Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith

jano7B9

Uživatel
#61 - 1. 8. 2010, 01:08

... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Koiko Tomio

Uživatel
#62 - 1. 8. 2010, 01:34

přesně jak píšeš, i podle tioho odkazu jsem si to ověříl - a nic. vlastně jsi jakoby opsal můj popis v příspěvku č. 28
ale ještě to zkusím...

khhhh

Uživatel
#63 - 17. 11. 2010, 15:07

Taková maličkost - po kliknutí na kolečko v Kde to žije to vyhodí Ooops, stránka nebyla nalezena

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

z_moravec

Uživatel
#64 - 17. 11. 2010, 15:58

Opraveno

U_K

Uživatel
#65 - 16. 2. 2011, 17:58

Zdravím, když se snaží přejít na první mnou nepřečtený příspěvek kliknutím na modro-bílou šipku, fórum hodí chybu "Ooops, stránka nebyla nalezena". Šlo by s tím něco udělat? Díky.

z_moravec

Uživatel
#66 - 17. 2. 2011, 07:57

Už by to mělo být v pořádku.

pavelgregor

Moderátor
#67 - 21. 4. 2011, 19:29

Nedalo by se nějak uživatelsky vrátit označení nepřečtených příspěvků?

Mám na mysli, že pokud si otevřu fórum, tak vidím všechny příspěvky, které jsem ještě nečetl označeny žlutě ( supr věc ), ale pokud mi spadne prohlížeč, nebo ho omylem zavřu a znova otevřu, jsou tyto příspěvky označeny modře ( jako přečtené ), i když jsem je ještě nečetl. Takže pak musím pracně koukat, na datum a čas posledního příspěvku, a tak dost často něco přehlídnu. Problém je, že se odznačí i tehdy, když nechám stránku otevřenou a delší dobu v ní nic nedělám ( např. hledám minci v databázi, nebo knížkách ).

Nedalo by se napřiklad po kliknutí na nějaký odkaz zadat datum ( hodina by už byl asi zbytečný přepych )a po potvrzení by se všechny příspěvky od toho data znova označily žlutě, jako nepřečtené? Ono je pořád radši lepší přečíst příspěvek dvakrát, než o něm ani nevědět.

z_moravec

Uživatel
#68 - 21. 4. 2011, 21:57
Nedalo by se nějak uživatelsky vrátit označení nepřečtených příspěvků? Mám na mysli, že pokud si otevřu fórum, tak vidím všechny příspěvky, které jsem ještě nečetl označeny žlutě ( supr věc ), ale pokud mi spadne prohlížeč, nebo ho omylem zavřu a znova otevřu, jsou tyto příspěvky označeny modře ( jako přečtené ), i když jsem je ještě nečetl. Takže pak musím pracně koukat, na datum a čas posledního příspěvku, a tak dost často něco přehlídnu. Problém je, že se odznačí i tehdy, když nechám stránku otevřenou a delší dobu v ní nic nedělám ( např. hledám minci v databázi, nebo knížkách ). Nedalo by se napřiklad po kliknutí na nějaký odkaz zadat datum ( hodina by už byl asi zbytečný přepych )a po potvrzení by se všechny příspěvky od toho data znova označily žlutě, jako nepřečtené? Ono je pořád radši lepší přečíst příspěvek dvakrát, než o něm ani nevědět.

Toto by snad šlo realizovat. Pokusím se na to někdy podívat.

Koniáš

Moderátor
#69 - 21. 4. 2011, 22:03

Prohlížím v opeře,možná je to moje chyba,ale dá se někde seřídit čas? Pořád mám čas u příspěvků o hodinu zpět,díky.

Igni probatur aurum, virtus miseria...

z_moravec

Uživatel
#70 - 21. 4. 2011, 22:06
Prohlížím v opeře,možná je to moje chyba,ale dá se někde seřídit čas? Pořád mám čas u příspěvků o hodinu zpět,díky.

Nastavení->Upravit nastavení

Tam si můžete nastavit správné časové pásmo

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Obaly na A5, nálepní listy - Leuchtturm - HP 60

Obaly na A5, nálepní listy - Leuchtturm - HP 60

Cena: 490,- Kč

Přejít na eshop
Znamení zvěrokruhu - Rak a Střelec - razítkovaná - č. 227-228

Znamení zvěrokruhu - Rak a Střelec - razítkovaná - č. 227-228

Cena: 10,- Kč

Přejít na eshop
Pergamenové sáčky - LINDNER - 713

Pergamenové sáčky - LINDNER - 713

Cena: 1175,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 770

NSR - čistá - č. 770

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1069-1070

Rakousko - čistá - č. 1069-1070

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1908

Rakousko - čistá - č. 1908

Cena: 9,- Kč

Přejít na eshop
Bezpečnost silničního provozu - BESIP - čistá - č. 3005

Bezpečnost silničního provozu - BESIP - čistá - č. 3005

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop
20. výročí zahájení činnosti UNESCO - čistá - č. 1515

20. výročí zahájení činnosti UNESCO - čistá - č. 1515

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
PT: Poštové múzeum Banská Bystrica - 038 PT 248 / 03

PT: Poštové múzeum Banská Bystrica - 038 PT 248 / 03

Cena: 149,- Kč

Přejít na eshop
Umění 2006 - č. 494-496 - razítkovaná

Umění 2006 - č. 494-496 - razítkovaná

Cena: 75,- Kč

Přejít na eshop