Moderátoři: smith

tenzor

Moderátor
#311 - 8. 12. 2014, 20:14

Jinak s temi 70. lety je to dobry postreh.. tim nerikam, ze dnes nevznikaji dobre filmy, ale tehdy to bylo v enormnim mnozstvi.

Renegatus Paul

Uživatel
#312 - 8. 12. 2014, 20:25
Paul napsal/a: elle ten seriál má ještě dnes zvuk i mimo GB, začal jsem prodávat bystičky Bodieho a Doyla a zájem je i mimo GB, Austrálie, USA, Německo, pro mě překvapivý. ...

Jsem malá ryba, kdyby mě někdo kontaktoval tak počítám, že za práva zaplatím, a nebo to stáhnu úplně, nedělal jsem to pro výdělek a nečekal, že má seriál takovej zvuk i po letech.

Jaa-chym

Uživatel
#313 - 8. 12. 2014, 20:32

chtěl jsem při těch 70´ještě zmínit ZEmana, ale nebudu píchat do vosího hnízda a hlavně jsem teď koukal, že tu ta diskuze již proběhla. Za mě každopádně palec nahoru. A kdyby snad chtěl někdo argumentovat, že v tom hráli jenom poskoci režimu... napiště nějakýho herce, kterej v tom nebyl... (teĎ mě napadá Brodskej...?, ale jinak kromě Brabce Brzoboháč, Menšík, Stelinka, Munzar, K+L, Ráž, Bek, Janžurka, Němec, Kanyza, Lukavský, Přeučil, Effa, Kemr, Tříska, Vinklář, Haničinec...). Super krimošky
Z jiného soudku - viděli jste již Insterstellar? co vy na to? já spokojenost

jano7B9

Uživatel
#314 - 8. 12. 2014, 23:40
Tenhle film neni vubec spatnej.. doporucuju zkouknout vsem zdejsim znalcum umeni, sberatelum, vetesnikum, prekupnikum i jinym sizunkum :-) http://www.csfd.cz/film/322601-nejvyssi-nabidka/ Virgil Oldman (Geoffrey Rush) je světově uznávaný znalec v oblasti výtvarného umění a starožitností.. Až v den jeho šedesátých třetích narozenin přijde nečekaný telefonát od neznámé ženy (Sylvia Hoeks), která se představí jako Claire Ibbetsonová. Ta jej naléhavě žádá o pomoc při odhadu a prodeji zděděné rodinné umělecké sbírky. Virgil její nabídku nakonec přijme a dostaví se v domluvený čas do starého domu, který je zaplněný starými obrazy, sochami a nábytkem.. ...

Film presne podla mojho gusta., zatial videnych cca 30 minut. Super . diky za tip 😉

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

babygulka

Moderátor
#315 - 9. 12. 2014, 13:32
chtěl jsem při těch 70´ještě zmínit ZEmana, ale nebudu píchat do vosího hnízda a hlavně jsem teď koukal, že tu ta diskuze již proběhla. Za mě každopádně palec nahoru. A kdyby snad chtěl někdo argumentovat, že v tom hráli jenom poskoci režimu... napiště nějakýho herce, kterej v tom nebyl... (teĎ mě napadá Brodskej...?, ale jinak kromě Brabce Brzoboháč, Menšík, Stelinka, Munzar, K+L, Ráž, Bek, Janžurka, Němec, Kanyza, Lukavský, Přeučil, Effa, Kemr, Tříska, Vinklář, Haničinec...). Super krimošky Z jiného soudku - viděli jste již Insterstellar? co vy na to? já spokojenost

tak Zeman je uz klasika, da sa to vidiet a hrali tam vsetky vtedy zname osobnosti cs. televizie, preto hovorim, ze cs. filmy su dobre. Pokial by takeho Zemana natocili v USA tak by ho u nas do neba vychvalovali o aku sa jedna skvelu krimi.

babygulka

Moderátor
#316 - 9. 12. 2014, 13:34
Na CSFD, kdo chce psat komentare, musi slozit test zamereny hlavne na znalost holywoodske tvorby. Take jsem si vsiml, ze tam casto chodi skupina lidi, kteri vyzdvihuji kazdy psychologicky nebo radobyumelecky film bez ohledu na kvalitu obsahu, pak se ale clovek nemuze divit, ze ruzna Bcka tam maji vysoko na 80% a na druhe strane nektere velmi zajimave filmy se potaceji kolem 50% 🙂

poznam takych vychvaluju tiez tzv. kinoklubove sracky, ktore by som nepremietal ani zadarmo. Minule som sa bavil na podobnu temu ohladne Pana prstenov a bolo mi povedane, ze sa jedna o nudne filmy, ktore sa nedrzia predlohy kniziek.

babygulka

Moderátor
#317 - 9. 12. 2014, 13:42
Cau babygulka:-) Film Neuplatni a Scarface samozrejme znam (Scarface je na mym zebricku nej gangsterskych filmu na poradi c.6 nebo 7 🙂 Tenkrat v americe samozrejme taky znam, jeste pred cca 10ti lety (nez to vyslo v CZ na DVD) jsem mel pouze VHS kopii z poloviny 80 let. Souhlasim s tim, ze mnoho CS filmu nebo serialu (60-80s) jsou vyborny - plne srovnatelny s mnoha FR, GB, IT filmy/serialy ty doby ;-)

no tohto roku vysla predlzena reziserska verzia Vtedy v amerike, a jedna sa o 253 minut dlhy film.
http://www.dvdsvet.cz/blu-ray/tenkrat-v-americe-prodlouzena-reziserska-verze-blu-ray-p115055/
Pre mna top mafianskym filmom je samozrejme trilogia Kmotra.

Romolo

Uživatel
#318 - 9. 12. 2014, 13:51

No tak jistě,podporuje to růst a zvyšuje úrodu😃

babygulka

Moderátor
#319 - 9. 12. 2014, 14:12
No tak jistě,podporuje to růst a zvyšuje úrodu😃

co mas na mysli?

Romolo

Uživatel
#320 - 9. 12. 2014, 14:19

Hnojivo,co asi😃

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.