Moderátoři: smith

Pavel_III

Moderátor
#291 - 7. 12. 2014, 23:05
Myslim, ze to, na jake filmy se clovek kouka, vubec nevypovida o mysleni a intelektu jedince. Znam lidi, co chodi na vaznou hudbu, koukaji jen na dramata a umelecke filmy, ale jinak jsou to hloupoucti bezcharakterni noumove. Naopak prakticky vsichni mi znami, kteri jsou matematici, fyzikove, vedci, majitele uspesnych firem a nevim co vsechno, prave na tyto stare akcni filmy koukaji. U me je to jednoznacne - je to super odpocinek. Pokud cely den programujete, planujete projekty a nevim co vsechno, tak neni nic lepsiho na relaxaci nez se vyvalit u TV u takoveho filmu, kdyz se neda jit ven 🙂 Fidzi: Twin Peaks se mi zdalo vzdy divne, ale nikdy jsem nevidel ani jeden dil cely. Kazdopadne to mam ve svem TODO, ze se na to musim podivat, co ti lidi v tom vidi. Jednou jsem dal takhle sanci Pratchettovi a dneska je to muj nejoblibenejsi autor 🙂

Tovy napsal/a:

Znam lidi, co chodi na vaznou hudbu, koukaji jen na dramata a umelecke filmy, ale jinak jsou to hloupoucti bezcharakterni noumove.

Možná bych se nad sebou měl zamyslet? 😳

Což přesně odpovídá mému popisu vyčerpaného inteligenta!! 😁

Fidzi

Uživatel
#292 - 7. 12. 2014, 23:16
A ty jsi který z nich? 🙄

Turtle BOB ti napovie 😉

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

tenzor

Moderátor
#293 - 7. 12. 2014, 23:21

Pavel III: Jojo, a dlouhe vlasy nosi jen nemoderni muzi mdle inteligence, pripadne trpici ruznymi dusevnimi poruchami. A Kissaky poslouchaji jen fasisti nebo podobni moralne zcela poklesli jedinci 😁
Jinak FYI, Terminator je sci-fi, Dvojcata a dalsi pro zmenu komedie. Ale chapu, jak je v tom AS, tak to nemuze byt nic pro inteligenty 😉

Fidzi

Uživatel
#294 - 7. 12. 2014, 23:44
Já to nikdy nehltal, VHS jsme nikdy ani neměli a vždycky mi to přišlo celkem hloupé. Asi su teda divné. 😉 Přesto ale, dle popisu, nevylučuju vyčerpané inteligenty!! Jedno kolo olympiády v Moskvě musí vyčerpat i silné povahy, nemluvě ostudiu dvou VŠ!! 😃 Mozek si zkrátka musí odpočinout u nějaké kokotiny. 😋

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Tovy

Uživatel
#295 - 7. 12. 2014, 23:57
Tovy napsal/a: Znam lidi, co chodi na vaznou hudbu, koukaji jen na dramata a umelecke filmy, ale jinak jsou to hloupoucti bezcharakterni noumove. ...

Samozrejme znam i inteligentni a super lidi, co delaji tyhle veci, ale na Ramba nikdy nevideli 🙂 Ale zrovna Rambo nebo Rocky jsou vlastne celkem vazna dramata. Trochu se tomu podoba cca 2 roky stary Wrestler. To je sice z wrestlingu, ale jinak velmi zajimavy a vazny film.

Renegatus Paul

Uživatel
#296 - 8. 12. 2014, 07:21

Wrestler je dobrej film, nejde tam ani tak o ten wrestling, kterej mě nikdy nebavil, ale spíš o "stárnoucího" klauna. Smutnej film.

Renegatus Paul

Uživatel
#297 - 8. 12. 2014, 07:46

Rambo I je snad první film, kterej definoval či ukázal na tzv. posttraumatickou stresovou poruchu.
Nebo první, kde jsem si v dětskym věku silně uvědomil, že veterání z válek nedokážou žít "normální život".
Zajímavej byl dokument se starejma veteránama z ww2, většina z nich desítky let prožívá v noci dokola boje.

http://www.csfd.cz/film/46826-valecnici/
tady je to rozpracovanější a bez patosu Ramba (název zní idiotsky, ale je to hodně stresující film a vysoko hodnocenej)

já se řadím tedy k lidem s IQ blíže nule, první díl Ramba mě zaujal kdysi, ty další díly už jen akčňák, na ty už se znova nepodívám, ani ty nový díly mě nezajímaj.

