Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

regula_jan

Moderátor
#761 - 27. 2. 2013, 09:12

Asi začnu pálit všechy rakouské známky a razítka co mám. Mrkněte na video, čas cca 2:25 a co se dělo po tom. A to nebyl jediný zápich rozhodčích celého večera. Ještě že sou tam čtyři, samozřejmě všichni z Rakouska ...

Yrjo

Uživatel
#762 - 27. 2. 2013, 14:23
Asi začnu pálit všechy rakouské známky a razítka co mám. Mrkněte na video, čas cca 2:25 a co se dělo po tom. A to nebyl jediný zápich rozhodčích celého večera. Ještě že sou tam čtyři, samozřejmě všichni z Rakouska ...

S hokejem na mě teď nechoď, neb na celé Jižní moravě je to na levačku... V Brně už zas zachraňujem Extraligu 😞

regula_jan

Moderátor
#763 - 27. 2. 2013, 15:24
S hokejem na mě teď nechoď, neb na celé Jižní moravě je to na levačku... V Brně už zas zachraňujem Extraligu 😞

To nás ve Znojmě strašně štve 😎 Kdyby nebyla na zimáku střecha, mohli jsme včera vidět jak padá kometa.

SakoMDKcz

Uživatel
#764 - 27. 2. 2013, 22:02

Pro milovníky Pulp Fiction 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=kXxqV3sDbUs

P.

zakoukanyhonza

Uživatel
#765 - 27. 2. 2013, 22:08
Pro milovníky Pulp Fiction 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=kXxqV3sDbUs

originál je super 🙂 sic jsem ho pochopil až na podruhé 😃

SakoMDKcz

Uživatel
#766 - 27. 2. 2013, 22:19

😉

P.

Pavel_III

Moderátor
#767 - 28. 2. 2013, 00:50
Taky se mi to stalo. Informace o tvé zásilce ti podají po zavolání na to číslo, které je zdarma. Paní na telefonu to vysvětlila tím, že informace na webu se nezobrazují kvůli tomu, že číslo zásilky bylo použito dvakrát, čili opravdu recyklace čísel, akorát moc dobře nevychytaná.

Možná su paranoidní, ale mně se "Úplná data o zásilce nejsou na www k dispozici, volejte naši infolinku - tel. 800 177 889." objevuje u dvou R-zásilek v tuzemsku frankovaných vlastními známkami a ta třetí zatím jen vyrazila z podací pošty. Posílal jsem 3 dopisy (další dva frankované automatovýma) a jeden z nich už je dodaný (Čechy) a druhý překročil hranice. Uvidíme co dál a asi tam koncem týdne zavolám taky, jestli se to nepohne.

Yrjo

Uživatel
#768 - 28. 2. 2013, 09:40
To nás ve Znojmě strašně štve 😎 Kdyby nebyla na zimáku střecha, mohli jsme včera vidět jak padá kometa.

Tu rivalitu popravde moc nechapu. Je mi jasne, ze Kometa tehdy koupila ligu od Znojma, ale myslim, ze vetsina fanousku by byla stokrat radeji za zisk extraligy treba o par let pozdeji, ale sportovni cestou. A my v Brne Orlum porad prejem, zvlast kdyz se odhodlali jit do kvalitni EBEL ligy. Navic v Brne nemame jen Kometu, ale treba i Techniku. Tak asi tak 😉

xxJERRYxx

Uživatel
#769 - 28. 2. 2013, 09:56

HC Pardubicééééé 😃

regula_jan

Moderátor
#770 - 28. 2. 2013, 10:34

JERRY, nechtěl by jsi si změnit ikonku? Nepřijde mi to ani moc vtipný, spíš urážlivý s ohledem na zaměření fóra...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.