Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

Lacewings

Uživatel
#801 - 3. 3. 2013, 22:25

Vypadá to,že je to od larev brouků z prního instaru.

babygulka

Moderátor
#802 - 6. 3. 2013, 19:27

neviem si rady: predal som na aukre zopar veci, chlapik mi poslal peniaze na PayU, zasielku som mu poslal, pozeral som na svoj aukro ucet tak na PayU su, ale potrebujem ich previest z CR na svoj bankovy ucet, vie mi niekto s tym pomoct?

smith

Moderátor
#803 - 6. 3. 2013, 20:42
neviem si rady: predal som na aukre zopar veci, chlapik mi poslal peniaze na PayU, zasielku som mu poslal, pozeral som na svoj aukro ucet tak na PayU su, ale potrebujem ich previest z CR na svoj bankovy ucet, vie mi niekto s tym pomoct?

Musíš zvoliť výber peňazí z PayU, kde by si mal mať zadefinovaný účet kam ti to majú poslať. Len neviem, či je možné priamo na slovenský účet dať si to poslať.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

babygulka

Moderátor
#804 - 7. 3. 2013, 18:58

dakujem Smith ale som z toho jelen...

regula_jan

Moderátor
#805 - 7. 3. 2013, 19:41

Nechtěl jsem se do toho vkládat, protože to funguje jak popsal smith, ale taky si nejsem jistý co s tím převodem do slovenské banky...

babygulka

Moderátor
#806 - 7. 3. 2013, 19:51

tak by to slo cez Iban, ale zas ten poplatok, ono ma ten kupujuci s prepacenim na-ral, kedze som mu jasne pisal, nech mi peniaze posle v dop. liste a nie na ziadny paypal... je to podla mna dost komplikovane... na acku mi pise, ze mam vlozit ID platby ale zial to tam nevidim, tak som mu napisal, som zvedavy ci mi odpovie, najhorsie je to, ze som mu pisal 3x a odpoved ziadna...

Serge Nubret

Uživatel
#807 - 7. 3. 2013, 20:20

Na Aukru je poradna, kde se nedávno někdo ptal na totéž, tak sem kopíruji odpověď administrátora, ovšem nijak neručím za její správnost:
"aktuálně není účtován žádný poplatek za převod na zahraniční účet, avšak jsou zde dvě omezení:

Mezinárodní platby jsou možné:

  • pouze pro banky, které přijímají převody v Kč;
  • pouze poslední den v měsíci."

Dal bych přímý odkaz, ale nejde to, neboť v adrese je stále napsané to samé. Kdyžtak najeď do poradny a do vyhledávače si dej PayU Slovensko.

Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

dědek

Uživatel
#808 - 7. 3. 2013, 23:19

Poplatek Aukru sice není, ale banky si z takové platby většinou vezmou několik set korun. Nejjednodušší by bylo ty peníze na Aukru zase utratit.

babygulka

Moderátor
#809 - 8. 3. 2013, 14:08

uz je to v poriadku, 5.3. mi nabehli na ucet... dneska som si to prezistil a prisiel mi z banky aj vypis :-)

zakoukanyhonza

Uživatel
#810 - 10. 3. 2013, 17:59

aspon trochu tam nádech filatelie je 😃

Holčička jde s tatínkem po parku a uvidí dva psy, jak se páří.
"Tati, co to tam dělají ti dva pejsci?"
Otec se na chvíli zamyslí a pak řekne: "Ta fenka nechce jít domů. A ten pejsek ji přesvědčuje, aby přece jen šla."
"Aha, to je jako s maminkou, viď, kdyby se nedržela umyvadla, tak by ji strejda pošťák určitě odnesl až na poštu!"

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.