Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Serge Nubret

Uživatel
#602 - 31. 1. 2013, 21:21
Ty měsíce slovem myslíš ty v obsahu, nebo jsem ještě nějaký přehlédl v textu? "Oficielně", na to už jsem byl upozorněn. Mně to divný/nesprávně nepřišlo, možná vliv nářečí? 😎

V textu jsou také dva měsíce slovem.

Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

zakoukanyhonza

Uživatel
#604 - 1. 2. 2013, 07:54

😃

dědek

Uživatel
#605 - 1. 2. 2013, 08:05

Ať si to nechá vyrobit jako tu vlastní známku.

Maxmilian

Uživatel
#606 - 1. 2. 2013, 13:16

😁 ....ja bych to az tak dramaticky nevidel,jedinou chybou Schwarzenberga bylo,ze je rakusak a neumi vlastni hymnu....

Pavel_III

Moderátor
#607 - 1. 2. 2013, 13:47

Nuž pánové, pokusil jsem se zapracovat vaše připomínky, zrušil jsem odstavec (to bylo nutné, udělalo to v podstatě řádek), lehce upravil text, doplnil menším písmem literaturu* (velikost 9,5, vše ostatní je 12, kromě nadpisu, pochopitelně) a roztáhl stránku směrem dolů. Nahoru to nejde, to by nevypadalo esteticky (viz podzimní přednáška 😋 ) a do šířky to taky není ono a ani to ničemu moc nepomůže.

*Za Donaupost jsem už čárku doplnil, ovšem až poté co jsem udělal zkusmý tisk.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

dejvy

Moderátor
#608 - 1. 2. 2013, 14:58

Pokud roztahuješ stránku směrem dolů, dej si pozor, aby na výstavním rámu nebyl text překrytý další řadou listů. Je to poměrně častá chyba, málokdo si to uvědomí.

Pavel_III

Moderátor
#609 - 1. 2. 2013, 15:09

Je to možné, ale u té literatury (a podpisu), které by se to tady týkalo, by se to zkrátka muselo nějak přežít. To není to nejpodstatnější. Horší to je na jiných listech (myslím že tak cca na 3-5 ze 112), tam to buď budu muset nějak pořešit anebo teda nevím.

pavlinka

Moderátor
#610 - 1. 2. 2013, 18:41

Nepřežijí to ale ty body za úpravu. 😉 Co ti pomůžou body třeba za vzácnost materiálu (a můžeš tam mět rarity jak prase), když ti sundají body za tyto "přesahující" listy. Dolní okraj jsem ti už psala- 3,2 cm. A věř tomu, že si toho opravdu všimnou. Nedivila bych se, kdyby ti to jurymanoval někdo ze zdejšího fora 😃 (a možná to tak i bude)

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.