Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

zakoukanyhonza

Uživatel
#681 - 7. 2. 2013, 13:08
Používat Mozilla Firefox nebo i novější počítač. Více se poradit nedá.

počítač ještě nemá ani rok 🙂

zakoukanyhonza

Uživatel
#682 - 7. 2. 2013, 13:09

turtleoverhead napsal/a:

Pochopitelně tato rada neplatí když máš za manželku gorilu 😃 😉

😃

elle

Uživatel
#683 - 9. 2. 2013, 09:55

zakoukanyhonza napsal/a:

zkusil jsem tedy vše krom přeinstalace,defragmentace disku probíhá každou středu a jako antivir mám avast a bohužel nic se nezměnilo

Preinstalaci G-CHrome jsem ti psal hned jako bod 3. Proc jsi ji neproved?? Je to otazka par minut..
To ostatni (jako defragmentace apod.) jsem psal spis jen jako navod na doporucenou preventivni udrzbu..

elle34 (zavináč) upcmail.cz

zakoukanyhonza

Uživatel
#684 - 9. 2. 2013, 12:12
Kdyby to nepomohlo, tak: 1) Odtud si stahni novy Google Chrome: https://www.google.com/intl/cs/chrome/browser/?hl=cs&brand=CHMA&utm_campaign=cs&utm_source=cs-ha-emea-cs-bk&utm_medium=ha 2) Svuj stavajici Google Chrome odinstaluj (snad vis jak) 3) Nainstaluj ten nove stazeny..

😃 nevím jak 😃

kefidlo

Uživatel
#685 - 9. 2. 2013, 13:48

pokud mate např win 8 , tak máte v nastavení/ obecné/ obnovení systému (částečné obnovení systemu)
..to nastaví registry a vše na základní nastavení výrobcem (mrkvosoftem)
..pak nebude problem znovu vse nainstalovat

vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)

babygulka

Moderátor
#686 - 9. 2. 2013, 14:34

mam W7 legalny nie ciernu kopiu uz tri roky, antivir Avast tiez tri roky, pc mi slape jak hodinky, preinstalovaval som ho iba 2x, a na cistenie a spravcu PC pouzivam program advanced system care...

zakoukanyhonza

Uživatel
#687 - 9. 2. 2013, 14:37

no dejme tomu....že ho legálně nemám 😃 a při tom obnovení systému by se mi smazaly i jiné programy ne?

elle

Uživatel
#688 - 9. 2. 2013, 16:18
Já jsem četl a od hodně lidí slyšel, že všechny CC cleanery a podobný věci jsou stejně pro kočku a navíc se přesně může stát co psal blazek007. Jedině ten defrag pomáhá. Avast taky nemám rád není to uplně fajne nástroj. Doporučuji odinstalovat a nanstalovat Microsoft Security Essentials http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows/security-essentials-download který nebrzdí počítač a funguje naprosto spolehlivě. Ubuntu OS je samo super, ale podle toho jak si na tom asi by ses chvilku trápil 😉 P.

blazek007 napsal/a:

Ten CCleaner bych si do počítače už nedával. Při čištění registru a neplatných koncovek mě tak zkurvil Office - Word i Excel - že jsem jej musel znovu nainstalovat. Mimochodem - v IE mě stránky šlapou jako hodinky.

To je stejna logika jako rict "Ja Skodovky (auta) nedoporucuju, protoze jsem s jednou kdysi boural" anebo "..protoze mi s ni kdysi prejeli babicku".
Ja CCleaner (obcasne) pouzivam uz leta a nikdy jsem s nim zadnej problem nemel.. zadnej Word nebo Excel (ani nic jinyho) mi nikdy "nezkurvil". Ostatne ani nikomu jinymu co znam..
Takze problem bude (temer jako vzdy) spise "mezi zidli a pocitacem" nezli v samotnem programku :-)
Každej podobnej "Cistic" provede jenom to co mu umoznite v nastaveni. CC je jednoduchej programek urcenej hlavne pro laiky. Pokud CC pouzivate tak jak ho stahnete a nainstalujete (je uz naprosto bezpecne nastaven a dalsi nastaveni nepotrebuje), tak zadny problem nastat nemuze. Pokud se ovsem nekdo rypa v nastaveni a nastavuje neco, cemu nerozumi, tak muze zmrvit cokoli :-)
(ja osobne pouzivam spis WinXManager, kterej ma tisice jinejch funkci a nastaveni = pro laiky naprosto nevhodnej).

Kde jste podobny nesmysly cetl?:-)
Vsemoznejch podobnejch antispy nebo clean programku (vetsinou placenejch) jsou na siti stovky a nektery jsou opravdu k nicemu anebo i nebezpecny (sami muzou obsahovat ruzny spyware nebo si muzou vymyslet - nachazet neco, co v PC neni), coz ale rozhodne neplati pro vsechny.

CCleaner je naopak jeden z FREE programku, ktery jsou zcela bezpecny a pro laiky asi nejlepsi.
Cisteni PC od ruznejch docasnejch souboru - cookies, historie, cache, cisteni registru atd atd je zcela odlisny od Defragmentace disku.

CCleaner uz leta doporucujou napriklad na viry.cz - na webu kde delaji moderatory vyvojari antivirovejch programu jako nod32 nebo AVG.

http://forum.viry.cz/viewforum.php?f=45

elle34 (zavináč) upcmail.cz

kefidlo

Uživatel
#689 - 9. 2. 2013, 16:51
no dejme tomu....že ho legálně nemám 😃 a při tom obnovení systému by se mi smazaly i jiné programy ne?

jj ale pak je mrkvous kristalove cisty a funkcni... ty nacorovany programky si nacorujete znova no .. .)

vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)

PavelR

Uživatel
#690 - 9. 2. 2013, 18:01

Podle mě by stačila přeinstalace prohlížeče. Odinstalovat a nainstalovat znova. Jít na to s obnovou systému mi přijde jako s kanónem na vrabce. Začal bych prostě jednodušším a méně časově náročným řešením.

No a nebo zkusit (třeba jen na chvíli, na ověření, že problém je v Chrome) jiný prohlížeč (třeba Firefox, Internet Explorer, Operu). Pokud by to dělalo i tam, tak teprve pak by bylo třeba pátrat dál.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.