Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Pavel_III

Moderátor
#2762 - 23. 3. 2019, 14:27

Máte někdo praktické zkušenosti s exponátovými listy velikosti A3? Jsou na to lepší preservativy co se to do nich dává seshora nebo z boku?

m1234

Uživatel
#2763 - 23. 3. 2019, 22:28

Ja mam A3 na ležato a otvor je z hora,myslim že to je najlepšia varianta.

mamabc1234@gmail.com

Pavel_III

Moderátor
#2764 - 24. 3. 2019, 00:53
Ja mam A3 na ležato a otvor je z hora,myslim že to je najlepšia varianta.

Dobrá, budu věřit. Musím se pomalu připravovat. 😉

A tohleto dám to sem, protože to neumím zařadit. Argentinské známky neorazítkovány, ale, Argentinec či čert ví proč, přelepeny jakýmsi PP a zpáteční adresou (ale určitě ne odesílatele) k tomu. Přijde mi to zvláštní a nechápu to. Pro potěchu přidávám u lícovou stranu čumkarty.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

pavlinka

Moderátor
#2766 - 2. 4. 2019, 10:57

Pavle- A3 jsou listy budoucnosti vystavování. Už nějakou dobu ty špičkové exponáty takto jsou a nebude trvat dlouho a budou na tomto formátu všechny. Líp se s tím dělá a hlavně je to super na popisky.

ikanek

Moderátor
#2767 - 2. 4. 2019, 16:32
Pavle- A3 jsou listy budoucnosti vystavování. Už nějakou dobu ty špičkové exponáty takto jsou a nebude trvat dlouho a budou na tomto formátu všechny. Líp se s tím dělá a hlavně je to super na popisky.

No vidíš a mě na Praze jury řekla, že co není většího formátu, tak všechno na A4.

pavlinka

Moderátor
#2768 - 2. 4. 2019, 19:45

Jiný kraj, jiný mrav.... 😉 O A3-kách jsem se bavila s Vojtou ohledně mého exponátu už před pár lety. No nechala jsem to tak neb mládežnické exponáty jsou skoro všechny na A4. Ale kdybych šla do dospěláků (nestane se 😃 ) tak vše bouchnu na A3. Popisky jsou tak lépe čitelné a vypadá to jak otevřená kniha.

Jaromir

Moderátor
#2769 - 2. 4. 2019, 19:58
Jiný kraj, jiný mrav.... 😉 O A3-kách jsem se bavila s Vojtou ohledně mého exponátu už před pár lety. No nechala jsem to tak neb mládežnické exponáty jsou skoro všechny na A4. Ale kdybych šla do dospěláků (nestane se 😃 ) tak vše bouchnu na A3. Popisky jsou tak lépe čitelné a vypadá to jak otevřená kniha.

To je otázka.
Mně třeba připadnou přehlednější A4, jsem prostě zvyklý na formát většiny knih. Osobně bych volil kombinaci.
A3 bych dal pouze tam, kde to vyžaduje velikost vystavovaných materiálů.
Já si třeba rád v materiálech listuji a listovat v exponátu A3 moc dobře nejde.
Vyházel jsem všechna pérová alba Schaubek, protože se v tom též nedá listovat, desky se neustále zavíraly.
Ideální velikost A4 v euroobalech, kde se dá krásně listovat. Takže, já jsem spíše pro klasiku A4.
Ale záležet bude na jurymanech.

regula_jan

Moderátor
#2770 - 2. 4. 2019, 22:09

Já si dělám "digitální" albové listy a taky to dělám takto. Na A4 nedám firemní dlouhou obálku (pokud bych ji nechtěl otáčet), tak ji dám na A3. Na jednu A3 vychází tak 15 A4řek.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.