Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

gorila

Uživatel
#741 - 20. 2. 2013, 08:25

Recyklace číselné řady? To by ČP mohla zavést ještě v účetnictví.

  • soudruh analytik udělal někde chybu
  • soudruh programátor udělal někde chybu
  • oba dva udělali chybu a jaksi zapomněli, že při recyklaci ČŘ a jejich vyhledávání musí taky respektovat i rok vzniku kódu ČŘ
  • a to vůbec nehodnotím bezpečnost

Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.

Serge Nubret

Uživatel
#742 - 20. 2. 2013, 08:59

Taky se mi to stalo. Informace o tvé zásilce ti podají po zavolání na to číslo, které je zdarma. Paní na telefonu to vysvětlila tím, že informace na webu se nezobrazují kvůli tomu, že číslo zásilky bylo použito dvakrát, čili opravdu recyklace čísel, akorát moc dobře nevychytaná.

Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

xxJERRYxx

Uživatel
#743 - 20. 2. 2013, 09:02

Právě nám vzniká nová filatelistická specializace - sbírání obálek nebo apostů od zásilek se stejným podacím číslem 😃

SakoMDKcz

Uživatel
#744 - 20. 2. 2013, 10:26

Tak jsem se asi po 30 vytočení dovolal na infolinku ČP a po nahlášení čísla mi bylo sděleno, že zásilka už je ve správné cílové destinaci 😎. Tak se ptám jak je to možné, že se mi stalo výše popsané a na to mi bylo odpovězeno, že maj teď nejaké problémy s těmahle eR eRkama 😁 . No hlavně že to došlo ....

P.

zakoukanyhonza

Uživatel
#746 - 20. 2. 2013, 22:16

něco vtipného na večer 🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Axxxxis

Uživatel
#747 - 22. 2. 2013, 11:20

...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

jeden z mých koníčků filatelie a známky :)

Axxxxis

Uživatel
#748 - 22. 2. 2013, 11:21

🙂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

jeden z mých koníčků filatelie a známky :)

zakoukanyhonza

Uživatel
#749 - 22. 2. 2013, 11:34

taky přidám jedno moudro 🙂

Alkohol dokáže odstranit stres, podprsenky, kalhotky a kupu dalších problémů....

zakoukanyhonza

Uživatel
#750 - 23. 2. 2013, 22:34

Borec si koupí nového Harley a dostane k němu jako bonus i vazelínu, aby si v případě mokra natřel chrom. Chrom mu pak prý déle vydrží.“Paráda,“ řekl si onen borec a vyrazil na tom pěkném novém Harleyovi ke své dívce představit se rodičům. Přišel tam, dali mu výtečný oběd, všechno dobře probíhá, rodičům se nadějný zeť líbí. Po dezertu mu jeho holka říká: „Víš, u nás máme takový zvyk hrát po velkém obědě hru, kdo první promluví, ten musí umýt všechno nádobí. No tak se borec zatne a je ticho. Uběhne 5 minut, 10 minut, po čtvrt hodině už se nudí, tak začne před rodičema dívku líbat. Nic, ticho. Tak ji hodí na stůl a pořádně ji vojede. Nic, ticho. Tak popadne i tchýni a taky ji pořádně vojede. Zase nic, stále ticho. Tak jde znuděný k oknu, koukne se ven a vidí, že bude pršet. Tak ho napadne, že by si mohl natřít tu motorku. Jde tedy k židli, vytáhne z bundy vazelínu a v tom sa ozve otec: „Dobře, dobře, já to umyju!“

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.