Moderátoři: Jaromir, pavlinka, smith, ikanek

turtleoverhead

Uživatel
#961 - 13. 4. 2013, 01:08

Chuck Norris ale opravdu byl na vojně v Korei v roce 1958 😃

Maxmilian

Uživatel
#962 - 13. 4. 2013, 03:50

Alain Delon jakbysmet...

babygulka

Moderátor
#963 - 13. 4. 2013, 09:59
A já ji koupil za 1300,- CZK!!

tak mna so zlavou v mojom knihkupectve stala 18,-e, kedze tam aktivne kupujem, este mi chyba Ferak a ti druzi a o letcoch vo Francuzsku, 2. vydanie, u nas sa zial objednat neda... 😐

zoubkovanej

Uživatel
#964 - 14. 4. 2013, 22:09
tak mna so zlavou v mojom knihkupectve stala 18,-e, kedze tam aktivne kupujem, este mi chyba Ferak a ti druzi a o letcoch vo Francuzsku, 2. vydanie, u nas sa zial objednat neda... 😐

A Na nebi sladké Francie nebo Na nebi hrdého Albionu máš?

Yrjo

Uživatel
#965 - 15. 4. 2013, 08:57

Panove, turo literaturu nakupujte primo u vydavetele (Svet Kridel, pan Moucha). Ja osobne nakupuji na Aviaticke pouti (kazdy rok zacatek cervna v Pardubicich), kde miva stanek a znacne slevy (Fajtl byl tusim za 500 CZK) . Feraka mam, Francii taky (nove prepracovane vydani), Z Albionu mi chybi dily 1 az 3. 2 a 3 hodlam koupit letos, jednicka ma v brzke dobe vyjit prepracovana. Stejne tak ma vyjit Vychodni fronta. Fajtla jsem nekupoval, jelikoz cekam na vychodni frontu, ktera by to mela v podstate pokryvat a pokud ne, tak Fajtla dokoupim. Z letecke literatury tohoto obdobi vrele doporucuji jeste publikace Miroslava Snajdra. Pokud by vas zajimalo z techto knizek neco konkretniho a nechcete je kupovat, klidne se ozvete, letectvi v dobe WWII je tak trochu moje oblast zajmu 🙂

babygulka

Moderátor
#966 - 15. 4. 2013, 11:42
A Na nebi sladké Francie nebo Na nebi hrdého Albionu máš?

na nebi sladne francie 2. prepracovane vydanie nemam, u nas sa zial neda zohnat, a Albion ten neriesim, Feraka mam objednaneho a teraz maju vyjst dve nove knizky od Rajlicha tak si ich uz objednam kym budu este k mani....

zoubkovanej

Uživatel
#968 - 15. 4. 2013, 14:13

Moje první letecká kniha byla Sundejte Harmanna! a od té doby mne to téma docela chytlo. Nyní zpracovávám článek o letci se jménem Leslie Clisby. Byl to první australské letecké eso.

Lacewings

Uživatel
#969 - 15. 4. 2013, 18:15

V sekci antikvariát nabízím LOVEC
S.M.Kramarenko
Vzpomínky letce stíhacího esa v KOREJI
funglovka
Určitě bych našel i další,jen ted tak trochu nestíhám.
Pokud má někdo zájem,pošlu zdarma.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.