Moderátoři: smith

Pavel_III

Moderátor
#281 - 7. 12. 2014, 18:14

Terminator a další jsou sračky. Nikdy jsem nebyl schopný se na to dívat. Nebavilo mne to. Vůbec ty filmy s Černým Negrem jsou takové, no, pro lidi s nižším IQ nebo pro totálně vyčerpané inteligenty po 5 pivech s borovičkou (pokud jsou schopni tou dobou ještě vůbec něco sledovat 😉 ). Passolini je jiný kafe, on je takový, po slovensky, svojský, někdy brutal jindy prase, nebo dohromady souběžně, atd., ale je se na co dívat, jeho filmy jsou většinou zajímavé i výtvarně i kamerou i dějově.

Twin Peaks jsem se onehdy (kolik to může být? 6 let?) pokoušel dívat, ale po několika dílech už to bylo takový zmatený, horší než dokazování poctivosti českých politiků. A hlavně, ten detektiv se ukazoval jako kdyby utekl Chocholouškovi a tak nějak mi připadalo, že je snaha natočit hodně dílů.

smith

Moderátor
#282 - 7. 12. 2014, 18:25

Osobne si myslím, že Twin Peaks je niečo geniálne. A chystá sa pokračovanie po 20 rokoch.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Jaa-chym

Uživatel
#283 - 7. 12. 2014, 19:00

twin peaks jsem myslel film, seriál vím, že běžel, ale tenkrát jsem na to nekoukal, myslel jsem, že je to něco jak melrose place🙂 ale je pravda, že nejlepší je koukat na lynche, když má člověk trochu nakápáno ve strojku. Nepochopíte to tak jako tak a člověk má pak z toho takový hlubší zážitek🙂
Jinak přidávám se k bandě s nízkým IQ, Termiče II jsem viděl několikrát a baví mě, ty triky jsou na tu dobu neuvěřitelný. Jasně, dneska by to udělalo jakýkoli studio za dva víkendy, ale tenkrát sme v bijáku čučeli jak vyvoraný. Total recall se mi taky líbil. A Komando, když se chci zasmát, to je fakt spíš parodie. Rambo I taky souhlas, vždycky je to prezentovaný jako nějaká nesmyslná střílečka, ale je to spíš krimoška, v jedničce v tom lese ani moc čím střílet neměl...

babygulka

Moderátor
#284 - 7. 12. 2014, 19:27

najlepsi Rambo je 4 v Barme, to je masaker! Tak Arnold ma aj dobre film T2, Spinava dohoda, dalej Expendables 1 a 2 su dobre akcnaky so spetkou humoru :-)...
Kvalitne serialy mala ceskoslovenska televizia, a z ceskej produkcie sa mi najviac paci Expozitura a Pripady prveho oddelenia. So slovenskej produkcie bol dobry serial Miesto tienov, skoda, ze skoncil.

Tovy

Uživatel
#285 - 7. 12. 2014, 19:48

Jaa-chym: Komando bylo mysleno jako parodie a to dost velka. Treba ten hlavni zloun drsnak oblikany jak nejaky stripter 🙂 Premyslel jsem, jestli to nema byt parodie na Freddieho Mercuryho.

Fidzi

Uživatel
#286 - 7. 12. 2014, 22:25

Pavel_III napsal/a:

Terminator a další jsou sračky. Nikdy jsem nebyl schopný se na to dívat. Nebavilo mne to. Vůbec ty filmy s Černým Negrem jsou takové, no, pro lidi s nižším IQ nebo pro totálně vyčerpané inteligenty po 5 pivech s borovičkou (pokud jsou schopni tou dobou ještě vůbec něco sledovat 😉 ). Passolini je jiný kafe, ...

Pravidelne sme tie "sračky" hltali na páskach VHS, kde občas vypadávali farby, postavy hovorili tromi dabingami (pôvodný anglický zvuk + maďarský preklad a do toho ešte "telefonický" český) a to celé dopĺňali čínske titulky 😁
Kto sme ? Vyčerpaných inteligentov škrtám, lebo vtedy sme ešte nepili, tak mi vychádza že sme tam boli samí ľudia s veľmi nízkym IQ. Asi preto sa osadenstvo skladalo z jedného účastníka celorepublikového kola chemickej olympiády, z jedného medailistu z medzinárodného kola fyzikálnej olympiády v Moskve a chalana čo má v súčasnosti dve vysoké školy - medicínu a právo. 😁

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Pavel_III

Moderátor
#287 - 7. 12. 2014, 22:32

Já to nikdy nehltal, VHS jsme nikdy ani neměli a vždycky mi to přišlo celkem hloupé. Asi su teda divné. 😉
Přesto ale, dle popisu, nevylučuju vyčerpané inteligenty!! Jedno kolo olympiády v Moskvě musí vyčerpat i silné povahy, nemluvě ostudiu dvou VŠ!! 😃 Mozek si zkrátka musí odpočinout u nějaké kokotiny. 😋

turtleoverhead

Uživatel
#288 - 7. 12. 2014, 22:32
Pavel_III napsal/a: Terminator a další jsou sračky. Nikdy jsem nebyl schopný se na to dívat. Nebavilo mne to. Vůbec ty filmy s Černým Negrem jsou takové, no, pro lidi s nižším IQ nebo pro totálně vyčerpané inteligenty po 5 pivech s borovičkou (pokud jsou schopni tou dobou ještě vůbec něco sledovat 😉 ). Passolini je jiný kafe, ... ...

A ty jsi který z nich? 🙄

Fidzi

Uživatel
#289 - 7. 12. 2014, 22:50

Tovy, nechcel som sa ťa dotknúť, ale bol som príšerne sklamaný. Milujem Lynchove Mestečko Twin Peaks a stále si pamätám ako sme sa aj so ženou tešili na štvrtok večer, kde ho pred 10-timi rokmi vysielali na ČT2. Ani sme nedýchali. Je to najlepší mysteriózny seriál aký som videl. 😉 Dodnes keď vidím v nejakom filme hrať Kyle MacLachlana, tak čakám, že povie - som agent Daley Cooper a niečo záhadného sa stane 🙂
Na druhej strane mysteriózne postavy obra, trpaslíka, Boba, miesta ako červený, biely a čierny wigwam ostanú záhadou aj pre dlhoročných Peaksologov. Pozor - Sovy nie sú, čím sa zdajú byť !

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Tovy

Uživatel
#290 - 7. 12. 2014, 22:53

Myslim, ze to, na jake filmy se clovek kouka, vubec nevypovida o mysleni a intelektu jedince. Znam lidi, co chodi na vaznou hudbu, koukaji jen na dramata a umelecke filmy, ale jinak jsou to hloupoucti bezcharakterni noumove. Naopak prakticky vsichni mi znami, kteri jsou matematici, fyzikove, vedci, majitele uspesnych firem a nevim co vsechno, prave na tyto stare akcni filmy koukaji. U me je to jednoznacne - je to super odpocinek. Pokud cely den programujete, planujete projekty a nevim co vsechno, tak neni nic lepsiho na relaxaci nez se vyvalit u TV u takoveho filmu, kdyz se neda jit ven 🙂

Fidzi: Twin Peaks se mi zdalo vzdy divne, ale nikdy jsem nevidel ani jeden dil cely. Kazdopadne to mam ve svem TODO, ze se na to musim podivat, co ti lidi v tom vidi. Jednou jsem dal takhle sanci Pratchettovi a dneska je to muj nejoblibenejsi autor 🙂

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.