Moderátoři: smith

Fidzi

Uživatel
#501 - 3. 9. 2017, 17:49

Major Zeman je kult. Fantastický scenár, dokonalá réžia (Jiří Sequens), kvalitná hudba (Zdeněk Liška) a hviezdne obsadenie. Hrali tam všetci významní herci tej doby. Nech si hovorí kto chce, čo chce. A samotnému Brabcovi priniesol slávu a veľké peniaze. Príde mi divné pokiaľ si herec sťažuje ako mu jeho najslávnejšia úloha "pokazila" kariéru. Ale nebol by sám...

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

elsky

Uživatel
#502 - 3. 9. 2017, 19:53

Nevím, jak vážně to stěžování myslel, jen jsem si to někde přečetl. Ale ten seriál je řemeslně dobrej a Brabec toho komunistickýho poctiváka zmáknul perfektně.

Pamatuju si, jak jsme se na každý nový díl těšili a ani ty dnes už naivně vyznívající scény nám tehdy tak nepřipadly. Ideologickej nátěr člověk cítil už tenkrát, ale to bylo všude..

Wjem

Moderátor
#504 - 3. 9. 2017, 20:15
Nevím, jak vážně to stěžování myslel, jen jsem si to někde přečetl. Ale ten seriál je řemeslně dobrej a Brabec toho komunistickýho poctiváka zmáknul perfektně. Pamatuju si, jak jsme se na každý nový díl těšili a ani ty dnes už naivně vyznívající scény nám tehdy tak nepřipadly. Ideologickej nátěr člověk cítil už tenkrát, ale to bylo všude..

Já jsem zásadně fandil agentu Bláhovi (Brzobohatý), hororovou Studnu jsem si přímo vychutnával a u skupiny "Mimikry" jakože Plastic People v podání Lábuse a spol. jsem se neskutečně bavil :-)))

jano7B9

Uživatel
#505 - 3. 9. 2017, 21:05

no skoro mi oci vypadli ked dnes zapnem ct1 a vidim hore v rohu ze major zeman umrel

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Pavel_III

Moderátor
#506 - 7. 9. 2017, 10:08

Tak to si stěžuje víc herců a hereček že jim jedna, byť slavná a legendární, role zkazila kariéru. Třeba taková Angelika, Pipi atd. Zkrátka zaškatulkování. A všichni víme jak je nezvyklý, když Kristián natáhne montérky a stane se uvědomnělým dělníkem! 😉
Ženský jsou na tom ještě hůř. Furt princezna, princezna a najednou baba z konzumu, mezitím dlouho nic.

Brett

Uživatel
#507 - 26. 9. 2017, 20:22

😞 Nejak sa vrece roztrhlo ... Brabec, Tříska a traz aj pani Fialová ...
V telke ju ľuďom pripomínajú ako účinkujúcu vo všelijakých možných filmoch, ale mne osobne najviac utkvela v pamäti ako Lady Macbeth z Vinohrad. Stretla sa tam s množstvom vynikajúcich kolegov hercov a hudba Zdeňka Lišky ... zbytočne písať ...
Hříšní lidé města Pražského Lady Macbeth z Vinohrad

Renegatus Paul

Uživatel
#508 - 26. 9. 2017, 20:39

Fialovou jsem rád neměl...

Pavel_III

Moderátor
#509 - 28. 9. 2017, 14:47

Tornádo Loo (nebo Lů?), arizonská pěnice.

A Tříska - běhá, cvičí, jí zdravě, sportuje aby byl fit ... a pak, v mladém věku svém, blbne na mostě. 😞

jano7B9

Uživatel
#510 - 11. 10. 2017, 16:55

film Zakladatel, o tom jak vznikol McDonald ... to som prave dopozeral a hovorim - parada 🙂

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.