Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith

jano7B9

Uživatel
#61 - 1. 8. 2010, 01:08

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Koiko Tomio

Uživatel
#62 - 1. 8. 2010, 01:34

přesně jak píšeš, i podle tioho odkazu jsem si to ověříl - a nic. vlastně jsi jakoby opsal můj popis v příspěvku č. 28
ale ještě to zkusím...

khhhh

Uživatel
#63 - 17. 11. 2010, 15:07

Taková maličkost - po kliknutí na kolečko v Kde to žije to vyhodí Ooops, stránka nebyla nalezena

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

z_moravec

Uživatel
#64 - 17. 11. 2010, 15:58

Opraveno

U_K

Uživatel
#65 - 16. 2. 2011, 17:58

Zdravím, když se snaží přejít na první mnou nepřečtený příspěvek kliknutím na modro-bílou šipku, fórum hodí chybu "Ooops, stránka nebyla nalezena". Šlo by s tím něco udělat? Díky.

z_moravec

Uživatel
#66 - 17. 2. 2011, 07:57

Už by to mělo být v pořádku.

pavelgregor

Moderátor
#67 - 21. 4. 2011, 19:29

Nedalo by se nějak uživatelsky vrátit označení nepřečtených příspěvků?

Mám na mysli, že pokud si otevřu fórum, tak vidím všechny příspěvky, které jsem ještě nečetl označeny žlutě ( supr věc ), ale pokud mi spadne prohlížeč, nebo ho omylem zavřu a znova otevřu, jsou tyto příspěvky označeny modře ( jako přečtené ), i když jsem je ještě nečetl. Takže pak musím pracně koukat, na datum a čas posledního příspěvku, a tak dost často něco přehlídnu. Problém je, že se odznačí i tehdy, když nechám stránku otevřenou a delší dobu v ní nic nedělám ( např. hledám minci v databázi, nebo knížkách ).

Nedalo by se napřiklad po kliknutí na nějaký odkaz zadat datum ( hodina by už byl asi zbytečný přepych )a po potvrzení by se všechny příspěvky od toho data znova označily žlutě, jako nepřečtené? Ono je pořád radši lepší přečíst příspěvek dvakrát, než o něm ani nevědět.

z_moravec

Uživatel
#68 - 21. 4. 2011, 21:57
Nedalo by se nějak uživatelsky vrátit označení nepřečtených příspěvků? Mám na mysli, že pokud si otevřu fórum, tak vidím všechny příspěvky, které jsem ještě nečetl označeny žlutě ( supr věc ), ale pokud mi spadne prohlížeč, nebo ho omylem zavřu a znova otevřu, jsou tyto příspěvky označeny modře ( jako přečtené ), i když jsem je ještě nečetl. Takže pak musím pracně koukat, na datum a čas posledního příspěvku, a tak dost často něco přehlídnu. Problém je, že se odznačí i tehdy, když nechám stránku otevřenou a delší dobu v ní nic nedělám ( např. hledám minci v databázi, nebo knížkách ). Nedalo by se napřiklad po kliknutí na nějaký odkaz zadat datum ( hodina by už byl asi zbytečný přepych )a po potvrzení by se všechny příspěvky od toho data znova označily žlutě, jako nepřečtené? Ono je pořád radši lepší přečíst příspěvek dvakrát, než o něm ani nevědět.

Toto by snad šlo realizovat. Pokusím se na to někdy podívat.

Koniáš

Moderátor
#69 - 21. 4. 2011, 22:03

Prohlížím v opeře,možná je to moje chyba,ale dá se někde seřídit čas? Pořád mám čas u příspěvků o hodinu zpět,díky.

Igni probatur aurum, virtus miseria...

z_moravec

Uživatel
#70 - 21. 4. 2011, 22:06
Prohlížím v opeře,možná je to moje chyba,ale dá se někde seřídit čas? Pořád mám čas u příspěvků o hodinu zpět,díky.

Nastavení->Upravit nastavení

Tam si můžete nastavit správné časové pásmo

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

1. celostátní sjezd ČSČK - čistá - č. 696-697

1. celostátní sjezd ČSČK - čistá - č. 696-697

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 957

NSR - čistá - č. 957

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1980

Rakousko - čistá - č. 1980

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Evgeny Davydov - 244

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Evgeny Davydov - 244

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
XVI. zimní OH 1992 - čistá - č. 3001

XVI. zimní OH 1992 - čistá - č. 3001

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 927

NSR - čistá - č. 927

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop
Dětem - Rumcajs - KH i KD 475

Dětem - Rumcajs - KH i KD 475

Cena: 89,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1207

Rakousko - čistá - č. 1207

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
František Ladislav Čelakovský - čistá - č. 677-678

František Ladislav Čelakovský - čistá - č. 677-678

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1083

Rakousko - čistá - č. 1083

Cena: 8,- Kč

Přejít na eshop