Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

zakoukanyhonza

Uživatel
#841 - 14. 3. 2013, 08:27

😃
Slováci vyrobí svojí první atomovou bombu a chtějí jí vyzkoušet. Rozhodnou se, že jí shodí na USA. Tak se určitě dozvědí, či byla v pořádku anebo ne. Vystřelí ji, čekají den dva a nic. Tak rychle smontují druhou s cílem Washington. Opět se nic neděje. Zoufalí, že se jim zřejmě nepodařila, tak pošlou třetí a opět na USA. Uběhnou tři dny a pořád se nic neděje. A tak prezident Gasparovic zavolá Bushovi a ptá se ho: "Co je George, proč neodpovídáte?" "Fuck you Ivan! Jen počkej až vás najdeme na mapě!"

PeetBull

Uživatel
#842 - 15. 3. 2013, 09:28

Tak jsem naskenoval jedno album....

www.pemales.eu/znamky.pdf

smith

Moderátor
#843 - 15. 3. 2013, 11:11
Tak jsem naskenoval jedno album.... www.pemales.eu/znamky.pdf

Ad 1: K odhadcovi s týmto ísť je úplne zbytočné. 90% je balíčkový materiál zo 70-80tých rokov, v cenovej relácii pár halierov, výnimočne korún.

Ad 2: Na oceňovanie je tu samostatné vlákno a nie kecárna. Kecárna je skôr na nezáväznú debatu o všetkom možnom.

Ad 3: Keď scanuješ nedávaj to do pdf formátu prosím ťa, lebo to načítava strašne dlhu.

http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.

xxJERRYxx

Uživatel
#844 - 15. 3. 2013, 12:09

smith: Za sebe bych poznamenal, že mi naopak PDF formát skenů vyhovuje. Kliknu na uvedený odkaz a PDF se mi otevře přímo v prohlížeči. Načítání tohohle konkrétního trvalo cca 15 sekund. A pro přehlédnutí známek je i kvalita více než dostačující.

S body 1 a 2 pak samozřejmě souhlasím 🙂

SakoMDKcz

Uživatel
#845 - 15. 3. 2013, 12:38

2 Jerry:
njn mě to taky vyhovuje ale kdyz by měl někdo pomalý připojení tak si hodí mašli 😉

2 smith:
také souhlasím z bodem 1 a 2.

2 PeetBull:
měl bych o nějaké kusy zájem pokud chcete napiště

P.

P.

xxJERRYxx

Uživatel
#846 - 15. 3. 2013, 14:02

SakoMDKcz: Tak to už pak vidím, jak sem někdo dá malé fotky s rozlišením pro web a někdo z nás ho zase zjebe, že tam je prd vidět 😃 Pokud má být na fotce něco vidět, pak prostě bude větší, a je jedno, jestli bude v PDF nebo JPG 🙂 A snad už i na Slovensku jsou rychlejší připojení než 64kbit dial-up, ne? 😉

SakoMDKcz

Uživatel
#847 - 15. 3. 2013, 14:26

No já mam 8mb fifinku a chodí to kráseně 🙂. Tak samozřejmě čím větší soubor/obrázek tím kvalitněší informace lze získat o té či oné známce/minci. 😉

P.

P.

Lacewings

Uživatel
#848 - 15. 3. 2013, 16:04

To se máte.Já jsem napojenej na stařičkou Nokii 6230i s rychlostí šnek.Na větší soubory můžu kliknout pokud mám FUP.Zatím mi to stačí,ale taky bych bral něco rychlejšího.Mame tu blbej signál a když nalítávaj Kasy na letiště ,tak je po signálu.Maj tu naistalovat nějaký zesilovač a pak mi prej daj tu krabičku ,jen neví kdy. 😞

SakoMDKcz

Uživatel
#849 - 15. 3. 2013, 16:44

Takže mate tu Nokii připojenou na PC nebo něco hledáte nak tak malém displeji? 😲 tééééééda vy máte nervy. Chápu pokud nemáte jinou možnost ale tohle je teda peklo 😕 . No a u letiště teda taky nic moc co se týče bezdrátových techologií ale zase máte hezký výhlet na letadla ne? 🙂.

P.

Lacewings

Uživatel
#850 - 15. 3. 2013, 17:17

Na PC,na telefonu občas ,to když čekám na bábu než nakoupí atd.Nebydlím u letiště ,to je daleko,ale tady maj ten nalítávací koridor na přistání a naváděcí radary .Paradox je ,že blbých 200m ke vsi, tam jim to fachá normálně.Slíbil jsem jim,že zaříznu podsvinče pokud mi to daj na jaře dokupy,motivaci maj.
Já jsem na počítače další analfabet na tomto servru 😃 držím se hned v závěsu za Honzou.Mám počítač tepve druhý rok .

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.