Renegatus Paul

Uživatel
#298 - 8. 12. 2014, 07:47

http://www.csfd.cz/film/33202-kdysi-byli-bojovniky/

tohle taky silně depresivní, ale výbornej film

Romolo

Uživatel
#299 - 8. 12. 2014, 07:59

Před mnoha lety,byl film,pak už nic,televize..není.Jmenovalo se to nějak Pitvora,točeno v Alicante...Těžko se k tomu Dílu dostat!Pěkně se tu vymývají mozky,jen co je pravda.

elle

Uživatel
#300 - 8. 12. 2014, 15:33

No ja taky nejsem zadnej extra velkej fanousek akcnich filmu (na druhou stranu nejsem ani zadnej filmovej znalec). Bud se mi proste ten film libi nebo nelibi - bud me bavi anebo nebavi a nudi.. a nic jinyho neresim. Kazdej ma samozrejme jinej vkus - stejne jako v treba hudbe, nekdo posloucha metal nebo rock, nekdo jazz, nekdo vaznou hudbu, operni arie nebo dechovku ci michala davida :-) kazdymu se libej trochu jinej typ zenskejch, jinej druh humoru nebo ma rad jiny jidlo - nekdo miluje koprovku, nekdo ji nesnasi :-) resp. nekdo ma rad holky druhej zase vdolky; nekdo sbira znamky, druhej zase elektronky:-)

Pravda ale je, ze tam je taky obrovsky mnozstvi ruznejch akcnich filmu ktery jsou beckovy ci dokonce ceckovy sra..y. Kazdopadne tyhle stary klasiky danyho zanru jako Rocky nebo Rambo zas azz tak spatny opravdu nejsou.. aspon ja (ac jsem je nikdy primo nevyhledaval) jsem se na ne vzdycky dodival az dokonce (spoustu filmu cca po 1/3 vypinam) a bavily mne. Ne ze bych je musel mit doma na DVD nbeo Blue Ray a kazdej mesic si je znovu a znovu opakovane poustet, to rozhodne ne, ale zadny uplne hloupy sra..ky to taky rozhodne (aspon na muj vkus) nejsou.
Ja jsem treba dlouho ignoroval napr. Con Air, vzdycky jsem si myslel, ze to bude nejaka akcni sra..ka, ale neni to vubec spatnej film - pred par lety sem byl donucenej se na to divat - a bavilo me to az do konce, a to je to hlavni.
Takze ja delim filmy na ty co me bavej a co me naopak nebavej/nudej, tecka.
Na druhou stranu takovy ty akcni filmy typu MadMax nebo Robocop me naopak odjakziva nudej a nebavej..

Osobne mam teda Stalloneho rad daleko vic nez Schwarzeneggera..

V kazdym zanru se najdou velmi dobry nebo spickovy filmy a naopak totalni shity, at jsou to filmy akcni, dobrodruzny, westerny, komedie nebo sci-fi.

Taky nejsem zadnej fanousek treba sci-fi, ale treba Vetrelec nebo Jursky Park, Vec, Koule.. 12 opic atd.. byly ve svy dobe spicky (a jsou tak nejak dobry doted). Nebo treba 80s Indiana Jones.. Nebo westerny jako Nesmiritelni, Tenkrat v Americe,.. na druhou stranu treba sci-fi typu Star Wars, nebo Harry Potter nijak zvlast (vubec!!) nemusim..

Muj oblibenej filmovej zanr jsou gangstersky/mafiansky filmy (Kmotr, DeNiro), krimi, detektivky, drama a filmy toceny podle skut. udalosti + novodoby/historicky jako Baader Meinhoff Komplex, JFK (film kterej ma 206 minut, a pul kina uz v polovine filmu odesla, protoze je to nebavilo.. ja to skouknul snad 5x a porad me to bavi). Nebo stary CSSR nebo treba francouzsky detektivky (britsti Profesionalove..) z 50-70 let + vsemozny dokumenty o prirode vysilany na CT2 a na Prima ZOOM..

Co me osobne treba ale opravdu nebavi jsou vsemozny vetsinou rozvlacny psychologicky filmy (mezi zenami naopak nejoblibenejsi).. ty opravdu nijak zvlast nemusim (nuda nuda nuda) :-)

Serialy nijak zvlast nesleduju, ale co me v posl. dobe/cca 10ti letech zaujalo byli (krome starych klasik jako Profesionalove atd) "Podfukari (Hustle)" a "Pernikovy tata"... videl jsem sice jen par dilu, ale opravdu me to bavilo...

elle34 (zavináč) upcmail.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.