Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

raje

Uživatel
#651 - 6. 2. 2013, 19:42

GooCh bez problému, smiřte se s tím, že občas může dojít k problému na straně serveru, pak je jedno zdali máte IE, Operu, FF, či cokoliv jiného.

elle

Uživatel
#652 - 6. 2. 2013, 19:44
tak já ten google používám cca rok...a super...právě,že byl rychlejší než IE ..až do ted.... ted dám sběratel.com--v poho,kliknu na diskuze--v poho.....kde to žije--- a vidím jen po stranách reklamy z infofile a musím sjet dolů a až pak vidím témata

Obcasny/ojedinely chvilkovy vypadky jsou bezny na mnoha webech nebo diskuznich forech..
Jak uz bylo receno, za to nemusi nest vinu prohlizec, ale napr. poskytovatel tohoto webhostingu nebo poskytovatel vaseho i-net. pripojeni.. ale treba i spywarem zablesenej nebo neudrzovanej pocitac.

zakoukanyhonza napsal/a:

nemá ještě někdo problem s prohlížečem? jsem tu přes google a poslední 3 dny se mi diskuze zobrazuje špatně....mám tu bílou stránku a až po 3 přejetím po kolečku na myši se mi začne zobrazovat diskuze.....přitom až do uvodní stránky vše v poho...

Pokud se ti stranka nezobrazuje korektne, tak neni chyba v prohlizeci G-CH, ale jinde.. protoze (opakuji) mne tu G-CH beha jako hodinky (vcetne posl. trech dnu).

Zkus restartovat prohlizec nebo celej pocitac (pokud ho nevypinas) nebo zkus vymazat soubory Cookies apod..

elle34 (zavináč) upcmail.cz

elle

Uživatel
#653 - 6. 2. 2013, 19:54

teoreticky ale muzes mit prohlizec treba i nejak blbe-nekorektne nastavenej, pokud se nekdo hrabal v jeho nastaveni :-)

elle34 (zavináč) upcmail.cz

tenzor

Moderátor
#654 - 6. 2. 2013, 20:36

Včera jsem zaznamenal krátký (několik vteřin) výpadek na straně forpsi. Jinak zpomalení načítání stránky samozřejmě může být způsobeno prohlížečem, zvláště na slabším compu s menší RAM - web browsery jsou dnes (možná s lehkou vyjímkou Safari na OS X) velcí žrouti systémových prostředků...
Nicméně uvedené nekorektní zobrazení (reklamy a fórum až pod nimi) jsem naposledy viděl na smartphonu s Win Mobile před 2 roky, pod Androidem (nebo na compu s Win nebo OS X pod libovolným prohlížečem) to vždy bylo v pořádku.

zakoukanyhonza

Uživatel
#655 - 6. 2. 2013, 20:47
teoreticky ale muzes mit prohlizec treba i nejak blbe-nekorektne nastavenej, pokud se nekdo hrabal v jeho nastaveni :-)

ani nevím jak....tím pádem ani nevím jak opravit 😞

SakoMDKcz

Uživatel
#656 - 6. 2. 2013, 21:06

Zjistit zda je prohlížeč aktualizován, zálohovat záložky a přeinstalovat prohlížeč, spustit defragmetaci systémového disku, přeinstalovat OS, dokoupit nový HW, zakoupit celý nový počítač 😁

P.

elle

Uživatel
#657 - 6. 2. 2013, 21:41
ani nevím jak....tím pádem ani nevím jak opravit 😞

Zkus nejdriv podle tohodle navodu vymazat soubory cookie: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=cs&answer=95647

Otevri si tuhle stranku - klikni na "mazani souboru cookie" - a rid se body 1 az po kliknuti na tlacitko "Odstranit vše".

elle34 (zavináč) upcmail.cz

elle

Uživatel
#658 - 6. 2. 2013, 21:48

Kdyby to nepomohlo, tak: V pravym hornim rohu prohlizece klikni na ty tri carky nad sebou - dale klikni na "o aplikaci google chrome" - a podivej se jestli je tam zelene odfajfkovano "Google Chrome je aktuální". Pokud ne, stahni si aktualizace.

elle34 (zavináč) upcmail.cz

elle

Uživatel
#659 - 6. 2. 2013, 21:55

Kdyby to nepomohlo, tak:
1) Odtud si stahni novy Google Chrome:
https://www.google.com/intl/cs/chrome/browser/?hl=cs&brand=CHMA&utm_campaign=cs&utm_source=cs-ha-emea-cs-bk&utm_medium=ha
2) Svuj stavajici Google Chrome odinstaluj (snad vis jak)
3) Nainstaluj ten nove stazeny..

elle34 (zavináč) upcmail.cz

elle

Uživatel
#660 - 6. 2. 2013, 21:57

Ten pocitac jsi nejdriv ze vseho restartovat zkousel?? (vypnout a zapnout PC + pak se sem zkusit znovu pripojit)

elle34 (zavináč) upcmail.cz

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.