Moderátoři: smith

Brett

Uživatel
#481 - 27. 10. 2016, 14:07

Pavle, je to tak, ako píšeš - "Gottwalda" nie je problém si z nejakého ulozto-žiska stiahnúť ...
Horšie je to s tou "Matkou", to bude väčší problém 😕

Brett

Uživatel
#482 - 27. 10. 2016, 17:00

Pavle ešte k tej A. Hegerlíkovej. Neviem to posúdiť (spraviť si názor), keďže som to nevidel. Ale napadla ma jedna príhoda. Každý, kto vie (počul, alebo čítal o tom), ako to bolo s obsadením hlavnej role v seriáli Nemocnice na kraji města tak vie, že majster Chudík bol do tejto jeho asi životnej role primára Sovu obsadený čiste náhodou a zhodou okolností ....
Život je plný náhod a paradoxov 😉 ...

Pavel_III

Moderátor
#483 - 27. 10. 2016, 21:26

Tak tvrdí se to. Že její sestra (seriálová) byla Švorcová a tak mohla hrát už o díl dřív. Ale hlavně, snoubenka byla mladá Konvalinková, ale novomanželka a matka už Hegerlíková, které bylo 52 let a "kojit" musela dublérka. Ale já to taky buď neviděl, nebo si to úspěšně nepamatuju, byl jsem malý a mnohem víc mne zajímal Viking Viki, Růžový Panter (kreslený) atd. i když německy. Od toho roku 75 to nejspíš nikdy nedávali, pokud to tehdy vůbec odvysílali celé, takže to nejspíš zůstává pečlivě schované někde v trezoru, pokud to vůbec nezlikvidovali, aby to nedělalo ostudu. U seriálů na stranické zadání bylo i nemožné možné. 🙂

Fidzi

Uživatel
#484 - 8. 12. 2016, 10:59

Páni, kukol som životopis v súčasnosti asi najznámejšieho zberateľa bankoviek a známok Zdendu-3-3-3-3-3-3. Film sa volá Czech Made Man a doporučujem ho ako povinnú filmovú projekciu všetkým nasraným zberateľom, ktorým Zdenda vyfúkol nejakú zaujímavú položku.

Čo sa týka samotného filmu, ten je zaujímavo podaný z pohľadu rozprávača Jakuba Vránu, ktorého geniálne zahral Jan Budař. Skoro originál, až na to, že je priveľmi vlasatý 🙂 Rovnako réžia Tomáša Řehořeka nemá chybu. Na to, že pod scénarom sú podpísaný až traja ľudia (Klempíř, Hubáček, Bukovecký), tak mi príde ako najslabšie miesto filmu. Z filmu sa nedozvieme čo vlastne Zdenda robil v Číne, teda okrem toho, že obšťastňoval krásnu Sharon. Na záver nechajú rýchlo umrieť všetky hlavné postavy filmu - Nohu, Martu a Hertu, Wanga, asi aby ich v reálnom živote nikto nehľadal 🙂

Takže pokiaľ chcete kuknúť príbeh Forresta Gumpa kríženého s Bohušom Stejskalom, ktorého krédom je myšlienka "Napálit, skasírovat a dostat se v pohodě domu. S poctivostí leda pojdeš.", tak tento film naplní vaše očakávania. A pokiaľ vás zaujímajú leda pekné baby, tak aj tie tam nájdete. 😉

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Renegatus Paul

Uživatel
#485 - 8. 12. 2016, 11:35

Fidzi jo to jem viděl,

měl jsem na ně slinu, na ty kurvy šustivý 😃

___

Uživatel
#486 - 22. 12. 2016, 21:06

Nie je to film, ale...skrátka, dnes som čistou náhodou natrafil na youtube na moju top najobľúbenejšiu hlášku zo Simpsonovcov. 😃

https://www.youtube.com/watch?v=TzLt_iFck4M

Fidzi

Uživatel
#487 - 25. 4. 2017, 19:31

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Od nedele v Bratislave natáča hollywoodsky štáb s režisérom Francisom Lawrence svoj najnovší film Red Sparrow. Hlavnú úlohu nehrá nik iný než jeho dcéra - Jennifer Lawrence, hlavná hrdinka populárnej trilógie Hunger Games/Catching Fire/Mockingjay a filmov X-Men: First Class, X-Men: Days of Future Past, Passengers,... držiteľka Oscara za Silver Linings Playbook (Terapia láskou) a cien Golden Globes, BAFTA, New York Film Critics Circle, Los Angeles Film Critics Association,...

Všetky teenagerky sú z toho úplne na prášky 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

smith

Moderátor
#488 - 25. 4. 2017, 19:58

A to si fotil z nemocnice cez cestu? To je za domom odborov...

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

Fidzi

Uživatel
#489 - 25. 4. 2017, 20:14
A to si fotil z nemocnice cez cestu? To je za domom odborov...

Ja nie. To ich sleduje dcéra. Je to jeden z jej snov - stretnúť živú Katniss Everdeen Mám informácie o každom kýchnutí v filming village 🙂

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Lukas105s

Uživatel
#490 - 26. 4. 2017, 06:52

Asi jsem už starej, páč mi nic neříká ani jedno z těch jmen ani názvů filmů... 😞

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.