Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

pavlinka

Moderátor
#131 - 10. 6. 2012, 21:18
Tak jsem zaslechl, že Pavlínka letos na olympiádě moc nezabodovala... Že prý snad testy se jí nevydařily... Copak je na tom pravdy?

Ano Honzíku, ale je to trochu jinak.Je pravda že testy mně nesedly, jenže politicky mně upozadily ohodnocení exponátu na úroveň 10-ti letého soutěžícího. Kvůli blbému datu narození mě dali do skupiny B a až na místě se zjistilo, že patřím do C.Jenže tam už byli dva Duškovi zástupci a oba dva končí letos coby mládežníci ,tak prostě "museli" oba bodovat na něčí úkor(z jednotlivých krajů mohou být pouze dva soutěžící) A tím blbcem jsem se po bodování exponátu stala já 😉 . Všichni do jednoho mně řekli, že jako vždycky jsem měla exponát nejlepší(měla jsem taky nejlepší ten elektronický) a že si mám jít stěžovat, ale nebylo na co. Aby si odnesl Jirka Kotrnetz na odchodnou nějakou medaili , tak při zisku 6 (!) bodů za otázky ze 40-ti (!) možných, dostal za exponát 53 (!!!) aby mě předběhl na stupních vítězů o PŮL BODU ! 😃 Ono to přišlo absurdní i samotnému Jirkovi, ale přeju jim to.Anička Zoufalá byla absolutně bez konkurence a moc jsem jí to přála. Je to moc milá a chytrá holka.Když mně hned ráno řekli, že sem tam vlastně jen do počtu, tak nebylo co řešit. 🙄 Takže je potřeba taky trochu "číst mezi řádky". Snad ti nemusím tady psát, kdo v tom všem byl zainteresovaný 😃 To ty víš sám nejlíp.

Ale aby jste si nemysleli, že jsem tam byla na houby, tak jsem na olympiádu připravila mého nového kamaráda ve zbrani- Jošku Škrdlíka tady vedle z Havřic a nachystala jsem mu exponát , aby tam uspěl.No a povedlo se. Napoprvé deklasoval zbytek kategorie B a tak jsem měla velkou radost s ním 😃 No a exponát mu ohodnotili o 5 bodů líp jak mně 😃 takže to odráží to, co se tam dělo. Toť vše.
Atmosféra tam ale byla jinak vynikající a výborné jídlo.No a já mám chuť je za ten jejich kiks se mnou, poslat do prčic a můžou si to dělat sami. Vyhrála jsem třikrát, nebo čtyřikrát a to už můžu jít do mládežnického důchodu. 😉

regula_jan

Moderátor
#132 - 10. 6. 2012, 22:06

Co se tam dělo nevím. Nebyl jsem tam. Koho myslíš tím "zainteresovaným" taky nevím.
Kdo ti říkal, že máš nejlepší miniexponát jako vždycky taky nevím, ale rozhoduje o tom jury. A ta hodnotí "anonymní" miniexponáty (pro nezasvěcené - exponát má přidělené číslo a až podle čísla se zjistí, kdo ho vytvořil). Samozřejmě okoukaný styl lze přiřadit ke konkrétní osobě. Na olympiádě dost rozhoduje originalita, ale žádný miniexponát jsem letos neviděl.
Bylo mi řečeno, že jsi skončila pátá, takže jestli je to pravda, ještě tady figurují další dva, které jsi nerozebrala.
Nechci to celé shazovat ani nikoho ospravedlňovat, zvlášť když vím, že hodnocení olympiády má své vady a chápu, že tě neúspěch mrzí.
A osobně si nemyslím, že by pan Špatný dopustil nějaké handlování s umístěním .

pavlinka

Moderátor
#133 - 10. 6. 2012, 22:59

No páté místo to nebylo, ale čtvrté a exponáty se anonymně už taky nehodnotí.Neseděli jsme zvlášť, ale všichni pohromadě s jurymany a při hodnocení každý zhruba ví, od koho to je, takže se časy mění.Tak jak to popisuješ to bejvávalo.Jurymané jsou náhodně vybraní (rozuměj kdo se tam toho ujme) a chodí spolu a diskutují o tom dohromady.Krom pana Špatného- ten to odchodil sám. Určitě víš, že v jedné kategorii mohou být zástupci pouze dva z kraje a mně hned ráno řekl pan Kalabza, že jsem navíc a nejlíp tak mimo soutěž.To jsem odmítla a bylo to. Pochválila jsem všechny přede mnou a všem jsem pogratulovala. O nikom jsem nic špatného neřekla.Jen mě mrzí, že jsem do toho šla. Příští rok- pokud se toho zůčastním, tak budeme asi jen dva v kategorii. To by bylo asi jasné.

