Moderátoři: smith

taho

Uživatel
#941 - 30. 12. 2022, 21:07

Beze slov.
"Trpká úroda" - české titulky - celý film
https://www.youtube.com/watch?v=lnF2EUlsKvg

elam

Uživatel
#942 - 31. 12. 2022, 00:23
https://netflixer.cz/serialy/20919-nejlepsi-serialy-roku-2022-podle-redakce-netflixeru/ tak který se vám letos nejvíc líbil? Za mě stranger things 4 a Sandman...

V létě jsem sjel všechny řady stranger things ....a pecka....umístění děje do 80 let byl geniální nápad.

Abstinent

Uživatel
#943 - 1. 1. 2022, 17:03

Stahuju toho Žižku tak snad to bude stát za to

Fidzi

Uživatel
#944 - 1. 1. 2022, 19:03
V létě jsem sjel všechny řady stranger things ....a pecka....umístění děje do 80 let byl geniální nápad.

Videl som prvé 2 série Stranger Things, ale stále hľadám odpoveď na otázku - čo na tom ľudia vidia? V prvej sérii jednoznačne zaujímavá myšlienka, ale inak len teenagerský seriál (trocha strachu + trocha romantiky = úspech). Koniec prvej série ostal otvorený. V druhej sérii niektoré diely boli vyslovene nudná vata. Na konci druhej série sa Jedenástka vráti domov ku kamarátom a spoločne s Jimmom Hopperom zavrie bránu do Upside Down. Zazvonil zvonec a seriálu je koniec...
Teraz zisťujem, že napriek tomu natočili ešte ďalšie dve série... kde sa vracajú do roku 1985. Never more! 😎

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

Fidzi

Uživatel
#945 - 1. 1. 2022, 19:30

Chcete vidieť fakt dobrý mysteriózno-komediálny seriál šmrncnutý špetkou horroru? Tak to jednoznačne odporúčam seriál Tima Burtona - Wednesday. Wednesday Addams je neortodoxné dievča zo známej rodiny Addamsovcov, ktorú excelentne hrá Jenna Marie Ortega. Najprv rieši svoje preradenie na školu Nevermore Academy a potom záhadné úmrtia v oblasti Jericho. Počas lúštenia záhady sa naplní jej osud odhalený v proroctve a na povrch vypláva história mesta Jericho a niektorých jeho obyvateľov. Dej odsýpa ako z rýchlika, tajomstvá sa odkrývajú a záhady sa rozpletajú. Všetko okorenené čiernym humorom Wednesday. Ani sekundu som sa pri sledovaní nenudil. Tak nejak si predstavujem seriál. 😉

Processed coin catalogs 4.068 Auctions / 33.800 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum

OtravnyKomar

Uživatel
#946 - 1. 1. 2022, 19:49

Fidži, každý to má nějak, nadchlo to dozajista každého fanouška Stephana Kinga, 80kovych "B"cek a sci-fi klasik. Za mě masterpeace naproti tomu Wednesday považuju za Burtonovu nejslabší tvorbu. Takový dívčí teenagersky klišé ve stylu Buffy lovkyně upírů, stmívání atp. Dokoukal jsem to v podstatě jen proto že je to Burton. Nedávno jsem rizkoukal na netflixu podobnou sragoru už ani nevím jak se to jmenovalo, takový dívčí upírský Harry Potter, hrozná <->. A bohužel Wednesday ač jsem se na to těšil mě dost zklamala.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

OtravnyKomar

Uživatel
#947 - 1. 1. 2022, 19:49

Churaq Petr napsal/a:

Stahuju toho Žižku tak snad to bude stát za to

No, jak se ti to líbilo? Nebo budeš koukat až večer?

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

OtravnyKomar

Uživatel
#948 - 1. 1. 2022, 19:52

Fidži vyzkoušej Taboo nebo Kabinet Kuriozit Guillerma del Tora

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Abstinent

Uživatel
#949 - 1. 1. 2022, 20:37
Churaq Petr napsal/a: Stahuju toho Žižku tak snad to bude stát za to ...

Jdu na to

Abstinent

Uživatel
#950 - 1. 1. 2022, 22:58

Ale jo,ušlo to 😃

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Skládací lupa FZ 5 LED

Skládací lupa FZ 5 LED

Cena: 259,- Kč

Přejít na eshop
Den čs. poštovní známky 1980 - čistá - č. 2466

Den čs. poštovní známky 1980 - čistá - č. 2466

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 773

NSR - čistá - č. 773

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy CONTOUR-S  Slovensko 2016, nezasklené (12 listů), papír 250gr.

Albové listy CONTOUR-S Slovensko 2016, nezasklené (12 listů), papír 250gr.

Cena: 120,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1072

Rakousko - čistá - č. 1072

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1372

Rakousko - čistá - č. 1372

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
CDV 10 - návštěva papeže Jana Pavla II.

CDV 10 - návštěva papeže Jana Pavla II.

Cena: 26,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 478

NSR - čistá - č. 478

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Rokkie - Shawn Hunwick - 525

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Rokkie - Shawn Hunwick - 525

Cena: 35,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Brian Boucher - 115

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Brian Boucher - 115

Cena: 20,- Kč

Přejít na eshop