Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Pavel_III

Moderátor
#701 - 12. 2. 2013, 16:29

NEbo na přenos z parlamentu. Tam je jedno zvíře vedle druhého! 😃

braun viktor

Uživatel
#702 - 12. 2. 2013, 16:44

Už tam máte jedno zvíře na té kameře

tenzor

Moderátor
#703 - 12. 2. 2013, 17:17

Pavel III: Jeleny moc často nevidím (aspoň ne v katastru nebo okolí Brna), ale že bych na odpolední procházce nezahlédl ani jednoho srnce, to se nestává často. Pravda, snažím se chodit tam, kde není moc lidi.
S tou Líšní je to ale pravda, když jsem tam bydlel, tak do lesa to sice byly 2 minuty ale moc zvířat tam nebylo.. než člověk došel až na Zadní Hády.

elle: nachlazení je většinou důsledkem špatné imunity a ta je mj. důsledkem dlouhodobého válení se doma / vysedávání v práci a sledování webkamer 😉 A na sbírku se člověk může dívat i večer 🙂

Pavel_III

Moderátor
#704 - 12. 2. 2013, 17:32

Srnce jo, srnci se potkat u nás dají celkem často, pokud není zrovna velký "provoz" (a když tak člověk jde, je naprostý klid, a najednou se v křoví něco velkého zvedne a zdrhne, skoro by zdrhal taky! 🙂). A pokud nic, tak určitě aspoň někde dovádí veverky nebo jsou na rybníku přinejmenším kachny. 😃

elle

Uživatel
#705 - 12. 2. 2013, 17:53

u nas na chalupe (Brdsky lesy) se premnozili divocaci.. chodej normalne rano a k veceru po silnici.. minulej rok nam rozpletli plot/pletivo a rozryli nam cast zahrady.
srnky jsou v lese videt casto, jelena jsem v lese myslim taky uz delsi dobu nevidel.
veverky jsou bezny.. zajici a divoky kralici z lesa temer vymizeli.
:_)

elle34 (zavináč) upcmail.cz

SakoMDKcz

Uživatel
#706 - 12. 2. 2013, 18:39

Ted tam přišlo stádo prasat 😆 a co mě celkem dostalo, že najednou v pravé zadní časti projíždělo auto ??? Sem si řikal čeho se lekli 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

P.

zakoukanyhonza

Uživatel
#707 - 12. 2. 2013, 18:53

to by byl gulášek 🙂

Lacewings

Uživatel
#708 - 13. 2. 2013, 19:07
to by byl gulášek 🙂

-velice dobře nastavená vlnová frekvence mozku 😁

zakoukanyhonza

Uživatel
#709 - 13. 2. 2013, 19:21

jj časy kdy jsem myslel jen na dupa*ku jsou pryč 😃

dědek

Uživatel
#710 - 15. 2. 2013, 09:43
Psala pošta (Česká pošta, s.p.), že 15. listopadu "dojde" z technických důvodů, u opakovaného tisku výplatní známky Lidová architektura "A", ke změně v barevnosti. A následné dotisky budou v této nové úpravě. Jaká ta nová barevnost bude se neuvádí. Co si má člověk představit pod pojmem "technické důvody"? A dojde, nebo už věcně došlo?

Můžeš mi prosím tě poslat obsah toho dopisu? Kupodivu se o tom nikde nepíše, jenom v lednovém čísle časopisu Filatelie. Přitom by to mohl leckdo považovat za padělky.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.