Moderátoři: smith

Fidzi

Uživatel
#451 - 21. 9. 2015, 14:54

Doporučujem, aby ste si pozreli kvalitnú francúzsku komédiu režiséra Philippe de Chauverona o multikulturalizme vo Francúzsku "Čo sme komu urobili?" (Quest-ce quon a fait au Bon Dieu?). Dokonca aj na CSFD má 78%. Celý film som sa dobre zabával, ale po filme som mal vážny rozhovor s dcérou, aby sa mi neprihodilo niečo podobné 😃

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Fidzi

Uživatel
#452 - 30. 9. 2015, 14:20

Terminator Genisys - nepozerajte, aby ste nepoškvrnili svoj dojem z geniálneho Jamesa Camerona a jeho Terminátora 1 a 2. Zlátanina bez ladu a skladu s pochybnou časovou osou a paralelnou súčasnosťou. Okrem neustáleho papagájovania predchádzajúcich častí a vysvetľovania prečo je súčasnosť iná než v predchádzajúcich dieloch neprináša nič nové ani pozitívne. Celý dej presne vystihla Lima na csfd - "Scénar písal určite Jára Cimrman. Takže je jasné, že si môj syn, ale vlastne by si mohol byť aj môj otec, prípadne brat a ak časový paradox dá, tak aj otec a syn zároveň, spolu s mojou matkou, ktorá je vlastne mojou dcérou." Nechajte Skynet už konečne umrieť 👿

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

jano7B9

Uživatel
#453 - 19. 10. 2015, 00:43

V nedelu ma potesila tv nova. Davala prvu cast Navrat do buducnosti.
Skoda ze dvojku nevysiela stylovo v stredu , ale az v nedelu 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Fidzi

Uživatel
#454 - 19. 10. 2015, 13:26

jano7B9 napsal/a:

V nedelu ma potesila tv nova. Davala prvu cast Navrat do buducnosti.
Skoda ze dvojku nevysiela stylovo v stredu , ale az v nedelu 🙂

Jano, to nie je len fantastická sci-fi, ale aj jeden z najlepších filmov vôbec. Nebojím sa povedať, že kultový. Na taký film sa nečaká, to treba mať doma vo videotéke ! 😉

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

jano7B9

Uživatel
#455 - 19. 10. 2015, 19:01

To je pravda, ale nerad pozeram filmy zo "zaznamu" , ked si to mozem JA hocikedy zastavit a znovu pustit. To cloveka potom nenuti film sledovat pozorne 🙂
Ale nadelim si tuto trilogiu v edicii co vysla k 30. vyrociu... Ked bude v dabingu 🙂

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Fidzi

Uživatel
#457 - 21. 10. 2015, 11:38

jano7B9 napsal/a:

Obrázek vložený uživatelem

>

Jano dobre sa pozri na fotku časovača z lietajúceho auta Doc Emmetta Browna. Asi si si nevšimol, ale práve dnes je deň D, keď sa Marty McFly objavil v budúcnosti, aby zachránil svojeho syna juniora. V USA sa dnes koná množstvo spomienkových akcií, ktorými si fanúšikovia tento deň pripomínajú.
http://www.etrend.sk/relax/dnes-z-minulosti-priletel-marty-mcfly.html

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

___

Uživatel
#458 - 21. 10. 2015, 11:48

Škoda, že DeLorean je šunt s milión chybami (vraj preto, lebo ho vyrábali v Írsku), kde treba neustále dobíjať batériu. Ale zas má otváranie dverí dohora, nerezovú kapotu a dizajnovo sa mi vždy dosť pozdával. Čítal som, že existujú aj 2 kusy v zlatej farbe.

Tovy

Uživatel
#459 - 21. 10. 2015, 11:52

Musim zamacknout slzu. V mem top10 jsou prinejmenesim jednicka a dvojka (a mozna i uplne na vrcholu).

___

Uživatel
#460 - 21. 10. 2015, 12:18

Kua, kukám, že preklep...nielen kapotu má nerez, ale celú karosériu 🙂
Mne sa páčili a stále páčia všetky diely, vrátane kovbojského.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.