Moderátoři: smith

Filozof

Uživatel
#411 - 28. 5. 2015, 01:32

babygulka
Co je to za vtip s těmi Profesionály? Nějak jsem ho nepochopil...

tenzor

Moderátor
#412 - 28. 5. 2015, 01:46
Samozrejme komplet cestopisy, dalo mi to fusku pokial som si ich zohnal. Mozem doporucit, perfekte sa to cita aj po takmer 70 rokoch! Obrázky: ...

Bleda zavist, ja jsem po dedovi zachranil jen 3 knihy H&Z.

tenzor

Moderátor
#413 - 28. 5. 2015, 01:48

Filozof: obcas jsou tam vtipne hlasky, ale za komedialni serial bych to asi taky nepovazoval..

babygulka

Moderátor
#414 - 28. 5. 2015, 17:03
babygulka Co je to za vtip s těmi Profesionály? Nějak jsem ho nepochopil...

ani ja Tvojou otazkou? Je tam prijemny anglicky humor, je to drsny krimi serial a kvalitny na svoju dobu, Ty chlapi sa s teroristami neseru...

babygulka

Moderátor
#415 - 28. 5. 2015, 17:06
Bleda zavist, ja jsem po dedovi zachranil jen 3 knihy H&Z.

Ja som ich vsetky postupne zohnal cez Aukro, daju sa zohnat, zhruba kniha stoji 50-100,-Kc za kus. Najhorsie sa zhana Cejlon Raj bez andelu a Medzi dvoma oceanmi. Je to krasne citanie.

Hurley

Uživatel
#416 - 28. 5. 2015, 17:12
Ja som ich vsetky postupne zohnal cez Aukro, daju sa zohnat, zhruba kniha stoji 50-100,-Kc za kus. Najhorsie sa zhana Cejlon Raj bez andelu a Medzi dvoma oceanmi. Je to krasne citanie.

Já musím znovu doporučit tento web(viz níže), přes který sháním drtivou většinu starších knih:
Mezi dvěma oceány např. zde:
http://muj-antikvariat.cz/hledani?q=mezi dvěma oceány&search_sub=Hledat

babygulka

Moderátor
#417 - 28. 5. 2015, 17:54

Hurley teraz ho pouzivam aj ja :-)

TONY-KK

Uživatel
#418 - 28. 5. 2015, 22:43
Micianika Ti mozem doporucit, tusim su to 3 alebo 4 knizky, nemam ich doma ale listoval som v nich v knihkupectve, je tam kvantum informacii o Slovenskej armade na Vychodnom fronte. Skusim nafotit co mam a poslem.

Babygulka, lepšie je čítať knihy doma ako ich zdĺhavo listovať v Alter Egu. 😆 😁 😆 😁
Ak chceš Mičianika, mám od neho doma 3 diely. Požičiaš mi na mesiac Zikmunda a Hanzelku a ja Mičianika. Súhlasíš ? Ak áno pošli mail dohodneme sa. Možno dostaneš aj kávu. 😁 😆 😁 😆

Filozof

Uživatel
#419 - 29. 5. 2015, 14:25

babygulka:
"...Vrátim sa k filmom, nedávno som si zohnal tento seriál. Môžem doporučit,..."

Pokud to nebyl vtip, pak lze reagovat jen takto: "Panebože co je to za blábol?"

Fakt nevím, o co tu jde...

Filozof

Uživatel
#420 - 29. 5. 2015, 14:26

tenzor
Ráj andělů jsem kupoval samozřejmě kvůli čaji, ale začetl jsem se a dávám za pravdu, že to je moc zajímavé. Další 2 jejich knihy nám leží v bednách od banánů, ale asi se k nim do konce života nedostanu...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.