Moderátoři: smith

jv64

Moderátor
#141 - 5. 1. 2012, 12:19

turtle : to s těmi knihami a zloději mě připomíná zážitek s pojišťovací agentkou, když ke mně přišla domů na pojištění domácnosti a seděla na gauči mezi knihovními regály od podlahy po strop zprava i zleva, moje chlouba. A až sepsala všechny elektrospotřebiče, tak sbalila lejstra a povídá : ještě tu máte něco hodnotného, asi ne, že .... 😁

Vanya

Uživatel
#142 - 5. 1. 2012, 13:29

Pred rokom som posielal jeden katalog do Svedska, ktory takisto niekdo na poste (svedskej) ukradol a za 2 dni sa objavil na tej istej aukcii (tradera.se), kde som ho predal aj ja (podla fotky presne tie iste skrabance na obale - jednoznacne ta moja kniha). Samozrejme, nikdo nemal zaujem to riesit, nastastie kupujuci sa s tym zmieril, kedze dokazy boli evidentne, ze to nebola moja chyba.

CORPUS NUMMORUM
...cross-referenced auction archives coming very soon...
Sledujte progres na Facebooku

tenzor

Moderátor
#143 - 5. 1. 2012, 15:01

Vanya: spis nanestesti, ne? Kdyby se to resilo, tak se na toho zlodeje prislo, neverim, ze ve Svedsku je policie tak necinna jako u nas.

Vanya

Uživatel
#144 - 5. 1. 2012, 17:17
Vanya: spis nanestesti, ne? Kdyby se to resilo, tak se na toho zlodeje prislo, neverim, ze ve Svedsku je policie tak necinna jako u nas.

Iste, bol by som rad keby sa to vysetrilo, lebo podla toho co predaval ten predajca to vyzeralo na to, ze uplne nahodne kradne z balikov co pride. Z tej aukcie mi odpovedali, ze oni to riesit nebudu...

CORPUS NUMMORUM
...cross-referenced auction archives coming very soon...
Sledujte progres na Facebooku

cibino

Uživatel
#145 - 8. 1. 2012, 16:32

Ahojte numizmatici, chcem sa pustiť do zbieraní mincí od Leopolda I. a uvažujem nad tým aký katalóg si mám zaobstarať, na internete som videl iba od Nechanického a Novotného, ktorý z nich je lepší, resp. poznáte ešte nejaké iné katalógy?

NumizmatSR

Uživatel
#146 - 8. 1. 2012, 16:38

Napr. Polívku alebo zahraničnú literatúru.

Kucera

Moderátor
#147 - 8. 1. 2012, 16:44
Ahojte numizmatici, chcem sa pustiť do zbieraní mincí od Leopolda I. a uvažujem nad tým aký katalóg si mám zaobstarať, na internete som videl iba od Nechanického a Novotného, ktorý z nich je lepší, resp. poznáte ešte nejaké iné katalógy?

Z ceskych Nechanicky (vsechny mincovny), Halacka (pouze ceske a slezske mincovny), ze zahranicnich L.Herinek (vsechny mincovny - casto citovan u minci ze zahranicnich aukci)

Dracek

Uživatel
#148 - 8. 1. 2012, 16:47

Nechanický pro počáteční otientaci postačí, Novotný je zbytečné vyhazování peněz...
ceny pro základní hrubou orientaci najdeš u mnohých věcí třeba zde v ukončených aukcích:
www.numismatika.cz

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

dula77

Uživatel
#149 - 8. 1. 2012, 16:48

V Nechanickom je málo fotografií ale ako prehľad je dobrý a Novotného nepotrebuješ stačí pozrieť sem
http://www.lovecpokladu.cz/katalog-minci. V celku dobrý je Lejos Huszár Munzkatalog ungarn von 1000 bis heute. V tomto katalógu sú Uhorské mincovne. Na ostatné mincovne je Herínek .Čo sa týka cien tie v žiadnom katalógu nie sú reálne, treba sledovať trh.

blasko.juraj.ml@gmail.com

krokodill

Uživatel
#150 - 8. 1. 2012, 16:53

Sím, jak se přesně jmenuje ta kniha od Herinka? Díky 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Antické Olympijské hry - razítkovaná - č. 269

Antické Olympijské hry - razítkovaná - č. 269

Cena: 4,- Kč

Přejít na eshop
45. výročí SNP - čistá - č. 2902

45. výročí SNP - čistá - č. 2902

Cena: 1,- Kč

Přejít na eshop
Ústřední telekomunikační budova Bratislava - čistá - č. 2649

Ústřední telekomunikační budova Bratislava - čistá - č. 2649

Cena: 2,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové kartičky Pro Set 1992-93 - GTL - Nicklas Lidstrom - 4

Hokejové kartičky Pro Set 1992-93 - GTL - Nicklas Lidstrom - 4

Cena: 39,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Brett Hull - 245

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Brett Hull - 245

Cena: 14,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1807

Rakousko - čistá - č. 1807

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
NSR - čistá - č. 940

NSR - čistá - č. 940

Cena: 9,- Kč

Přejít na eshop
NSR - aršík - čistý - block 19

NSR - aršík - čistý - block 19

Cena: 32,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1563

Rakousko - čistá - č. 1563

Cena: 11,- Kč

Přejít na eshop
Dr. Edvard Beneš - čistá - č. 443-446

Dr. Edvard Beneš - čistá - č. 443-446

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop