Moderátoři: smith

oliver

Moderátor
#1651 - 19. 10. 2017, 17:38

pokud si vzpomenu ano, ale urcite nebudu prvni, kdo to bude vedet. pripadne staci sledovat muj RG nebo i [F(https://www.facebook.com/numismatikaoliver/)

bossi

Uživatel
#1652 - 19. 10. 2017, 18:15
pokud si vzpomenu ano, ale urcite nebudu prvni, kdo to bude vedet. pripadne staci sledovat muj RG nebo i [F(https://www.facebook.com/numismatikaoliver/)

Fajn díky

codyw

Uživatel
#1653 - 21. 10. 2017, 15:49

Zdravím, lze někde sehnat časopis Folia Numismatica 31/1? Čekal jsem až bude k dispozici další číslo kvůli poštovnému a mezi tím se vyprodal. Díky Vladimír.

„Nejlépe poznáme charakter člověka v peněžních záležitostech, při pití a v hněvu.“

oliver

Moderátor
#1654 - 22. 10. 2017, 17:56

Myslim, ze dana Folia pouze zmizela z ponekud nestastne provozovaneho e-shopu muzea. Napr. jednou mi tam tvrdila slecna, ze knihu, co chci tam nemaji skladem (sklad = jedna mala skrinka). Kdyz jsem ji ponekud neurvale donutil, at tu skrinku prede mnou otevre, ze ji neverim, ze jsem tyden predtim tam tu knizku kupoval a ze si neumim predstavit, ze by byla tak rychle vykoupena, kdyz jich tam pred tim cca 15 ks bylo, tak se ukazalo, ze kniha tam je stale (asi 10 ks). Moje chyba byla, ze jsem si je nejdriv neobjednel pres e-shop a pak nevyzvedl - jednalo se o rychlou akci pro znameho. Podobne by mohli mit v nabidce i nejaka starsi FN, ale proste nemaji, protoze kdyz jim neco dojde, tak pry nedaji vedet jednotlivym oddelenim, ze maji "misto ve skladu" - management hadra. Ja na jedne strane chapu urcite technicke obtize, ktere mohou mit, na strane druhe je to v tomto pripade spis ukazka neschopnosti/neochoty/nezajmu dotahnout veci dokonce. Jiste by pri trose dobre vule dokazalo MZM poridit ponekdu vetsi prirucni sklad.

Ale k veci. Napiste email pani E. Hlavatkove (kontakt zde). Mela by odpovedet, zda cislo maji v MZM k dispozici nebo ne a pokud ano, mela by jej zaslat. Lze se s ni dokonce domluvit na pravidelnem zasilani casopisu Folia Numismatika (tj. at clovek nemusi stale hlidat a cekat na vydani dalsiho cisla).

milles

Uživatel
#1655 - 25. 10. 2017, 13:00

Zdravím páni, potreboval by som dáku literatúru prípadne články ohľadne Kutnohorských dúlních známek alebo všeobecne o dúlních známkach nájdených v ČR. Ďakujem za každé info.

pavelgregor

Moderátor
#1656 - 25. 10. 2017, 17:28

Numismatický sborník 2007 č.22. J.Videman - Nový typ středověké kutnohorské důlní známky.

milles

Uživatel
#1657 - 29. 10. 2017, 14:32

Ďakujem a to žiadna iná literatúra neexistuje ?

Vanya

Uživatel
#1658 - 29. 10. 2017, 18:13

nejake banske znamky su aj v tejto knihe:
Polívka - České početní groše, žetony, kovové známky

CORPUS NUMMORUM
...cross-referenced auction archives coming very soon...
Sledujte progres na Facebooku

Pajas

Uživatel
#1659 - 6. 11. 2017, 20:01

Nemáte prosím někdo knihu Kostial Michaela : Kelten im Osten ? Potřeboval bych něco vyhledat.Dík!

highlander1

Uživatel
#1660 - 7. 11. 2017, 17:59

Pajas co potřebuješ 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.