Moderátoři: smith

Altmann

Moderátor
#561 - 9. 9. 2019, 16:52
Studený bufet ale není válečný film (aby nedošlo k nedorozumnění). 😉 Jinak, dobrých filmů jsou spousty a konkrétně od režiséra Bliéra (syn neméně slavného herce) je dobrá a zajímavá drtivá většina filmů, i když u nás nepatří k nejznámějším. Velice zajímavý režisér je taky P. P. Pasolini.

Pavle,
děkuji za upozornění, film jsem si stáhl a líbil se mi zajímavé a herci mého mládí, no líbil.
Stáhl jsem si i film "Šedá zóna" Uvědomil jsem si, že jsem film viděl. Nevadilo to však a znovu jsem se děsil jak může být lidský život bezcenný. Prostě hrozný film, ale zde ne ve špatném slova smyslu.

Ladislavaliev@atlas.cz

Altmann

Moderátor
#562 - 11. 9. 2019, 16:23

Pan Marhoul a jeho poslední film (Ptáče) může někdo z Vás prosím napsat svůj postřeh, své hodnocení k tomuto filmu. Přiznávám není to můj oblíbený režisér a tak se bojím, aby se jen nedíval na kruté scény nemám rád takové sebeukájení a právě p. M. není záruka rozumu a kvality, Prosím o poučení, Děkuji.

Ladislavaliev@atlas.cz

Altmann

Moderátor
#564 - 11. 9. 2019, 17:32

Děkuji,
přiznávám se, vyděsilo mně to, ale většina mých dobrých známých mně toto svými slovy také říká. Děkuji, moc mi to pomohla.

Ladislavaliev@atlas.cz

Pavel_III

Moderátor
#565 - 12. 9. 2019, 01:59
Pavle, děkuji za upozornění, film jsem si stáhl a líbil se mi zajímavé a herci mého mládí, no líbil. Stáhl jsem si i film "Šedá zóna" Uvědomil jsem si, že jsem film viděl. Nevadilo to však a znovu jsem se děsil jak může být lidský život bezcenný. Prostě hrozný film, ale zde ne ve špatném slova smyslu.

Je to takový "lehce" absurdní film v poklidu si plynoucí. A teď, jak by to natočili v Hollywoodu - spousta honiček, krev by stříkala až na balkón, divoké střihy, vybuchující auta atd. Tady stačí říct, že po Depardierovi zbyde volné kvartýr, anebo vrahovi své ženy nabídne večeři. Jo a v pátým patře mají uškrcenou ženskou, které si ale nemáme všímat. 😆

Altmann

Moderátor
#566 - 12. 9. 2019, 12:11

😆 je to přesně tak, a dokonce poznáme, že jde o herce, moc se mi ten film líbil
Pavle možná mám trochu jiné pol. názory, ale vkus asi stejný

Ladislavaliev@atlas.cz

taho

Uživatel
#567 - 14. 9. 2019, 02:05

Před chvílí jsem přišel z kina - "Nabarvené ptáče". Výborný film, jestli se to dá tak napsat s ohledem na děj.
Jednoznačně doporučuji zhlédnutí.

Ty diváci, kteří odcházeli (u nás nikdo), tak při filmu "Volyň" nebo "Jdi a dívej se" by kolabovali.

Fidzi

Uživatel
#568 - 16. 10. 2019, 21:09

Pretože sa tu začína prepierať japonsko-čínska vojna 1937-1945, tak som si spomenul na výnimočný snímok z roku 2009 Nanking! Nanking! Film sa zameriava na sedem týždňové obliehanie a dobytie vtedajšieho hlavného mesta Číny Nanking. Žiadna romantika ani láska, len čistá brutalita vojny vedenej Japonskom. Vynikajúca mozaika rôznych ľudských príbehov z viacerých strán barikády, natočená na čierno-biely film, ktorý celému filmu dáva punc dobovosti. Odkrýva nepochopiteľnú brutalitu japonských vojakov, ktorá hraničí s davovým šialenstvom. Možno tá brutalita vyplýva z osamotenej histórie Japonska plnej bojov, stínania hláv a rituálnych samovrážd. Taká ázijská Rwanda. Rozhodne to nepozerajte s manželkou.

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Altmann

Moderátor
#569 - 16. 10. 2019, 21:18

Fidži,
je to zajímavý film dle skutečných události. Tyto čínské filmy jsou udělány věrohodně, myslím zbraně, stejnokroje atd. Když se dívám, vždy si říkám, že jsme šťastní lidé neb o válce si jen povídáme

Ladislavaliev@atlas.cz

stani

Uživatel
#570 - 16. 10. 2019, 21:25

Fidzi... 😉
-s-

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Rakousko - čistá - č. 1908

Rakousko - čistá - č. 1908

Cena: 9,- Kč

Přejít na eshop
Krásy naší vlasti - židovské památky - razítkovaná - č. 142-143

Krásy naší vlasti - židovské památky - razítkovaná - č. 142-143

Cena: 17,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1364

Rakousko - čistá - č. 1364

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Prezident ČR Václav Havel - razítkovaná - č. 168

Prezident ČR Václav Havel - razítkovaná - č. 168

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Mincovní rámečky sešívací - 100 ks - 37,5 mm

Mincovní rámečky sešívací - 100 ks - 37,5 mm

Cena: 259,- Kč

Přejít na eshop
Hurvínek, Spejbl a Mánička ve filmu 3D - pohlednice - postcrossing

Hurvínek, Spejbl a Mánička ve filmu 3D - pohlednice - postcrossing

Cena: 5,- Kč

Přejít na eshop
50. výročí založení Rady Evropy - razítkovaná - č. 214

50. výročí založení Rady Evropy - razítkovaná - č. 214

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy CONTOUR-S  Velká Británie 2005-2009, nezasklené (73 listů), papír 250gr.

Albové listy CONTOUR-S Velká Británie 2005-2009, nezasklené (73 listů), papír 250gr.

Cena: 876,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1650

Rakousko - čistá - č. 1650

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Uhersko 1871-1919 - Maďarsko (I.republika, Republika rad, Maďarské království) 1919-1944, A4, papír 160 g,

Uhersko 1871-1919 - Maďarsko (I.republika, Republika rad, Maďarské království) 1919-1944, A4, papír 160 g,

Cena: 1418,- Kč

Přejít na eshop