Moderátoři: smith

elsky

Uživatel
#931 - 3. 11. 2022, 19:10
Na západní frontě klid splněno. Je to slabota, chybí zosobnění, dal bych tomu 6/10 stejně jako 1917. Natočený je to pěkně. Vzhledem k probíhající invazi na Ukrajině jsem z toho měl dost depresivní pocit. Popravdě jsem zrovna obědval když se podriznul tou vidličkou takže jsem to vypnul a dokoukal až teď.

To mi taky vadilo. Úplně zmizelo vykreslení a dynamika postav, přibyla názorná výuka- okolností podpisu příměří v slavném železničním vagónu, předvedení způsobů tehdejšího boje atd. Herci se ve filmu buď pitvoří nebo mají obličej pokrytý silnou krustou bláta.

Divné bylo i to přenesení počátečního kolektivního nadšení studentů z roku 1915 do roku 1917. Ve čtvrtém roce války?

Fidzi

Uživatel
#932 - 4. 11. 2022, 18:28

sigur napsal/a:

Poraďte, prosím, nejaký "horror", čo by mohli pozerať aj tínedžeri...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

OtravnyKomar

Uživatel
#933 - 17. 11. 2022, 12:22

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Fidzi

Uživatel
#934 - 17. 11. 2022, 15:31
https://www.fandimefilmu.cz/galerie/31989-novy-vetrelec-nasel-predstavitelku-hlavni-role-a-miri-pred-kamery/136258

To fakt nemajú žiadne originálne nápady na zaujímavý scenár? Votrelec pre mňa skončil 3-tím pokračovaním. Alien: Resurrection je už len vykradaním originálnego nápadu.
Veľmi zaujímavý je však prequel Ridleyho Scotta Prometheus aj s pokračovaním Covenant. Ale už ho nechajte odpočívať aj s Predátorom.

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

OtravnyKomar

Uživatel
#935 - 17. 11. 2022, 16:52

Zadny odpocivani, miluju tohle universum. Vic vetrelcu... Vic predatoru... Resurrection mam rad, byl jsem na nem jako dite v kine. Vsichni to hejti ale pritom je to vyborny dil. Porad krasny klasicky scifi. Prometheus, dejme tomu, byl jsem rad ze ten ekosystem znovu oziva. Ale... Covenant, byl pro me naprosta pohroma... Scott uplne znicil zivocisnost vetrelce kdyz mu dal puvod v Davidovi a uzavral celou tu smicku Strujci-Lidi-Android-Vetrelec... Za me fylozoficka katastrova ktera se hodi spis do nejakyho socialniho dramatu ne do takovehle sci fi klasiky cimz cely znacce myslim dost uskodila...

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

___

Uživatel
#936 - 18. 11. 2022, 21:31

Včera som konečne videl Amnestie. Gregor (Gujda) je môj spolužiak a kamarát z detstva. V tom filme bol fajnový. 😈

OtravnyKomar

Uživatel
#937 - 22. 12. 2022, 12:30

Mrknul jsem na Žižku, super, nechápu ty strašný recenze. Určitě velký dílo který překračuje normy kinematografie a hranice český republiky, bohužel se mu nepodařilo vystoupit ze stínu češství. A myslím že Jakl přecenil svoje schopnosti a natočil to ve svý kariéře moc brzo, zkušenější režisér by s takovým rozpočtem natočil asi výraznější kousek. Ale každopádně super podívaná.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

OtravnyKomar

Uživatel
#938 - 22. 12. 2022, 12:31

https://netflixer.cz/serialy/20919-nejlepsi-serialy-roku-2022-podle-redakce-netflixeru/ tak který se vám letos nejvíc líbil? Za mě stranger things 4 a Sandman...

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

turtleoverhead

Uživatel
#939 - 22. 12. 2022, 12:44
https://netflixer.cz/serialy/20919-nejlepsi-serialy-roku-2022-podle-redakce-netflixeru/ tak který se vám letos nejvíc líbil? Za mě stranger things 4 a Sandman...

Neviděl jsem ani jeden 😋

OtravnyKomar

Uživatel
#940 - 22. 12. 2022, 13:24
Neviděl jsem ani jeden 😋

Nekoukas na televizi?

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

LU 150 LED - lupa

LU 150 LED - lupa

Cena: 519,- Kč

Přejít na eshop
10. výročí založení Pionýrské organizace - čistá - č. 1044-1047

10. výročí založení Pionýrské organizace - čistá - č. 1044-1047

Cena: 12,- Kč

Přejít na eshop
35. výročí založení Univerzity Komenského v Bratislavě - čistá - č. 816-817

35. výročí založení Univerzity Komenského v Bratislavě - čistá - č. 816-817

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1984

Rakousko - čistá - č. 1984

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Češi Evropě - J. Á. Komenský - razítkovaná - č. 284

Češi Evropě - J. Á. Komenský - razítkovaná - č. 284

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
NSR - aršík - čistý - block 6

NSR - aršík - čistý - block 6

Cena: 28,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové kartičky Pro Set 1992-93 - GTL - Trevor Linden - 12

Hokejové kartičky Pro Set 1992-93 - GTL - Trevor Linden - 12

Cena: 20,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1699

Rakousko - čistá - č. 1699

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
Světový rok fyziky - č. 437 - razítkovaná

Světový rok fyziky - č. 437 - razítkovaná

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
VAR PLUS 8S - náhradní listy pro alba VARIO

VAR PLUS 8S - náhradní listy pro alba VARIO

Cena: 259,- Kč

Přejít na eshop