lidí se ke mně přidá tak 5🙂 Neboli - váš názor např na Twin Peaks, Mulholland drive nebo Eraserhead?
Silenzio!

tenzor

Moderátor
#279 - 7. 12. 2014, 17:58
tenzor: ja si delal samozrejme srandu, abych odlehcil tema. Arnold a i Stallone jsou porad jedni z mych nejoblibenejsich hercu. Je zajimave, jak dobre jsou ty jejich filmy i po tolika letech a i jejich vykony, defacto nehercu, jsou vyborne viz Total Recall, prvni Rocky atd. Dokonce i prvni Rambo je skoro oscarovske drama z dnesniho pohledu 🙂

Mno, Herkules v New Yorku by i tehdy mohl soutezit o nejhorsi snimek desetileti, ale od te doby Arnold prece jen absolvovat par kursu herectvi a v Barbarovi Conanovi (a koneckoncu ani Terminatorovi) vlastne ani moc hrat nemusel 😆
Ale s tim Rambem je to pravda, kdyz to koncem 80. let spoluzaci shaneli na videokazetach prvni dva dily (aby se pak na to divali u jednoho ze dvou spoluzaku, co video meli), rikal jsem si, ze to snad neni mozne, kdyz to srovnam s dnesnimi akcnimi filmy plnymi nevalne provedenych pocitacovych efektu, tak slo fakt o super filmy 😁

tenzor

Moderátor
#280 - 7. 12. 2014, 18:02

Jaa-chym: Na Twin Peaks, kdyz to davali, jsem mel ten nazor, ze abych pochopil, o co jde, bych potreboval mnohem vyssi hladinu alkoholu v krvi, pripadne jeste neco jineho. Je fakt, ze jsem se nedival od zacatku, ale jeden dil, jsem se poctive dodival od zacatku az do konce. Klasicti surrealiste aby se sli zahrabat. Ale ma to tak neskutecne vysoke hodnoceni, ze asi budu jen vyjimecne nechapavy clovek 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.