pavlinka

Moderátor
#134 - 10. 6. 2012, 23:14

No a tímto to ukončím a letošní olympiáda je pro mě minulost. Honzíka jsem se svým názorem asi dotkla, protože je odchovanec Znojma a pana Duška a jeho další odchovance jsem v příspěvku vzpoměla.Třeba se opravdu mýlím a jsem jen opravdu zhrzená neúspěchem jak píše 😃 .
Soustředím se na výstavy a bude mi to dělat radost. A dobrou noc !

regula_jan

Moderátor
#135 - 11. 6. 2012, 00:17

Dotčený se necítím 😉 Něco podobného jsem už párkrát zažil...

pavlinka

Moderátor
#136 - 11. 6. 2012, 00:29

Před chvilinkou jsme zpracovali nějaké fotky tak ať si snad někdo nemyslí že tady "válčíme" 😃 , Tak jsem strávila v doprovodu znojemského Jirky dva dny a sranda byla velká. 😃

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Dracek

Uživatel
#137 - 11. 6. 2012, 00:47

Dovolím si jako vzpomínku ze září 1990 ve Svitavách,co vím minimálně dva lidé z fotky se tu občas ukazují...(u 7 lidí znám i jména) 😉
Kde jsou ty časy... 😐 😋

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

(většina lidí na fotce je jen delegace účastníků z Prahy)

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

smith

Moderátor
#138 - 11. 6. 2012, 00:48

A ktorý si ty Dráčku, priznaj sa..... ;-)

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

pavlinka

Moderátor
#139 - 11. 6. 2012, 19:34

Jojo, dobří hipíci.To ještě byly děcka, chuť a peníze. Dnes krom chuti (na pivo) néni nic 🙄 .
Jo pánové- kdo z vás dražil něco u Feldmana. O něco bych tam měla zájem.

ikanek

Moderátor
#140 - 11. 6. 2012, 19:53
Jojo, dobří hipíci.To ještě byly děcka, chuť a peníze. Dnes krom chuti (na pivo) néni nic 🙄 . Jo pánové- kdo z vás dražil něco u Feldmana. O něco bych tam měla zájem.

Copak by se ti líbilo a co na to ministr financí? 😃

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Rakousko - čistá - č. 1179

Rakousko - čistá - č. 1179

Cena: 3,- Kč

Přejít na eshop
65. výročí VŘSR a 60. výročí vzniku SSSR - čistá - č. 2561-2562

65. výročí VŘSR a 60. výročí vzniku SSSR - čistá - č. 2561-2562

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop
PL 2914-2915 - Bratislavské historické motivy - kompletní řada PL - čistý

PL 2914-2915 - Bratislavské historické motivy - kompletní řada PL - čistý

Cena: 48,- Kč

Přejít na eshop
Sdružení pro nadaci studenta Jana Palacha - čistá - s kuponem - č. 2982

Sdružení pro nadaci studenta Jana Palacha - čistá - s kuponem - č. 2982

Cena: 29,- Kč

Přejít na eshop
Bezrámová lupa LU4

Bezrámová lupa LU4

Cena: 239,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 2052

Rakousko - čistá - č. 2052

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1007

Rakousko - čistá - č. 1007

Cena: 105,- Kč

Přejít na eshop
Sovětská zóna (SBZ) 1945-1949, A4, papír 160 g (32 listů)  - bez obalů

Sovětská zóna (SBZ) 1945-1949, A4, papír 160 g (32 listů) - bez obalů

Cena: 336,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1153

Rakousko - čistá - č. 1153

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop
XII. světový festival mládeže a studentstva Moskva 1985 - čistá - č. 2705

XII. světový festival mládeže a studentstva Moskva 1985 - čistá - č. 2705

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop